Zengin Bölge midir?

Marco

Bilgili Üye
Kıymetli ustalarım, değerli forum üyelerim. Saygılar sevgilerin hepinize. Hepsi aynı bölgede. Kısım kısım ilerliyorum
Bölge hakkında, yorumuzun çok önemlidir. Nerelere bakmam lazım, hangi cihazla nerden başlamam lazım?

Ekli dosyalar

Marco

Bilgili Üye
Kapak gibi görünen kayanın kırmızı ile çizilen yerin yüksekliği 5 metre. 5 metre kapak olur mu ustalarım. Emin olamadım. Toplam yüksekliği de 10 metre var.

Ekli dosyalar

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Mekan çok hoşuma gitti önemli noktaları siz zaten görmüşsünüz teknolojiden faydalanmanızı öneririm.
( YerAltıGörüntüleme)

ama en basitinden büyük kaya kütlerinin ön kısımlarını bir çekiç alarak bi boşluk tespiti yapmak şart diye düşünüyorum.

Akiva

Member
Düz kayalıkların üst kısmında bir çok haç işareti ve sigma(Σ) işareti var gibi duruyor. Gerçekten harika bir bölge.

defi

Bilgili Üye
oturak taşı dediğin havuz yada açılmış mezar.ben başkada bir şey göremedim

Marco

Bilgili Üye
Mekan çok hoşuma gitti önemli noktaları siz zaten görmüşsünüz teknolojiden faydalanmanızı öneririm.
( YerAltıGörüntüleme)

ama en basitinden büyük kaya kütlerinin ön kısımlarını bir çekiç alarak bi boşluk tespiti yapmak şart diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim Kıymetli ustam. Saygılar, sevgiler dilerim. 🙋🏻‍♂️😇

Karabulut

Operatör
Bu kadar mıcır nereden çıkmış Muhtemelen altta büyük bir yerleşim olmalı Benzerini görmüştüm Yerden bir taş alıp atmıştım Sanırsın deprem oluyor En doğrusu cihazla kontrol etmek Oda olmadı mezar çiçekleri açmış