acil resimlere bi göz atarsanız

ozdoganlar

Member
Değerli kardeşim çubukta kendini geliştir boşa çalışmış olmazsın. Makina varsa makina ile bakmanda fayda var. Orada bir şeyler olabilir de olmayabilir de bunu tespit etmeden ya da açmadan bilmek zor. Ama bu tür yapılarda dolu olma ihtimali olabilir. İçinde kalmaması için açmanı tavsiye ederim. En azından yaptığın çalışmayı gözlemlemiş olursun. İkincisi de çubukta kendini geliştirmek istiyorsan altta linkini verdiğim konuyu oku ve o bölgede uygula.Selametle

http://www.definesohbeti.com/[email protected]
yardimin ve yonlendirmen icin cok sagol kardesim siteyi okuyacagim.. insallah doludur bende burdan icinin bos halini yayinlarim

timur964

konularim
suyu boşaltınca duvardan gelecek ses fikir verir .. zemine yakın bir yerden del su boşalsın..

ozdoganlar

Member
suyu boşaltınca duvardan gelecek ses fikir verir .. zemine yakın bir yerden del su boşalsın..
delerek bosalacak su degil abicim kovayla bosaltmislar kim bosalttiysa icini kazmislar.. bizde oyle yapariz.. insallah dedigin gibi denk geliriz hem icinde calismak daha kolay..

ragıp

Uzman
@ozdoganlar

hayırlı formlar ustam
güzel bir kaya mezarmış
içerideki yükseltiler, cesetlerin yatırıldığı sedirlerdir.

boşluk tesbit ettiğinizden bahsetmişsiniz
fotoğrafları iyi tetkik eder iseniz,
giriş kapısı derin değil
yine giriş kapı kalınlığı takribi 20cm gibi

gelelim sadete
ustam, boşluk tesbit ettiğiniz yerin,
çubuk marifeti ile üzerinden dört köşeyi tesbit edin.
aynı yeri, balta sapı vb bir ağaç ile dik olarak sert şekilde yere vurarak
tesbitinizi teyit edin derim
sonrasında, kapıyı belirlemek ve içeriye girmek kalır

hayırlı olsun
selametle

KönigS

Member
Kovayla boşaltabiliyorsan boşalt. Boşaltamazsan küçük bir jeneratörle küçük bir pompa çalıştırabilirsin. At içeri boruyu çektir suyu. Duvarda ses dinle doğru olduğuna eminsen del matkapla yerleştir kapsül akfili çekil kenara. Sonrası malum kolay gelsin.

ozdoganlar

Member
Kovayla boşaltabiliyorsan boşalt. Boşaltamazsan küçük bir jeneratörle küçük bir pompa çalıştırabilirsin. At içeri boruyu çektir suyu. Duvarda ses dinle doğru olduğuna eminsen del matkapla yerleştir kapsül akfili çekil kenara. Sonrası malum kolay gelsin.
ya ben kapsul akfil buldum ama bana satmiyolar yok sertifikan olcak yok resmi yerlerlere bildirmek gerek falan dediler o yuzden alamadim.. acaba sizin beni yonlendirebileceginiz biri varmi

ozdoganlar

Member
@ozdoganlar

hayırlı formlar ustam
güzel bir kaya mezarmış
içerideki yükseltiler, cesetlerin yatırıldığı sedirlerdir.

boşluk tesbit ettiğinizden bahsetmişsiniz
fotoğrafları iyi tetkik eder iseniz,
giriş kapısı derin değil
yine giriş kapı kalınlığı takribi 20cm gibi

gelelim sadete
ustam, boşluk tesbit ettiğiniz yerin,
çubuk marifeti ile üzerinden dört köşeyi tesbit edin.
aynı yeri, balta sapı vb bir ağaç ile dik olarak sert şekilde yere vurarak
tesbitinizi teyit edin derim
sonrasında, kapıyı belirlemek ve içeriye girmek kalır

hayırlı olsun
selametle

verdigin tavsiyeler icin cok tesekkur ederim abicim.. lakin kapi girisi onunde yigma seklinde horasan harcina benzer bi harc var o bizi zorladi zaten cok sert.. ama icerden deneyecegim bakalim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Arkadasim gerekenler soylenmis..adamlar burayi akfille acmadiki el emegi goz nuru bunlar o yuzden sende biraz emek harca acarsin arkadasim...

ozdoganlar

Member
bu tür kaya sedir mezarlar tek olur bu kaya yapısına göre ama yakınlarında başka olma ihtimali var bu bitişik değil biraz mesafeli olur bölge olarak neresi
peki bu sedir mezarlari actiginda sedir olan kisimlara maftayi koyuyolar anladim da mujdesi nereye konuyo altlarinami ?