Yardıma ihtiyacımız var

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bir arkadaşım şu an yanımda bu arkadaş define ararken gözüne görünüuyorlar ve o zamandan bu zamana kadar korkutuyorlar bunu çocuk daha 20 22 yaşında 3 4 hocaya görünüyor pskiloji antideprasan kullanıyor ama fayda vermiyor abi diyor. 12 gündür uyku yok 1 dk diyor buna ne yapabiliriz? Gözüme görünüyorlar diyorlar ev de dışarda annemin evinde diyor.

saftilki

Moderatör
Moderatör
ayetel kürsi yi bir cami hocasına yazdırsın yastığının altına koyup uyusun rahat eder

Slatrokh

Member
Çok fazla korkmuştur hocam gitmeden önce kafasını hep bir şeyler olacak diye hazırlamıştır ve sonuç bitmeyen halüsinasyonlar. Bir doktora görünmesi lazım.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Çok fazla korkmuştur hocam gitmeden önce kafasını hep bir şeyler olacak diye hazırlamıştır ve sonuç bitmeyen halüsinasyonlar. Bir doktora görünmesi lazım.
Doktora görünmüş hatta doktor başta sallamamış gülmüş üflen bidaha gel demiş. 2. kez gitmiş hocam isterseniz gece ziyaretinize gelelim diyince korkmuş hoca, sonra ilaç yazmış ama ilaç fayda etmemiş. başkasına gitmiş o da antideprasanı değiştirmiş onda da etki etmemiş.

Son düzenleme:

Slatrokh

Member
Hocam bu tarz durumlarda basit psikologlar yerine bu tarz konularda uzman olan psikologlardan yardım almak daha faydalı olur. Zira basit psikologlar antidepresandan başka bir şey bilip, yazmıyorlar.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ne olarak görünüyorlar arkadaşa merak ettim, doktorun başına gelmemiş tabi.
Mutlaka burada işin ehli olan bir usta çıkacaktır, konunu güncel tutmaya çalış.Geçmiş olsun.

Oğuzboyu

Aktif Üye
Adıyaman'da menziller var kardeşim. Benim eski kız arkadaşım 2 sene boyunca her gün bu tarz şeyleri gördü. İnsan dışı davranışları olmuştu. Her ezan okuduğunda susturun şunu diye bağırıp dururdu. Kimseyi tanımazdı o zamanlar. Psikolog antidepresan vs etki etmedi. Ailesi en son Adıyaman menzillere götürdü. Deli sanılan kız 2 senedir ne doğa üstü varlık görüyor ne de uykusu kaçıyor artık. İyi günler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bir arkadaşım şu an yanımda bu arkadaş define ararken gözüne görünüuyorlar ve o zamandan bu zamana kadar korkutuyorlar bunu çocuk daha 20 22 yaşında 3 4 hocaya görünüyor pskiloji antideprasan kullanıyor ama fayda vermiyor abi diyor. 12 gündür uyku yok 1 dk diyor buna ne yapabiliriz? Gözüme görünüyorlar diyorlar ev de dışarda annemin evinde diyor.
Selamın eleykum ...
Internetten cin mektubu yaz göreceksin
O mektubu iyi bir hocaya
Temiz çizgisiz bir kağıda yazdır aynısını bire bir
Muska şeklinde yapıp su almayacağı şekilde muhafaza ettir ve cevşen gibi boynunda taşısın
Yanlız bunu boynunda taşırken
Başka birşey olmasın
Ne muska nede ayet-el kürsü
Alahin izniyle çok kısa zamanda
Uzaklasacaklarina inanıyorum
Geçmiş olsun bu arada çok iyi bilirim bu durumu

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Tazete.com - Cin Mektubu nedir?

Peygamber efendimizin Hz. Aliye yazdırmış olduğu bir mektuptur tesiri vardır
Rastgele bir sitenin linkini atıyorum size başka sitelerdede bakıp gerekli araştırma yapmak hakkınız elbet tatminkar olmak amaclı
Umarım bir çok kişi gibi bu kardeşimizde sifayi
Bulacaktır farklı rutuellerde elbet var
Ama en büyük ritüel iman gücüdür
Ve selam

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Tazete.com - Cin Mektubu nedir?

Peygamber efendimizin Hz. Aliye yazdırmış olduğu bir mektuptur tesiri vardır
Rastgele bir sitenin linkini atıyorum size başka sitelerdede bakıp gerekli araştırma yapmak hakkınız elbet tatminkar olmak amaclı
Umarım bir çok kişi gibi bu kardeşimizde sifayi
Bulacaktır farklı rutuellerde elbet var
Ama en büyük ritüel iman gücüdür
Ve selam
Teşekkürler fakat. Uyku yok yatağa yatınca uyuyamıyor çocuk o yüzden mektubu yazdırıp yastık altına koymak bilemedim.. Üstünde taşıyabilir mi muska gibi olur mu?