Abartmayalım.

ZİKRULLAH

Engellendi
Vallahi Bana saldıran lardan cehalet akıyor Kardeşim adam bana büyü yapıyor sun diyor daha sonra Atatürk diyor nutuk atıyor halbuki benim paylaşımlarda büyü yok.

Bana ya şia saldırır yada bize saldıran lar belli zaten.

Susturmaya gücünüz Yetmez
Biiznillah

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
EFENDİLER VE EY MİLLET !

İYİ BİLİNİZ Kİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ, ŞEYHLER,DERVİŞLER,MÜRİDLER,MECZUPLAR MEMLEKETİ OLAMAZ.

HAYATTA EN HAKŞKİ MÜRŞİT İLİMDİR,FENDİR,İLİM VE FENDEN BAŞKA YOL GÖSTERİCİ ARAMAK,GAFLETTİR,DALALETTİR,CEHALETTİR. ( M.K.ATATÜRK)

Kuran,ölüler için değildir. Ölülerin arkasından okumak için de değildir! Kuran,canlı kanlı dünya üzerinde yaşayanların,nasıl doğru yaşayabileceklerini yol gösteren,yaratıcının kitabıdır.

Büyü vardır ve HARAMDIR! Büyük günahlardandır.

Rızkını bu yolla arayan binlerce insanın olduğu bir platformda,bu denli geçim sıkıntısının olduğu zamanda,insanların eve ekmek götürmek için doğru yoldan şaşmamak için daha çok çile çektiği zamanda,yeterli bilgiye ulaşamayan,neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemeyen bu kadar insan varken,dini duyguları yüzyıllardır sömürülmüş ve sömürülmeye devam ederken, SİZ kalkıpta, bulaşık teline okurum,o da gider define üstünde sıçrar YAZAMAZSINIZ!

Tekrar ediyorum ;

SİZ , İNSANLIK İÇİN ÇOK CİDDİ POTANSİYEL TEHLİKESİNİZ !
sakin ol.
Bilmediğin şeyler var.
Bunu tasvip etme.
Yazanı kına gerekirse kız bağır.
ama bazı sırlar vardır eşyaya tesir eder.
ağır mevzulardır.
bu sır buraya yazılır mı? Hayır ayıptır her yerde yazılmaz söylenmez ki, ben ZİKRULLAH kardeşimizi bu yönde özelden uyarmıştım!
ama malesef sözümüz dinlenmiyor.

ben bilirim ben şöyleyim diyenden de her zaman uzak durunuz tavsiyemdir.

ayrıca; kuran sadece yaşayanlar İçin değildir. Yukarıda yazdığın sözü şia kafalılar bu ülkede yaymaya çalışıyor. Bu zehirdir.
Zehirlenme.

merak ettiğin sorular varsa özelden sor Allah güç verdikçe yazayım kardeşime.

ZİKRULLAH

Engellendi
sakin ol.
Bilmediğin şeyler var.
Bunu tasvip etme.
ağır mevzulardır.
bu sır buraya yazılır mı? Hayır ayıptır her yerde yazılmaz söylenmez ki, ben ZİKRULLAH kardeşimizi bu yönde özelden uyarmıştım!

ayrıca; kuran sadece yaşayanlar İçin değildir. Yukarıda yazdığın sözü şia kafalılar bu ülkede yaymaya çalışıyor. Bu zehirdir.
Zehirlenme.

Abi iyi niyetliyim biliyorsun.Ama sırrın detayını vermedim tartışacaktık konu kapandı.Ayrıca yukarıda bende yazdım ölülerede okunur bu şia mahvetti ehli sünneti

GERMO

Engellendi
Güzel kardeşlerim Allah cc rızası için, bu gecenin şerrinden, yarınki gündüzün hayr ve bereketine bırakın yazılarınızı, kimsenin kimseden ne alacak ne vereceği, var, bu dünyamızda 9 milyar insanı bir kefeye sigdiramazsin, görüşe karara yazıya ya uyar kabul eder begenirsin, yada aklım almadı deyip çeker gidersin, ne olur, ne üzün, ne üzülün, kalp kirmayin, kardeşlerim burası kavga çekişme yeri sataşma yeri değil, bir bilgin becerin yeteneğin varsa gelir anlatır faydalı olursun birilerine, yada bir köşede oturup o birilerine bilgi verecek gelecek olanlara yer acarsin, lütfen yanlış anlamayın, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim.

