• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yeraltı Tespit Makinaları Hakkında Sallama Bilgileri Ayıklayalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MendereS

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 May 2012
Mesajlar
368
Beğeni
10
Puanları
18
güzel tartışma oldu dediğiniz gibi bu işler tartışarak çözülecek. lakin her tartışmadan sonra bir cihaz bilgininin siteden diskalifiye edilmesi dönemi bitmesi lazım. yani şöyle conrat geldi bişeyler anlatmaya çalıştı adamı 3 günde yedik. ondan önce başka üretici firma yada başka bir dedektör yorumcusu onlarıda 3 günde yedik. bunları yerken millete hangi cihazları referans gösterdik birde ona bakalım.

lorenz dedik halbuki bu dedektör almanyanın 3. sınıf malıdır almanyada satılmayan ama türkiyede bolca reklamı yapılıp satılan; çünkü ucuza alınıp iyi para bırakan markalardan biridir. XP Gmaxx 2 desen aynı hikaye oda fransanın 3. sınıf dedektörü bu cihazın Türkiyeye girişi 400 tl birde satış fiyatına bakın ? dikkat edin her bayide vardır olsun tabi iyi para bırakıyo.. buna benzer bir kaç amerikan malı vs. vs.

Şimdi siz bu işlerin bilir kişisi olarak nereye bağlamayı düşünüyorsunuz ? hadi geomekatronu yedik yok kardeşim senin ürettiğin makineler olmaz dedik ya sonrası ? yine 3 sınıf lorenz mi diyeceğiz yoksa bayi ve distribütörlerin yurt dışından 400 tl ye getirip 2.000 tl ye sattığı yada bu pulse derin buluyo deyip 1.500 tl ye alıp 6.500 tl ye sattığı cihazlarımı önereceğiz. dön dolaş kürcü dükkanı.

hani benim demem şuki bu defa kürcü dükkanı olmasın, neyse yenilikleriniz yazın admin bölümünde değerlendirmeye alalım; yok geometronu yeyince yine lorenze gelecekseniz işte orada dur derim. bizler definecilere doğru bilgileri vermek yada verebilecek isimleri seçmekle yükümlüyüz.
 
     
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
 
Üst Alt