Yardıma ihtiyacımız var

pusula17

Engellendi
Teşekkürler fakat. Uyku yok yatağa yatınca uyuyamıyor çocuk o yüzden mektubu yazdırıp yastık altına koymak bilemedim.. Üstünde taşıyabilir mi muska gibi olur mu?
Rivayete gore yastigim altina koyunca bunlar ruyasina geliyor diyorlarki eger bunu herdayim yastigin altinda uykunda gelirsen kiyamete kadar azap cekicez diyorlar.

Simdi sana ozelden bilgi gelir kesin yada buraya yazarlar sup modlardan birkac kisi var uzmam bir uyemizde bu duruma dusmustu toparladı bu oneriyle gececek birsey degil ilmi saglam hoca bulmak gerek yoksa biraz zor olur yoksa.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Teşekkürler fakat. Uyku yok yatağa yatınca uyuyamıyor çocuk o yüzden mektubu yazdırıp yastık altına koymak bilemedim.. Üstünde taşıyabilir mi muska gibi olur mu?
Olur ustam olur
Üzerinde tasicak zaten bakın bu mektupla ilgili
Googlede siz kendinizde araştırma yapabilirsiniz
Inanın zararı olmaz aksine faydası olacaktır

Bu mektubu her kim taşırsa o varlıklar o şahsa bırakın görünmeyi yakınından dahi geçemez

Ve hatta şu ek bilgiyide sizinle paylaşayım

Bu olaya maruz kalan bir şahıs
Peygamber efendinize gider
Derdini anlatır
Peygamber efendimiz
Hz. Aliden kağıt kalem ister
Ve yaz der Hz. Aliye mektubu yazdırır
Ve adama teslim edilir
Aynu günün gecesinde

Bu varlıklar acı içinde o bölgeyi tamamen terk eder
Ve resullah efendimize gider ler
Ya resulullah o mektubu kaldır yoksa mahşere kadar bizim acılarımız dinmeyecek
Söz kimseye zarar vermeyecek evlerine dahi yaklaşmayacağız derler
Bunun üzerine peygamber efendimiz mektubu geri ister ve böylece bu varlıklarda sözlerinde durup
Hiç kimseyi rahatsız etmezler

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Rivayete gore yastigim altina koyunca bunlar ruyasina geliyor diyorlarki eger bunu herdayim yastigin altinda uykunda gelirsen kiyamete kadar azap cekicez diyorlar.

Simdi sana ozelden bilgi gelir kesin yada buraya yazarlar sup modlardan birkac kisi var uzmam bir uyemizde bu duruma dusmustu toparladı bu oneriyle gececek birsey degil ilmi saglam hoca bulmak gerek yoksa biraz zor olur yoksa.

Bir arkadaş numara yazıp gönderdi arayın diye ama işte güvenme problemi var bunda da.

Börükan Tatar

Aktif Üye
İnsan türünün dışında farklı türlerin olduğu inancındayım. fakat bu duruma bilimsel yönden bakılması gerekir. 1-2 hafta boyunca kişinin sinir sistemine etki edecek gazlar mevcut ve bunların görülen en sık yan etisi "halüsinayon" dur..Ayet okuma, kurşun dökme gibi olaylar kişiyi motive edip kendinden emin olma amaçlıdır.

Jookerturk

Bilgili Üye
Bu işi yapan kişinin öncelikle bu konuyu anlaması ve çalışma yapacağı alana bedenen ve ruhen temiz olarak ayak basması gerekir. İlk zamanlar bende çok korkuyordum içimi panik kaplıyordu. Ama zaman geçtikçe Bilgi ve ilim öğrendikçe bunu aştım. Siz ne kadar korkarsanız o kadar tehlikeye düşersiniz. Mümkün olduğu kadar bölgeye tek başınıza gitmeyin. Eğer gidecek bir dostunuz veya arkadaşınız yoksa bu işten vazgeçin. Bu arkadaş için yapacak tek şey iyi bir hoca ile temas kurup ondan yardım istemek.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
".... Siz ne kadar korkarsanız o kadar tehlikeye düşersiniz." -Jookerturk-
Meselenin özü budur.
Lakin korkuyu yenmek her babayiğidin harcı değildir.

Kardaşım,
Bu delikanlı kendi başına bunu atlatamaz.
Karşı tarafa bilmeden bir zarar vermiştir. Bırakmazlar.
En kestirme yolu; işin ehli olanı bulun, para ile bu işi yapmayanı, bu musallat olanı yaksın.

Geçen günlerde bana çöktüler uyurken.
O kadar okudum, zikrettim kurtulamadım.
2 taneydi. Sonra birisinin gırtlağına 2 elimle sarıldım.
Sarılmadan öncede Ayetel kürsi okuyup avucuma gayri ihtiyari okuyup
vücüdümü sıvazlamıştım.
Gülümseyip duruyordu. Diğeride yanına aynı suretten gelince, bıraktım kayboldular.
Sonra odanın köşesinde biraz gürültü yaptılar.
Dedim gidinde biraz uyuyayım.
Sonra uyuyakalmışım.

Bunları niye yazdım..?
Korkmayacaksın, korksan da hemen kendini toplayacaksın.
Yoksa bırakmazlar.

Korkuyorsan, ehlini bulup yaktırmak lazım.
Hoca önce söz ile ikna etmeye çalışır.
İtiraz ederse yakar, yapacak birşey yok.
Hocada da sorumluluk kalmaz, zira onlar insana bulaşmakla Allahın cc emrini çiğnemişlerdir.

* uçmuş ustamızın da görüşlerini alınız.

Son düzenleme:

Marco

Bilgili Üye
mavikorku Oncelikle Allah acil sifalar versin ustam.Belki haddime degildir ama Sof dagi eteklerinde ışıklı köyü var.Orda bir hoca var.Ve ciddi anlamda bu isleri hallediyor.Civar sehirlerden bile gelenleri var.Insallah gerek kalmaz ama en son ihtimal orayi orasi aklinizda bulunsun. Jookerturk ustamizin da bilir oralari. Saygilar sevgiler.

Jookerturk

Bilgili Üye
mavikorku evet oraya gelip şifa bulan bir çok kişi vardır. Çarpın/Işıklı Köyü /Şehitkamil / Gaziantep.
Rabbim şifa versin.
@mavikorku Oncelikle Allah acil sifalar versin ustam.Belki haddime degildir ama Sof dagi eteklerinde ışıklı köyü var.Orda bir hoca var.Ve ciddi anlamda bu isleri hallediyor.Civar sehirlerden bile gelenleri var.Insallah gerek kalmaz ama en son ihtimal orayi orasi aklinizda bulunsun. @Jookerturk ustamizin da bilir oralari. Saygilar sevgiler.

Jookerturk

Bilgili Üye
BulursamKader25 hocam inancın ve niyetin pak olması işin özüne inmek için iyi bir adım olur. Sonrasını getirmek için ilim gerekir, zikir gerekir, dua gerekir. Rast gele.