Yardimci olumusunuz

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
son derece iyi bilginiz yoksa yada iyi bilgisi olan biri yanınızda yoksa burdan uzak durun lütfen yıldız pentagram bazı inanırlara göre şeytanın simgesidir ve son derece ölümcüldür kısaca sadece sihir tılsım ufak tefek tuzaklar beklemeyin ölümcül tuzaklar bekleyin zira bu işlerle uğraşıp bu tarz yerlere denk gelen çoğu insan öylece bırakır candan önemli değil nasıl olsa illa da çalışacaz derseniz o zaman gerekli bilgilendirme yapılmalı

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
güzel mağara incelemek isterdim şahsen
burada gizemli işler döndüğü belli

Yaman244

Aktif Üye
Burasi ahin yapilan yer,yapman gerken al eline bir dedektor zemini duvarlari tara varmi bak uc bes birseyleri,birde iyi koturol et duvarlari bosluk ara gecis varmi incelemeye deger.birde disaridan resimle guzelce vardir yakinlarinda degerli mezar unutma butur yerlerin Mali disarda olur Burasi ahin icindir.

Son düzenleme:

GARİBAN1

Member
Burasi ahin yapilan yer,yapman gerken al eline bir dedektor zemini duvarlari tara varmi bak uc bes birseyleri,birde iyi koturol et duvarlari bosluk ara gecis varmi incelemeye deger.birde disaridan resimle guzelce vardir yakinlarinda degerli mezar unutma butur yerlerin Mali disarda olur Burasi ahin icindir.
yaman hocam bende size katılıyorum hemde maldışarda ve derinde duvarları dediğiniz gibi bir cihazla kontrol ettik ama amatörce bilmiyorum bu evlerbir birlerine geçişli evlermiş anladığım kadarıyla farklı yakın evlerde de el işareti ve çeşitli yazıların olduğunu duydum buda oluyorki bunla aynı inanca sahip ve birbirleriyle bağlantılı ama bu geçişler sonradan müsllümanlar tarafından kapıtılmış yerleri belli ama geçişler bildiğiniz kapılar örülmüş

GARİBAN1

Member
Kontrol yaptimiz cihaz ne kadar sağlikli bilmiyorum nokta marka golden king diye hatirliyorum iki yerde sinyal verdi biri çok derindede cihazin sahibi birde 45 cm de dedi 45 cm müdahle etti fakat 1- 1,5 metre oldu bişey yok ondan sonra adam tekrar makineyi çalişma yaptiği yere getirdi ölçü almak için çalişma yaptiği yere 1,5 - 2 meter kala cihaz sönüyor çalişma yaptiği alandan geri çekiliyor cihaz açiliyor korktuk biraktik böyle bilgi almaya çalişiyorum araştiriyorum. Saygilar

The Thing

C*
Süper Moderatör
Hikayesi var mı buranın, belki daha önce burada yaşayanlardan duymuşsundur.