Zengin Bölge midir?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şimdilik bu kadarına bakabildim. Kafana takılan olursa sor ustalarimiz yardımcı olur

mayhem

Co Admin
Co Admin
İlk resim olan kayalığın üst kısımlarına çıkmak için oyuklar mevcut farklı bir çıkış noktası varsa oradan yol bulup çıkılması gerektiğini düşünüyorum araştırmak fayda var resimlere bakınca kayaların içi dolu sanki hiç biride açılmamış gibi duruyor 🙃 rast gelsin inşallah.

Marco

Bilgili Üye
Şimdilik bu kadarına bakabildim. Kafana takılan olursa sor ustalarimiz yardımcı olur
Kıymetli yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim, minnettarım Apollonus kıymetli ustam. 😇 İnşallah buranın bin kat güzelleri sizlere nasip olur her zaman. Araştırmalarımı yapacağım inşallah, yakın zamanda daha kapsamlı fotoğraf çekip paylaşacağım. 😇

Marco

Bilgili Üye
İlk resim olan kayalığın üst kısımlarına çıkmak için oyuklar mevcut farklı bir çıkış noktası varsa oradan yol bulup çıkılması gerektiğini düşünüyorum araştırmak fayda var resimlere bakınca kayaların içi dolu sanki hiç biride açılmamış gibi duruyor 🙃 rast gelsin inşallah.
Çok teşekkür ederim kıymetli @mayhem ustam. Yorumunuzu not ettim, dediğiniz yerin üst tarafını da fotoğraflayacagim kısa zamanda. Sizi etiketlerim. 😇 Değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim. En güzelleri sizlere nasip olsun inşallah.😇

Marco

Bilgili Üye
@Ledun @mamostedijvar ve @dardanos Ustalarım. Merhabalar..
Diğer kıymetli ustalarım yorum yaptılar, kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim, görüşleri benim için çok önemli ve yeterliydi. Ancak siz kıymetli ustalarımdan da ufak da olsa bir yorum alabilirsem çok sevinirim. Bilgi paylaştıkça güzelleşir, emeğinize sağlık. Saygılar, sevgiler dilerim. 😇🙋🏻‍♂️

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
Merhaba Kardeşim ;

Öncelikle belirmeliyim ki güzel yer .

ustalar gerekli noktaları söylemişler.

tapınma ve adak alanları mevcut

kayalıkları iyi incelemeni tavsiye ederim dikkatli ve iyi incele muhtemel oda mezarlar var.

ben bu alanı daha çok adak adama ve tapınma ve ibadet yeri gibi görüyorum
bu alana gelen patika yollar ve bu alana yakın eski yerleşim yerleri kimlerin yaşadığı ve dini inanışları ölü gömme gelenekleri vs... bu bu tür bir araştırma yaparak alanı dikkatli bir şekilde incelemeni ve teknolojiden faydalanmanı tavsiye ederim... selametle

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
kardeşim öncelikle fotolaman için teşekkür ederiz gayet anlaşılır olmuş,zemin altında epey yaşam ve mezar odaları olduğunu düşünüyorum..çünkü epey bi havalandırma deliği var ayrıca zemin altı etüd yaptırsan daha çabuk ve güzel sonuçlanacak gibi vs vs

Marco

Bilgili Üye
kardeşim öncelikle fotolaman için teşekkür ederiz gayet anlaşılır olmuş,zemin altında epey yaşam ve mezar odaları olduğunu düşünüyorum..çünkü epey bi havalandırma deliği var ayrıca zemin altı etüd yaptırsan daha çabuk ve güzel sonuçlanacak gibi vs vs
Değerli yorumunuz için Çok teşekkür ederim Kıymetli @bartini Ustam. Yakın zamanda daha detaylı fotoğraflar paylaşacağım inşallah. Sizi etiketlerim. 😇 Saygılar, sevgiler dilerim kıymetli ustam. 🙋🏻‍♂️☘