Yorumlarınızı alabilirim . .

sepetkaya

Editör
kazama kardesim formumuzda yeni olmadigin halde tek foto atip yorum istemissin... yakistiramadim sana kardes... illaki bi nedeni vardir tabi ama sende bilirsinki aciklamasiz ve tekbir fotoya dalikli bir bilgi alamicandan emin olqbilirsin..sevgiler.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Mesela neresini görmek istiyorsun .Bana tek foto atmışın diye üyeliğimle ne alakası var bir de yakıştıramadım demişsin.
Güzel bir form sitesine bir parça görsel yüklemek bana yakıştırılmıcak bir şey olduğunu sanmıyorum
Ve benim emin olabileceğim konuları ve burda başkalarının zihin altı olmanada hiç gerek yok.
Burda gelir insan bakar , Bir fikri varsa yazar zaten .
Aklına birşey gelirse sorar ister tartışır lütfen bu konuda daha dikkatli olalım biraz .

R

remuss

Misafir
Senin profosyonelligine yakistiramamis yani
sen yanlış anladın sanirim
bence seni met etmiş

kazama

Senide met etmiş olmalı ..
Yorumlar güzel hoş geldiniz remuss sepetkaya eski yorumlarınız için tesekkür ederim .
Ben arkadaşıma birsey demedim ki isteyen gelir istediğini yazar ,zaten onun için yükledim

mezger

Yeni Üye
Kayanin sekli ve yapisi bir duzen cercevesinde olusturulmus gibi sirali bir duzende...ortaki ucgen kapama gibi gosterilen tas biraz ilginc ve incelemeye deger gibi..Fotonun arka planinda uzakta sag ve sol tarafta gozuken iki kaya da incelenebilir kendi adima bana biraz ilginc geldiler uc kayada bir hep beraber bir anlam tasiyabilirmi acaba..Tabi incelemek ve arastirmak herseyi acikliga kavusturmak icin en guzel metoddur..

kazama

Fotograf arkadasımdan geldi bana sordu ben ona gördüğümü söyledim.
Birde arkadaslarla birlikte bakalım diye buraya yükledim , Ben de sizin gibiyim yani çözmeye yardımcı olmaya çalışıyorum.
Tesekkür ederim @mezger kardesim hos geldin .
Ben burda sanki bir figür işaret oldugu kanısındayım papatya gibi birşey olabilir mi acaba ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu biraz timsaha benziyor yakında dere olmalı ve dere tarafında araştırma yapılmalı.

mezger

Yeni Üye
Hosbulduk...Fotografi buyutup inceledim..papatya benzetmesi bana hayal gucu geliyor..Kayanin yapisi itibariyle olusan beyaz renkler baska bisey degil..Ama biraz once yazmak istemedim cunku foto yaniltir insani...benzettigin papatyanin yanindaki otlarin saginda bir isaret var..Aslinda bence el isciligi var ama dedim ya foto yaniltir insani...