Yeni fotolar oyma oturak taşı sunak kaya 3 gen

Renix

Bilgili Üye
@Renix yok mu güzel resimlerin , sen 1000lerce resim çekiyordun yanlıs hatırlamıyor isem , mezar görselleri güzel olurdu hani :)
resim çokta şu an hazırlık yapıyorum geniş 1 arşiv var ama şu konudan rahatsızım burada 1 amaç var bilgiyi paylaşmak ama bazı sıkıntılarıda var mesala yanlış anlama her gördügü yeri kazıp tarihe zarar veren 1 ileride hiç az degil define başka 1 şey tarih başka bunu 1 ayırt edebilsek sıkıntı kalmaz kayada bazı işaretler görüyor 1 kişi alıyor eline dinamiti uçuruyor tabiki buradaki ustlarımızın amacı bu degil o yüzden bazı görselleri paylaşmadım dedigim gibi hazırlıgım var mezarla tarihi yerle define arasındaki farkı resimlerle anlatacagım elimdeki pc arızalı tabletle sıkıntı oluyor pc gelsin çokca görsel paylaşcam

Cann

Editör
ve son olarak 1 gün ugraştım temzilemek için bu alanın üstünde bir işaret var onada bi bakınız ben ne oldugunu anlaymadım bir türlü
Ayağın nın yanındaki işaretin çevresinde neler var geniş açıdan fotosu var mı. ?

Renix

Bilgili Üye
Ayağın nın yanındaki işaretin çevresinde neler var geniş açıdan fotosu var mı. ?
ustlarım konu kapandı bu fotograflarla ilgili ,burada beni aşan bazı durumlar var o yüzden ,sadece arkdaşlar gelşmeleri sordugu için burdan devam ettik yorumlar için teşekürler sadece ne oldu yu anlattık gelişmeler olursa paylaşrız bu konunun kapatılması gerekiyorsa kapatılsın başka yerden devam ederiz saygılar

Cann

Editör
ustlarım konu kapandı bu fotograflarla ilgili ,burada beni aşan bazı durumlar var o yüzden ,sadece arkdaşlar gelşmeleri sordugu için burdan devam ettik yorumlar için teşekürler sadece ne oldu yu anlattık gelişmeler olursa paylaşrız bu konunun kapatılması gerekiyorsa kapatılsın başka yerden devam ederiz saygılar
Şener Şen diyordu ya baskın var baskın ;) ;)

Renix

Bilgili Üye
Şener Şen diyordu ya baskın var baskın ;) ;)
ha yok öle degil baskın olması için işlem yapmak lazım bulmak lazım çok şey lazım ,çözümü yapıldı nedir ne degildir ,aşan durum burası nı açıp işlemekle alakalı

Cann

Editör
ha yok öle degil baskın olması için işlem yapmak lazım bulmak lazım çok şey lazım ,çözümü yapıldı nedir ne degildir ,aşan durum burası nı açıp işlemekle alakalı
Rastgele dostum inşallah birşeyler bulursunuz

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Renix
Kardaşım, uzun zaman olmuş, nikini bile unutmuşuz. :S:
Yaşlılık da var tabii ki, birde umursamaz dünya işleri görüşümüz.
Fazla yoğunlaşmıyorum, gerek yok diyorum çabuk unutuyorum.:200:

Zengin olma meselesine gelince; sermayede azalma yok elhamdülillah:
Sağlık-sıhhat yerinde.
Kimseye el açtırmayan Rabbimize şükürler olsun.
Açıkda değiliz, aç hiç değiliz.
Rabbim bir de torun verdi, sermaye güçlendi, gözümün önünden gitmiyor.

Parasal meseleler zaten çok önemli değil. Rızkımızda yazılan varsa gelecek.
Bu nedenle ufak tefek sebeplere sarılmaya devam ediyoruz.
2017 yılının başlarında bir rüya görmüştüm ve bu rüyayıda sitede yazmıştım;
3 tane balık yakalamıştım. İlki apartman kadardı, ikincisi 2 insan büyüklüğnde,
üçüncüsü de 1 insan boyundaydı. İlk ikisini kıyıya çekmeden bırakmıştım, üçüncüsünü
tutup kayanın üstüne çıkarmıştım.
Geçen gün sitemizdeki çok kıymetli bir kardaşımız özel mesaj göndermiş bu rüya ile alakalı.
Ben rüyamı yazdığımda bu kardaşımız sitenin üyesi değildi.
Rüya yorumlamada bilgili ve yetkin bir kardaşımız.
özetle dediği şu:
İlk balık senin nasibin değildi zaten, sen bununla 2017 de karşılaşmışın.
Doğru; 2017 de 13 tane odadan müteşekkil Kraliyet Aile mezarlığı tespit ettim.
Amma Karakolun çaprazındaydı elimizi süremedik :244:
2018 yılında karşılaştığın ise sana ulaşacak nimetindi, buluşmuşun amma bırakmışın.
Doğru, başladık bıraktık, amma devam edeceğiz, bu niyetle bırakmıştık.
2019 yılında ise bu nimete kavuşacaksın abi demiş.
Kar kış demedik her pazar bir yerlerdeyiz, geziyoruz.
Bir gün Honda CRV ile 4X4 ün ortasında çektirdiğim bir resmi sitede paylaşırsam,
bilki dediklerin olmuştur inşallah.

Follow me. kahkaha:200:kahkaha:213:

Renix

Bilgili Üye
@Renix

Bir gün Honda CRV ile 4X4 ün ortasında çektirdiğim bir resmi sitede paylaşırsam,
bilki dediklerin olmuştur inşallah.

Follow me. kahkaha:200:kahkaha:213:
Ya nasip diyeces yapacak 1 şey yok nasip varsa gelir seni bulur yoksa bulsanda elinde tutamazsın Tevekkül etmişiz sıkıntı yok az yada çok herşey nasip umarım görürüm senin resmini :)ben en çok senden umutluydum zaten :) ilkte seni sordum buldumu bişiler dye Allah aileyle evlat ile sınamasın gerisi kolay rabbim hayırlı ömürler versin aileye yeni katılanlarada.

Ögrendigim bilgiler hazineden de kıymetli benim için buraya ilk başladıgımda hiç 1 şey bilmiyordum 2 senede uzman kesildim :) özellikle iç dogu anadoluda yer göster ne oldugunu sana söylerim anında :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ya nasip diyeces yapacak 1 şey yok nasip varsa gelir seni bulur yoksa bulsanda elinde tutamazsın Tevekkül etmişiz sıkıntı yok az yada çok herşey nasip umarım görürüm senin resmini :)ben en çok senden umutluydum zaten :) ilkte seni sordum buldumu bişiler dye Allah aileyle evlat ile sınamasın gerisi kolay rabbim hayırlı ömürler versin aileye yeni katılanlarada.

Ögrendigim bilgiler hazineden de kıymetli benim için buraya ilk başladıgımda hiç 1 şey bilmiyordum 2 senede uzman kesildim :) özellikle iç dogu anadoluda yer göster ne oldugunu sana söylerim anında :)

Sağolasın Kardaşım.

İç anadolu bizim ana yurdumuz. Sana daha önce açtğım bir konu vardı, süpper bir yer.
Sende incele inşallah.. Konuyu incelediğinde söylenmeyen varsa, kalanı da sen söyle inşallah.