Yasayan varmi arkadaslar..

SAHBAZ

Bilgili Üye
Arkadaslar size bir define hikayemi anlatmak istiyorum guzel yemyesil eski justinyen kralinin vadisinde ermeni ve rumlarin meyva bahcelerinde gecer bu olay!!! Inanin incir agacini 3 kisi elele tutussak donemeyiz o kadar eski ve yasli bir meyvelik buraya haritali bir ermeni geliyo ve yeri ogrenmek istiyo bulamiyo tabiki AKOP. Sadece ogrendigimiz meyvelik ve incir agaci kral justinyenin bahcesi ekiple beraber incir agaclarinin oldugu yere gelir delta pulse derin arama basliklariyla degerliyi yakaliriz 1.30 mtrede ARI cikmaya basladi 6 adet buyuk bir sekilde gece gece neyse hocayi aradik ceketinizi atin attik ceketinizi sarsinlar hoca iptal yok oldu telefonda baktim cekete sarilmiyolar 1 saattir aldim ceketi arilarida avucuma aldim calisma yaptigim yerin ordan kenara koydum 3 saniyeligine kafami saga cevirdim arilar yol hayret ettim sonra umursamadim ertesi gun hoca bana arilari ne yaptin diyince koseye koydum yokoldu uctu gittiler dedim kavanoza koysaydin altin olacaklardi dedi inanmadim 3 ay sonra ordan bulduklarini duydum nasip degil dedim arkami dondum gittim boyle vakalara sahit olan varmi arkadaslar ne derece inandiricidir neler yapilmali...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SAHBAZ ben hareket eden canlı türlerin altın veya değerli şeye dönüştüğünü duymadım sadece değerlişeyin kum .. çakıl .. taş ... ot ... kök.. sap .. vs vs türden cisimolarak görünüp

çıkartan kişilerin bunları dikkate almayıp attıklarını bilirim ... ama senin anlattığını da yok sayamam sadece ben duymadım .... rast gele

SAHBAZ

Bilgili Üye
Bende inanmadim ama diretmelerinede anlam veremedim bunlar biraz papaz kilikli kimseler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yok ben sadece 1 cini yaktım oda istemeden oldu yanlışlıkla yani .....oda kendi kaşındı ben ne yapayım ....sonra peşinden özür diledim ama .. sadagallahülazim ...

ÖMER HATTAB

Editör
yok ben sadece 1 cini yaktım oda istemeden oldu yanlışlıkla yani .....oda kendi kaşındı ben ne yapayım ....sonra peşinden özür diledim ama .. sadagallahülazim ...
uçmuş uçuyorsun gibi geldi bana :)
o sadakallahulazimle bitmez
orda kandavası çıkar aşiret senin peşine düşer
başkalarını görevlendirililer vel hasıl seni olmadı aileni rahatsız ederler
siz yaktığınızı zannediyorsunuzdur herhalde bunu nası tesbit ettiniz sen cincimisin müberek:).

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam benim başıma gelmedi ama bir yakınımın başına geldi. Kendi evinin Bahçesinde (eski Ermeni evi) 1.5 mêtre kazdiktan sonra arılar çıkıyor. Tabi bunlarda bir anlık telaş ve heyecanla hafif bir geri kaciyolar. Arıların yok olmasını bekliyip öyle devam edelim demişler. Lakin arılar yok olduktan sonra orda her ne varsa gitmiş.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
SAHBAZ ustam ben sineklerle yasayanini duydum ve dogru yanlis yakalamak gerekiyormus veya oldurmek yasamadan nedesek bos.kismet degilmis..ama paralar bulunupta cepte toprak olanini iyi bilirim ...sunuda solemek isterimki calisma esnasinda kedi,kurbaga,yilan,buyuk kertenkele,kopek ccogunlukla bunlar cikar bunlara zarar vermiceksin zaten izlerler seni calismaya engel lerse yana koy duani et dewamm..

SAHBAZ

Bilgili Üye
Allah nasip etmemis benim rizkim yokmus demekki

S:W:A:T

Editör
Allah nasip etmemis benim rizkim yokmus demekki
Üstat hoca doğru söylemiş :) Nasip yapacak birşey yok .. Ama herhangi bir hayvan türü çıksada alıp kenara koymayın :) üzerine dediği gibi bir örtü veya herneyse atın sonra çekin hayırlısı deyin :) Çıkan herşeyede temas etmemek lazım tabi ki .. Bize kurbağa çıktı fakat bizde tecrübe edinmediğimiz için yapamadık bizi bekledi resmen . Sonra bi baktık yok :D O bahsettiğin adamın elinde yüzlerce belge var .. İstanbul bakrköyde yaşıyor .. Papazlarla iç içeler :) hepsi bu işin içindeler dünyaları vurdular ..

S:W:A:T

Editör
Piyasada bunun yeğeni hüseyin kurt diye bir adam var onada aman dikkat edin .. Kendini baya reklam afişe eden bir adam her yere sızıyor muhtemelen yanlış yerlere yönlendiriyor ve insanı yoruyor daha sonra sanırım kendileri gelip operasyon yapıyor . Kokusunu almışlarsa oraları bırakmaz bunlar :)