Yılan resmi

Niyo

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 143501 öbür dediğim kayada bu abi büyük bir kaya murç izi var sağ tarafında ve aşağısında da bu taş abi bu yılan resmi olan yerden bir tepe öbür tarafında yılanın baktığı tarafta abi

S:W:A:T

Editör
Yer çok güzel bana kalırsa giderken yanına bir dedektör de al .. Bir yandan boşluk tespitini yap bir yandan da çevrede araştırma yap .. Belki bir ihtimal kimler yaşamış onu öğrenme fırsatın olabilir ... Yada çevreye sor tarihini bir araştır bakalım .. Beni şaşırtacak 2 sağlam mezar yada mahzen olabilir ...

Niyo

Aktif Üye
Abi dedektör yok ta çubuk la bulma şansım olurmu abi ve en sonki resim ler den ne olabilir birde o oyuk olan işaret ne anlama geliyor abi

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kalite yok işarette ayrıca yeni yapma gibi yılanada benzetemedım

Editör
BulursamKader25 hocamın paylaştığı bir konu var site içinde çubul kullanımıyla ilgili . Gitmeden bir oku kendini geliştirmen konusunda faydası dokunur . Boşlukları gerekirse değerli tespitide yapabilirsin

Niyo

Aktif Üye
Tamam abi okuycam sağolasın. Ve illaki bir resim daha olmalimi abi bu yılanlardan başka

Editör
İlk yapman gereken bölgenin geçmişini araştırmak . Kimler yaşamış ? Bundan sonrası heyecan verici ... Önemli olan son işareti bulmak ama çok uzakta değilsin . Çubuk kullandığın da zaten muhtemel yeri tespit edeceksin . Sana nokta veren yerleri tekrar fotoğraflarsın .

Niyo

Aktif Üye
Aynen abi tamam abi sağolasin tekrar çekim yapınca yükleyeceğim abi birde oradan 5 km uzaklıkta burası var kazılmış ama tahminime göre bir şey çıkmamış burası ne olabilirEkli dosyayı görüntüle 143505

ragıp

Uzman
Aynen abi tamam abi sağolasin tekrar çekim yapınca yükleyeceğim abi birde oradan 5 km uzaklıkta burası var kazılmış ama tahminime göre bir şey çıkmamış burası ne olabilirEkli dosyayı görüntüle 143505

usta, buranın daha geniş fotosu olmalı
bence hepsinden güzel olanı bu

selametle

ilk paylaşımın ise
yılandan ziyade eşkiya günlüğünde ki woçamım imzası olan W benzer
birde bu gözle bakmakta fayda var derim

Niyo

Aktif Üye
Bı tane daha var abi resmi atıyorum hemen