Açık mağara ve Çevresindekiler!

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ustam suyun damlayıp akıntı oluşturduğu yerler varsa ; küçük cep kasa bulabilirsin....
Mağaranın içinden dışarıya doğru fotosu varmı.
@Esteban74 ustacığım mağaranın şu anda bir çok yerinden su damlıyor, içinden yürüyerek geçtim çıkıncaya kadar bayağı ıslandım, bazı yerler kuru tabii ama çok yerden de su damlıyor, mağaranın hemen önü dere, karşısı da çalılık orman abi, cep kasa nerde nasıl olur? onu da bir aydınlatın lütfen, mağaranın önünün resmi yok maalesef ama bir kaç tane de yabani hayvan deliği vardı, oklu kirpi yada tilki deliği eyvallah ustam

Son düzenleme:

Esteban74

Editör
Apollon ustam.
Bendeki mağarada , hemen girişte ayı pati izi var , burdan mağaranın dışına bakınca giriş ayı gibi görünüyor. Ben pati izinin hemen 70 _ 80 cm solunda kapalı bir cep buldum. Bilginize...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Apollon ustam.
Bendeki mağarada , hemen girişte ayı pati izi var , burdan mağaranın dışına bakınca giriş ayı gibi görünüyor. Ben pati izinin hemen 70 _ 80 cm solunda kapalı bir cep buldum. Bilginize...
Esteban74 ustam hayırlı olsun sana, bizim hakkımızda da hayırlrsı olur inşallah diyelim, araştıracam o yönde teşekkür ederim

Nihat k

Aktif Üye
Ustalarım burdaki en sağlam işaret bana göre 1 numaralı olan Ayı İzi dediğim yer, özenerek yapılmış, ondan sonra da kalp diye işaretlediğim 2 nolu işaret, sizlerin görüşüne de saygı duyarım, bunları da göz önünde bulundurursak iyi olur, ayrıca ilk sayfada ki 5. resimde çok önemli bir işaret hatta o oyma dan birkaç tane daha vardı, üzerini toprak kapatmış bu resmi de elimle toprağı boşaltıp çektim. akşamkaranlık olunca bu kadar resimleme oldu, hepinizin ilgisine teşekkürler ustalarım, Kafkaslı ve uçmuş ustam sizden de yorum alabilirmiyiz?
Kardeşim burayı aç bakalim haritamı ne var bende merak ettim...???Ekli dosyayı görüntüle 187757

Esteban74

Editör
Apollon ustam.
Sendeki cep değilde güzel bir kasa gibi duruyor. Nihat ustaya katılıyorum.
Nihat ustanın işaretlediği yerin hemen sağ üstünde oyuk olarak belirttiğiniz yer koltuk olabilirmi... yada ben benzettim.

Apollon01

Moderatör
Moderatör

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 kardeşim mağaranın üstten çubukla şeklini çıkart.. Diğer arkadaşların dediği gibi cep kısmı da varmı onunda tespitini yap.. Ben cepten net görüp yorum yapamıyorum... Ama mağaranın üstten şekli önemli.. Kıvrımları viraj ve dönemecleri..

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Pencenin assagi tarafinda yamac olan yerde kuyu bakabilirmisin. Birde tas ocagi ve yigma taslar varmi bolgede. Selametle kal

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Pencenin assagi tarafinda yamac olan yerde kuyu bakabilirmisin. Birde tas ocagi ve yigma taslar varmi bolgede. Selametle kal
Mirkut ustam eyvallah taş yığma yok ama kuyu olabilir, araştıracağım inşallah ilgine teşekkürler

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mirkut ustam eyvallah taş yığma yok ama kuyu olabilir, araştıracağım inşallah ilgine teşekkürler
Eger kuyu bulursan malzemesinede ulasabilirsin kardesim. Kuyunun penceye mesafesi 40 ila 60 adim arasinda olmali onagore arastirma yapabilirsin. Kuyuyu bulursan haberlesiriz INSAALLAH c.c.
Tas ocagi ve yigmadan kastimda roma zamaninda mezar yapimi icindi o bolgede. Selametle kal

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Eger kuyu bulursan malzemesinede ulasabilirsin kardesim. Kuyunun penceye mesafesi 40 ila 60 adim arasinda olmali onagore arastirma yapabilirsin. Kuyuyu bulursan haberlesiriz INSAALLAH c.c.
Tas ocagi ve yigmadan kastimda roma zamaninda mezar yapimi icindi o bolgede. Selametle kal
Mirkut ustam inşallah haberleşiriz, ancak 40-60 adım mağaraya ulaşıyor baktığı yerden adımlarsak, mağaranın içinde olma ihtimali var mı kuyunun?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Son bir resim daha !!!!!

bu konuyla alakalı son bir resim daha atıyorum, bu hangi hayvan figüürü bir inceleyin lütfen, mağaranın tam alnında yani tam ortasında rampa ile düzlüğün birleştiği yerde, eyvallah hepinize Mirkut ustam, cemil ustam ben domuz başına benzettim sizde bir görün derim...