acil resimlere bi göz atarsanız

ozdoganlar

Member
Ekli dosyayı görüntüle 144090Ekli dosyayı görüntüle 144091arkadaslar icinin tavani oval taban kismi ise yagmurdan su doldugu icin cekendim ancak daha once gormustum.. tabanda sag sol ve tam karsima gelecek sekilde uc tane dikdortgen seklinde yukseklik vardi ortasi bostu.. asil sormak istedigim bunun yan tarafinda bi tane daha bosluk tespit ettik ugrasmislar acamamislar.. acaba ici dolumudur.. nasil bir kaya mezardir bilgileeinize ihtiyacim var

timur964

konularim
su sızmadığına göre horasan kaplı suyu boşaltmak gerek belkide bir kat daha var

ozdoganlar

Member
su sızmadığına göre horasan kaplı suyu boşaltmak gerek belkide bir kat daha var
valla bundan acik olarak 2 tane var bi tanesini bosaltmislar suyunu bende oyle icini gordum talan etmisler.. ama hic acilmamis buldum hemen yan tarafinda ama cok sert kirilmiyo acaba ici dolumudur

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Boşluğu nasıl tespit ettiniz? Eğer biliyorsanız değerli tespiti de yapın. Boşluğun eni boyu da önemli. Mineral da olabilir.Selametle

ozdoganlar

Member
Boşluğu nasıl tespit ettiniz? Eğer biliyorsanız değerli tespiti de yapın. Boşluğun eni boyu da önemli. Mineral da olabilir.Selametle
yok abicim bi bilgim yok acemiyim bu islerde cubukla tespit ettim.. bi kusurum olduysa ozur dilerim..

SAHBAZ

Bilgili Üye
Timur ustanin dedigi gibide olabilir altta bir katta vardir

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim çubukta kendini geliştir boşa çalışmış olmazsın. Makina varsa makina ile bakmanda fayda var. Orada bir şeyler olabilir de olmayabilir de bunu tespit etmeden ya da açmadan bilmek zor. Ama bu tür yapılarda dolu olma ihtimali olabilir. İçinde kalmaması için açmanı tavsiye ederim. En azından yaptığın çalışmayı gözlemlemiş olursun. İkincisi de çubukta kendini geliştirmek istiyorsan altta linkini verdiğim konuyu oku ve o bölgede uygula.Selametle

http://www.definesohbeti.com/bosluk-bulma-cihazlari-amp-alan-taramalar/38588-cubukla-bosluk-bulmak-ve-cubukla-degerli-maden-tespiti-yapmak-%40bulursamkader25.html

SAHBAZ

Bilgili Üye
Buyuk ihtimalle 2 kat vardir 1 resimde sol ust kosede ok isaretinin sag kolu yapilmamis hemen onune 2 kat susu verilmis altta oda olabilir su tuzaklida olabilir kolay gelsin..