Yer altinda odalari ve boşluklari bulmak

mali36

Yeni Üye
GPR RADAR YERALTI GÖRÜNTÜLEME

Sistem Genel özellikleri ve Uygun Arazi şartları:
Gpr Radar Geoscanners Akula 9000C ve Akula 9000B Ünitesi 200Mhz Anteni olan Gpr Radar sistemidir. Somm Grup Yeraltı Mühendislik Firmamız adına sözleşme dahilde kiralanan Gpr Radar sistemi operatör veya mühendisler dahilinde kullanılmaktadır.

Sistemlerimizi ve 2D - 3D Arkeolojik Tasarım çalışmalarımızı web sitemizden veya Facebook, YouTube sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.
MEHMET ALİ ÖZDEMİR

Somm Grup

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pscyhe

Engellendi
15 bin tl veririm bu cihaza...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kardeşim beğenilmediği taktirde iade durumu var mı? Bu zamanda kocaman araba bile iade edilebiliniyor. Varsa iade süresi ve fiyatı ne kadardır?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kardeşim beğenilmediği taktirde iade durumu var mı? Bu zamanda kocaman araba bile iade edilebiliniyor. Varsa iade süresi ve fiyatı ne kadardır?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
150- 200 bin civarıdır

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bunların ben halen oda yada tüneli bulduğuna inanamıyorum açıkcası bu grafikler derin olmayan bir oda için şimdi yığma olsa bu cihazla üsten baksak 15 metre derinlikte zannetmem ki göstersin grafiklerini bunun bir çok arkiolojik alanda tarihi kalıntılı yerlerde denmesini ve kulanılışını izledim veçözmeye çalıştım 1 metreyi anca grafik olarak çıkarabiliyor oda bu cihaz değil daha iyisi tecrübe etmeden verilen her paraya yazık