Yol parasına gömü tespiti

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Dün kitap kitap dediniz bugün 2 kitap attılar bana. Yav mübarek boş is uzak dur diyorum, adam hala satmaya çalışıyorlar yardımcı olamazmiyiz diyor, kardeşim konuyla ilgilenme diyorum ama Sivas'ta diyor :D Bana birdaha bu konuyla ilgili konuşursan seni silerim dedim. Tamam sustum dedi çok şükür. Ustam zorla taklaya gelmek isteyenlerde az değil, diyicegim o ki.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Dün kitap kitap dediniz bugün 2 kitap attılar bana. Yav mübarek boş is uzak dur diyorum, adam hala satmaya çalışıyorlar yardımcı olamazmiyiz diyor, kardeşim konuyla ilgilenme diyorum ama Sivas'ta diyor :D Bana birdaha bu konuyla ilgili konuşursan seni silerim dedim. Tamam sustum dedi çok şükür. Ustam zorla taklaya gelmek isteyenlerde az değil, diyicegim o ki.
Resmini goreydik notunu verirdik kitabin.yokmu bi numune resim malumat.
Sivas olunca ne oliyiki yeni dinmi kitapmi icat etmisler.4 tane hak dinin hicbiri sivasa inmedi dimi @vakko ustam

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Resmini goreydik notunu verirdik kitabin.yokmu bi numune resim malumat.
Sivas olunca ne oliyiki yeni dinmi kitapmi icat etmisler.4 tane hak dinin hicbiri sivasa inmedi dimi @vakko ustam
Kitap merakı olan arkadaşlar.Alttaki haberde gerçek bir el yazması tevrat vardır.Bakın daha sonra neler olmuş okuyunuz.Tamamen haber gerçektir.Boyunuzdan büyük işlere bulaşmayın.Öyle ben buldum satarım birşey olmaz hayalleride kurmayın aklınızı alırlar.Oda mezar açmaya tek tekçiliğe benzemez bu işler.Size gelen görselleri dahi telefonunuzda tutmayın.

Metalicvoice

Operatör
Inandirici buldugum tek kitap mevzusu 1986 da hakkaride magrada bulunan barnabas inciliydi onuda piç ettiler cokdan vatikanin arsivine girmis tozlanmistir
Bu mevzuda Sivas'ın bir yiğidin çok uğraşisi olmustu. Helikopterini düşürdüler fetoculer.
Allah cc rahmet eylesin. Asıl veya bir kopyası devlette diye biliyorum.

Mal bulanındır

Kitap merakı olan arkadaşlar.Alttaki haberde gerçek bir el yazması tevrat vardır.Bakın daha sonra neler olmuş okuyunuz.Tamamen haber gerçektir.Boyunuzdan büyük işlere bulaşmayın.Öyle ben buldum satarım birşey olmaz hayalleride kurmayın aklınızı alırlar.Oda mezar açmaya tek tekçiliğe benzemez bu işler.Size gelen görselleri dahi telefonunuzda tutmayın.
Hee adana style biliyom mevzuyu akibeti sakat

Mal bulanındır

Orjinal el yazması tevrat.Varmı üstünde saçma sapan figürler süslemeli taşlar şeytan resmi vs.
Valla ustam bazen 3 maymunu oynamak evladir...yigitlik sökmez kuru sogana muhtac ederler sen ben cok kişi dahil ortak deklaremiz neydii..
Bu sektorden keyif maddiyat zevk alacaksan.formu degistirebilir nakite dondurulebilir altin gumus obje disinde hicbir.objeye takilmayin diini argumanlara heykellere bulasmayin dir.
Arz ederim..........

Lee

Aktif Üye
.. konunun birinde ((uyducu işi)).aşağıdaki beyanat vardı.. düşüyormu böyle dedim.acaba hala. kendimce..milletin kulağının arkası bile kalmadı opulen opulene...Allah sabır versin ne diyim.

Ekli dosyayı görüntüle 242189

bir arkadasım israilli olduğunu söyleyen birisi ile bir sekilde irtibat kurarak tanısmıs; bu zat-ı muhterem arkadasıma demişki; israilde üretilen bir program var ve yerin altındaki tek bir paranın üzerindeki resimi bile görebiliyorum... siz bana cok kuvvetli bir bilgisayar ile yol masraflarım için 6000 tl gönderin haftasonuna geleyim diyor. onun program ise şöyle çalışıyormuş: malzemenin olabileceği 4 km karelik alana gidip laptop acıyormus ve o laptop sadece 10 dakika acık kalıyormus; bu arada koordinatlar ve yer altındaki malzemelerin resimleri bilgisayarına iniyormus ve maden tetkik aramanın uydusuna sadece GPS ile internet baglantısı olmadan baglandığından yakalanma riski oluyormus.../// Yaw heehee yermiyiz laaa biz bu ayakları
bilgisayara dua ile iliyor sanırım