Yorumlarınızı bekliyorum

Themahser

Yeni Üye
abicim çubuk kullanan v.s tanımam define aramışlığım bile Yok evet o taş az ilerisinden çıkartılmış

Son düzenleme:

Themahser

Yeni Üye
Yorum yok sanırım kaldı böyle hadi iyi geceler araştırmaya devam bakalım neler çıkıcak

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Themahser üstad söylemezsem karnım ağrır.)))). Şimdi konu başlığında arkeo. Dan define den anlamam diyon tamda işaret emare silüeti olan fotolar çekip yüklüyonn.eğer uzaktan bilinçsizce resim olaydı biz o işaretleri resimleri inceleyip zaten yazardık. dardanos usta gerekeni yazmış.. Şimdi sana. Orda şapel kilise yeraltı mahsen vardesek ne olur nasıl bir tepki verirsin bide empati yap. Bişey i bulmak istiyonn. Taşların geçmişinimi. öğrenmek istiyon. Yada benim ortamım. bu burdan nasıl ekmek yerim nasıl bir yol izlemeliyim demelisin.. Alınmaca darılmaca yok. Ustam.
.

Themahser

Yeni Üye
Üstadım cidden şimdiye kadar aramışlığım v.s yok ilgimi çekti yaklaşık 20-30 foto çektim evet bu taşlar neyi anlatıyor ve burada define var mı nasıl bir yol izlenmeli bilmeden bilmişlik taslamak haddim değil varsa çıkarma olasılığı neden çıkarmayayım diye düşündüm

Mal bulanındır

Hah işte böyle gel. Herzaman gelll.dediğim gibi dardanos ustanın tariflerini dikkate al mekanı kendi kafandan 4.e böl hergittiğinde biyer ar. Ge yap burdan alcan tariflerle hertürlü çorban kaynar. İçine sevgini katmayı unutma. Bol nasipler selametle

Themahser

Yeni Üye
İşin özü bu bu işlerle ilgilenen birini bulmak burada bulamayız demektir

Mal bulanındır

Yok burda olmaz anladım ben seni mekan benden ar-ge işçilik sizden mekanıma. Bi el atan olurmu diyon da. etik olmaz. ancak gönüllüler varsa seni bulur kafanı yorma... Yada mekan seninse o iki duz kayayı Bi tırtıkla altını çevresini mekan senin değilse görsel olarak kalsın uzun işçilik orası

Themahser

Yeni Üye
Bilgi isteyen birine bilgi vermek neden etik olmasın . Şimdi bilginiz var benim hiç bilgim Yok bu işten vazgeçmem mi gerekir yoksa bir yolu var ben onu mu izleyeyim sadece bu konu hakkında yardım edecek biri var mı tamam ben kazdım orayı bilgim olmadan nereyi veya neden kazıcam ondan dolayı bilenlere danışmak en iyisi dedim

Themahser

Yeni Üye
Evet değerli bilgilerini paylaşacak kimse Yok mu

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sadece işaretlerı cekme alanıda resımle nokta atışı yapılabılır belki

mayhem

Co Admin
Co Admin
cihaz yok çubuk yok hiç bilgin yok Anladığım . Biraz sitedeki konuları oku oyma ve sunak konularını parça parça taşların olduğu ve sunak oyma olan yerlerin kanal kısımlarını araştır su doldur akar kısımda 1 metrelik çalışma seni sonuca götürür . geriside senin kısmetin arkadaşlar resim ve çevre resmi istemeleri size nokta vermek . zaten size illa burda altın çıkar demek olmaz yardım derken yiğen arkadaş alıcan yanına bir yerden baslıcaksın diyer türlü basın ağrır o bölgeye götürdüğün her yabancı seni yanılta bilir .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne güzel köyünüz varmış, güzel bir alan. mezarlarda kıymetli sunular olacağını tahmin ediyorum. Forumdaki konuları bol bol oku, epey ilerleme kaydedersin.