Şu bilgi paylaşımı sitesini kavga sataşma yeri yapmayın ne olur.
Pardon kardeşim bu gün çok saldıran var karıştırdım Hakkını Helal et

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Arkadaşlar uyarı mahiyetinde bir paylaşımda bulundum. Sizden ricam bu konu başlığı altında yapacağınız yorumlarla konuyu farklı yerlere çekmeyin.
Kimin neyi nasıl yaptığı bizi ilgilendirmez niyetimiz çubuk işine gönül vermiş arkadaşlarımızı bu tür şeylerden uzak durmalarını sağlamak.
Sn. Aliömer

Kimin neyi nasıl yaptığı zaten aklı başında olan kimsenin umurunda olmaz. O öyle yapıyordur olabilir der geçer.
Siz de şunu biliyorsunuz ki, binlerce kullanıcı girip çıkıyor bu siteye. Ve bu yazılanlar forumda kalıyor. Yani 10 yıl sonrada biri aratsa okuyacak bunları.
Site kullanıcılarının hepsi, belirli bir süzgeçten geçirerek maalesef bunları irdeleyemez. Yaşça çok küçük bireylerde bu bilgilere ulaşabilir. Sonra ulaştıkları bu bilgileri "alim" kılığındaki birilerine sorduklarında, o kılıktakilerde bu öğrenme heveslerini farklı kulvarda kendi emellerine alet de edebilirler. Kelebek etkisinin nereye varacağını kimse kestiremez.

Sitenin,toplumsal sorumlulukları da vardır diye düşünmekte olup,bazı konulardaki açıklamalara gösterilecek müsamahanın varacağı boyutları da değerlendirmesi gerektiği kanaatindeyim.

Ben bu sitenin,yalın,sade,zurnanın son deliği bir kullanıcısıyım. Kendimi sorumlu hissettim ve tepki gösterdim. Tepkimi göstermesem kendime olan saygım zedelenecekti.
Bazı şeyler dillendirilmemeli. Dillendirilecekse özel mesaj diye bir şey var..
Benim nezdimde konu kapandı.

Yazdım kardeşim
Ustam nereye yazdınız link yazarmısın ben göremedim..
Ustam takılma bugün bazıların gönülleri kapanmış herkesi aynı kefeye koyuyor.. Sen değerli birisin bugün kapat bu sayfayı yazma bugün... Sana yakışmayan konuşmada bulunduğundan biz üzülüyoruz... Sen boş ver sana öyle yapılan itirafları kendime kabul ediyorum.. Boş ver

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sn. @Aliömer

Kimin neyi nasıl yaptığı zaten aklı başında olan kimsenin umurunda olmaz. O öyle yapıyordur olabilir der geçer.
Siz de şunu biliyorsunuz ki, binlerce kullanıcı girip çıkıyor bu siteye. Ve bu yazılanlar forumda kalıyor. Yani 10 yıl sonrada biri aratsa okuyacak bunları.
Site kullanıcılarının hepsi, belirli bir süzgeçten geçirerek maalesef bunları irdeleyemez. Yaşça çok küçük bireylerde bu bilgilere ulaşabilir. Sonra ulaştıkları bu bilgileri "alim" kılığındaki birilerine sorduklarında, o kılıktakilerde bu öğrenme heveslerini farklı kulvarda kendi emellerine alet de edebilirler. Kelebek etkisinin nereye varacağını kimse kestiremez.

Sitenin,toplumsal sorumlulukları da vardır diye düşünmekte olup,bazı konulardaki açıklamalara gösterilecek müsamahanın varacağı boyutları da değerlendirmesi gerektiği kanaatindeyim.

Ben bu sitenin,yalın,sade,zurnanın son deliği bir kullanıcısıyım. Kendimi sorumlu hissettim ve tepki gösterdim. Tepkimi göstermesem kendime olan saygım zedelenecekti.
Bazı şeyler dillendirilmemeli. Dillendirilecekse özel mesaj diye bir şey var..
Benim nezdimde konu kapandı.
ince düşünen güzel bir adamsın vesselam.
eyvallah..

ZİKRULLAH

Engellendi
Ustam nereye yazdınız link yazarmısın ben göremedim..
Ustam takılma bugün bazıların gönülleri kapanmış herkesi aynı kefeye koyuyor.. Sen değerli birisin bugün kapat bu sayfayı yazma bugün... Sana yakışmayan konuşmada bulunduğundan biz üzülüyoruz... Sen boş ver sana öyle yapılan itirafları kendime kabul ediyorum.. Boş ver
Abartmayalım. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Sağol kardeşim.Kolaymı Sırrı açıklasak dedelerinin parası kalmayacak toprakta Deliriyorlar.Ayet okuyoruz Mevla nasip ederse olur diyoruz büyü diyor bire Cahil

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
sakin ol.
Bilmediğin şeyler var.
Bunu tasvip etme.
ağır mevzulardır.
bu sır buraya yazılır mı? Hayır ayıptır her yerde yazılmaz söylenmez ki, ben @ZİKRULLAH kardeşimizi bu yönde özelden uyarmıştım!

Zehirlenme.

Keskingöz ustam,

Kuran elbetteki ölüler içinde okunur. Benim derdim başkaydı orada. Konu bulaşık teli mevzusundan bu tarafa çekilecek mi diye de özellikle farklı yön gösterdim zaten. Çok şükür Türkçe mealini okup okuyup notlarımı alır gerçekleri "kendimce" bulur uygulamaya çalışırım.
Benim mevzum başka..

ZİKRULLAH

Engellendi
Hemen ardından söyledik ölülerede okunur diye