Yardıma ihtiyacımız var

mavikorku

Moderatör
Moderatör
".... Siz ne kadar korkarsanız o kadar tehlikeye düşersiniz." -Jookerturk-
Meselenin özü budur.
Lakin korkuyu yenmek her babayiğidin harcı değildir.

Kardaşım,
Bu delikanlı kendi başına bunu atlatamaz.
Karşı tarafa bilmeden bir zarar vermiştir. Bırakmazlar.
En kestirme yolu; işin ehli olanı bulun, para ile bu işi yapmayanı, bu musallat olanı yaksın.

Geçen günlerde bana çöktüler uyurken.
O kadar okudum, zikrettim kurtulamadım.
2 taneydi. Sonra birisinin gırtlağına 2 elimle sarıldım.
Sarılmadan öncede Ayetel kürsi okuyup avucuma gayri ihtiyari okuyup
vücüdümü sıvazlamıştım.
Gülümseyip duruyordu. Diğeride yanına aynı suretten gelince, bıraktım kayboldular.
Sonra odanın köşesinde biraz gürültü yaptılar.
Dedim gidinde biraz uyuyayım.
Sonra uyuyakalmışım.

Bunları niye yazdım..?
Korkmayacaksın, korksan da hemen kendini toplayacaksın.
Yoksa bırakmazlar.

Korkuyorsan, ehlini bulup yaktırmak lazım.
Hoca önce söz ile ikna etmeye çalışır.
İtiraz ederse yakar, yapacak birşey yok.
Hocada da sorumluluk kalmaz, zira onlar insana bulaşmakla Allahın cc emrini çiğnemişlerdir.

* @uçmuş ustamızın da görüşlerini alınız.

Bir hoca şart. 3 4 hoca ile görüşmüşler hocalar gelicem deyip olayı telefonda dinleyince arıyormuş kapalı. Diğer bir hoca buluyor oda kesin kes gelicem diyip arıyorlarmış telefon kapalı hocalar gelemiyormuş. Bende aynısını dedim bunlar korku ile beslenirler korkmayacaksın dedim. Abi haklısın ama oda yatıyoruz mesela diyor hanım da yanımda uyuyor bir anda çıkıyor hanıma zarar verir korkusu ile mecbur boyun eğiyorum korkuyorum diyor. Aklımdan geçenleri duyuyor resmen içimden geçenlere cevap veriyor diyor. Bir hoca ile görüşecekti bugun telefonda bakalım p.tesi sorarım napmış ne etmiş. Zor bir durum Allah yardımcısı olsun bizlerde dahil.

Jookerturk

Bilgili Üye
Sadece annesinin evinde mi gözüne gözüküyorlar? Eğer öyle ise başka evde uymayı denesin. Bu şekilde olan yakın bir akrabam var. Kendileri köyde otururlar. Kocası da kendisinde yakın akrabam olur. Kayınvalidesinin evinin kapısından içeri giriyor en fazla 3-4 adım atabiliyor ondan sonra bayılıyor. Evlerini ayırdıktan sonra böyle bir sorun kalmadı. Ama o eve gidemiyor.

Bir arkadaşım şu an yanımda bu arkadaş define ararken gözüne görünüuyorlar ve o zamandan bu zamana kadar korkutuyorlar bunu çocuk daha 20 22 yaşında 3 4 hocaya görünüyor pskiloji antideprasan kullanıyor ama fayda vermiyor abi diyor. 12 gündür uyku yok 1 dk diyor buna ne yapabiliriz? Gözüme görünüyorlar diyorlar ev de dışarda annemin evinde diyor.

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir hoca şart. 3 4 hoca ile görüşmüşler hocalar gelicem deyip olayı telefonda dinleyince arıyormuş kapalı. Diğer bir hoca buluyor oda kesin kes gelicem diyip arıyorlarmış telefon kapalı hocalar gelemiyormuş. Bende aynısını dedim bunlar korku ile beslenirler korkmayacaksın dedim. Abi haklısın ama oda yatıyoruz mesela diyor hanım da yanımda uyuyor bir anda çıkıyor hanıma zarar verir korkusu ile mecbur boyun eğiyorum korkuyorum diyor. Aklımdan geçenleri duyuyor resmen içimden geçenlere cevap veriyor diyor. Bir hoca ile görüşecekti bugun telefonda bakalım p.tesi sorarım napmış ne etmiş. Zor bir durum Allah yardımcısı olsun bizlerde dahil.
mavikorku kardeşim konunu takip ediyorum ... şunu yap bunu yap demiyeceğim ... bakım yapmadan net 1 şey söyleyemem.... genel olarak 2 şey sebeb olmuş olabilir .. 1 cisi gittiğiniz yerde işlem yapıyorsanız tılsım a yakalanmış olabilir...islem yapmıyorsanız... korkutması lazımdı sadece .. 2 cisi musallata maruz kalmıştır... .. bana yakın olsaydınız yanıma uğrayın derdim .... üstündekileri ni kovardık.. şimdilik tavsiyem ... doktoru ihmal etmemek şartıyla 1 hoca bulmaniz... zor 1 tarafı yok .... hoca halleder .... yalnız doktoru eş geçmeyin.. bu işin ehli doktorlarda vardır . . 2 türlü gidin ... rabbim şifa versin....

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Sadece annesinin evinde mi gözüne gözüküyorlar? Eğer öyle ise başka evde uymayı denesin. Bu şekilde olan yakın bir akrabam var. Kendileri köyde otururlar. Kocası da kendisinde yakın akrabam olur. Kayınvalidesinin evinin kapısından içeri giriyor en fazla 3-4 adım atabiliyor ondan sonra bayılıyor. Evlerini ayırdıktan sonra böyle bir sorun kalmadı. Ama o eve gidemiyor.
Yok her yerde oluyormuş onu bende sordum.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
@mavikorku kardeşim konunu takip ediyorum ... şunu yap bunu yap demiyeceğim ... bakım yapmadan net 1 şey söyleyemem.... genel olarak 2 şey sebeb olmuş olabilir .. 1 cisi gittiğiniz yerde işlem yapıyorsanız tılsım a yakalanmış olabilir...islem yapmıyorsanız... korkutması lazımdı sadece .. 2 cisi musallata maruz kalmıştır... .. bana yakın olsaydınız yanıma uğrayın derdim .... üstündekileri ni kovardık.. şimdilik tavsiyem ... doktoru ihmal etmemek şartıyla 1 hoca bulmaniz... zor 1 tarafı yok .... hoca halleder .... yalnız doktoru eş geçmeyin.. bu işin ehli doktorlarda vardır . . 2 türlü gidin ... rabbim şifa versin....
Eyvallah. Hocam bu define den olmamış yaklaşık 4 senedir var dedi öküz çocuk ve 4 senedir çok fazla yoktu abi dedi şu son 2 3 aydır aşırı var dedi. İlaçlar fayda etmiyor dedi. Hoca bakıcak artık mecburen.

Jookerturk

Bilgili Üye
Oraya gidip bir kurban kesilecek rahatsız olan kişinin bir gece uyuması gerek orada. Eğer gelmek isterseniniz yardımcı olurum (daha detaylı bilgi alırım) Para istenmiyor. mavikorku

Klm

Yeni Üye
Nasil yani kurban nasil niyet ediliyor kurbana sadece kurban mi baska bi islem oluyo mu