Zenginlik tilsimi

ipek yolu

Aktif Üye
Hayirli aksamlar gecen yil definecilik ile ilgili bir kitapta zenginlik tilsimi gordum ve yaptirdim cuzdanimda tasimaya basladim gercekten cuzdanim dan para eksik olmuyor yuklu miktarda para oluyor.ama benim olmuyor bu tilsimi kullanan varmi aramizda merak ettimEkli dosyayı görüntüle 243900

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İman en güzel zenginliktir tılsıma gerek yok kurbanım kuran ve sünnete uy Allah CC sana altın gümüş arsa iki dünya büyüklüğünde arazi huriler ölümsüzlük daha neler neler definecilik zengin olma gayesi değildir bir hobidir kurbanım

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hayirli aksamlar gecen yil definecilik ile ilgili bir kitapta zenginlik tilsimi gordum ve yaptirdim cuzdanimda tasimaya basladim gercekten cuzdanim dan para eksik olmuyor yuklu miktarda para oluyor.ama benim olmuyor bu tilsimi kullanan varmi aramizda merak ettimEkli dosyayı görüntüle 243900
O nasıl birşey?
Cüzdanında yüklü para eksik olmuyor
Ama senin olmuyor benim bildiğim cüzdan a giren para cüzdan sahibinindir

Ornek olarak kendimden kısa bir ornek vereyim
Baba mesleği kalfalık inşat kalfası
4 sene boyunca çok yoğun bir süreçten geçtik
Babamda yetistiremiyorum bana gel yardımcı ol dedi ikiletmetip tamam dedim ve işimi bırakıp o inşaattan obur inşaatlara mekik dokudum ne lazım kereste ne lazım şu bu vs.

Bu sektörde tasaron çalıştıranlar 2 betonda bir ödeme yapar biz her betonda ödeme yapıyorduk
Babam beton bitince ödeme yap derdi
Ben daha inşaata varmadan hesapları gözden geçirip çıkarıp herkesin parasını verirdim
Ben niye başkasının parasının HAMALLIGINI yapayım?

Turko

Uzman
Ben cüzdan taşımıyorum bel fıtığı yapıyormuş dr lar öyle diyor.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Simdi guzel kardesim zenginlik demek hirs demek guc demek

Kalbin iman ehliyse Allah azze ve c.c sana layık olanı bagseder...
Zenginlik senin için hayır olansa zenginlik
Yoksulluk senin için hayır olansa yoksulluğu verir bizler günahkar Kullarız
Bizler ne istediğimizi bile bilmeyen aciz kullarız
Allah c.c sapa sağlam bir vücut vermiş ise buna bile şükretmeyi dahi aklımızdan getirmeyip yoksullugumuzla yakınıp şirk koşuyoruz bilmeden vay halimize ki vayy...!!

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ben cüzdan taşımıyorum bel fıtığı yapıyormuş dr lar öyle diyor.
Bunu ilk kez duydum ama uzun yıllardır yani 90 ların sonundan beri bende hiç kullanmadım ve Bunu da ilk birgün cüzdanı evde unutmakla başladım allahtan o gün verde unutmusum ve oturmanın rahatlığını anladım ö gün

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Size bir soru zengingilik hayırmıdır şermidir?

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Bunu ilk kez duydum ama uzun yıllardır yani 90 ların sonundan beri bende hiç kullanmadım ve Bunu da ilk birgün cüzdanı evde unutmakla başladım allahtan o gün verde unutmusum ve oturmanın rahatlığını anladım ö gün
Kalça nin pozisyonu bozduğu için bel fıtığı zemini hazırlıyor muş. Düşük bel kot pantalon işe bay bayan farketmez kuyruk sokumu tüyleri kırdığı içinde kıl dönmesi yapıyormuş . Dr lar böyle diyor. Enteresan.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir cüzdan bunu yaparsa hamaklar öldü demekki zemginler o yüzden cüzdan taşımıyor
İşin şakası ilginç bir bilgi ustam cüzdanın bel fıtığı yapması