Açılmış yer nedir sizce .

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kazılan yer yanlış. Dikkat edersen kazılan yerde de bir set var dikkat etmemişler sanırım. Bir şey çıktıysa da çok değerli olduğunu düşünmüyorum. Asıl mıntıkan karşısında ki DAĞ goruşumce. İyi araştır muhakkak muvaffak olacaksın. Bolgeyi egenin kıyı kesimlerine benzettim. Şayet öyle ise........hayırlı olsun. Allah yar yardımcın olsun.

Hacı2609

Member
Kazılan yer yanlış. Dikkat edersen kazılan yerde de bir set var dikkat etmemişler sanırım. Bir şey çıktıysa da çok değerli olduğunu düşünmüyorum. Asıl mıntıkan karşısında ki DAĞ goruşumce. İyi araştır muhakkak muvaffak olacaksın. Bolgeyi egenin kıyı kesimlerine benzettim. Şayet öyle ise........hayırlı olsun. Allah yar yardımcın olsun.
Ege bölgesi doğru hocam orta kesimlerdeyim, yerden tam emin değiliz hocam çünkü bazı yapı taşları yıkılmış ve yerinden oynatılmış yapının üzerini bir açıp tekrar düşünecez artık şuanlık en mantıklısı böyle gibi, teşekkürler hocam

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Calisilan alanda yapi kalintilari var orasi zor is gibi gorunuyor. Sunaklada ilgilenebilirsiniz kardesim. Selametle

Hacı2609

Member
Calisilan alanda yapi kalintilari var orasi zor is gibi gorunuyor. Sunaklada ilgilenebilirsiniz kardesim. Selametle
Evet ustam çalışma olmuş yapılar yıkılmış gibi ve tekrar kapatılmış, kapatılmış olması biraz şüphe uyandırıyor, arkadaşların dediği gibi tamamen boşaltılmış olsaydı kapatılmayabilirdi, fakat tekrarda açılabilecek şekilde doldurulmuş. Sizin dediğiniz gibi sunaklada ilgilenicem ustam inşallah sağlıklı bir sonucumuz olur. Teşekkürler ustam.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Calismaya gittiginizde sunagi. Oldugu kayayi komple gorebilecegimiz sekilde resimleyebilirseniz tas kesim izinden bir sonuca ulasabiliriz belki kardesim. ALLAH c.c muvaffak etsim selametle kal

Hacı2609

Member
Calismaya gittiginizde sunagi. Oldugu kayayi komple gorebilecegimiz sekilde resimleyebilirseniz tas kesim izinden bir sonuca ulasabiliriz belki kardesim. ALLAH c.c muvaffak etsim selametle kal
Allah razı olsun ustam Allah herkesi muvaffak etsin inşallah, dediğiniz gibi bugün akşama doğru konuya ekleme olarak sunu bölgesinide detaylı bir videoya alıp paylaşacağım, kazılmış alanında daha detaylı bir resimlemeyle akşam üzerine inşallah konuya daha detaylı bir ekleme yapıcam inşallah, teşekkürler ustam.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.A bu bölgeyi geçen hafta içerisinde başka bir kardeşimiz daha paylaşmıştı sanırım. Aynı ekipten misiniz ustam?

Hacı2609

Member
S.A bu bölgeyi geçen hafta içerisinde başka bir kardeşimiz daha paylaşmıştı sanırım. Aynı ekipten misiniz ustam?
Ustam onlar hakkında bilgim yok he ama geçen hafta içerisinde sadece kesik çizgi olan bölgeyi paylaşmıştım, yeni resimlerle tekrar konu açmıştım, ben gittiğim her yere tek başıma giderim ekibe dahilde olmadım şimdiye kadar hiçbir ekiple çalışmadım, demek oluyor ki bölgenin müşterisi çok gibi ustam :)

Son düzenleme:

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burası yarım bırakılmış bır yer sonuca ulasıldıgını sanmıyorumyıgma taslardan sonra yapı tasları yenı baslıyor gorunen yerde genıs bır sekılde dıkkatlıce asagı dogru ınersenız sonuca ulasırsınız ama usttekı tasları ve topragı alarak aagı ınmelısınız kesınlıkle sonuca ulasılmamıs yer

Hacı2609

Member
arazi güzel yapıtaşları var ve mezar işaretleri ve oda işaretleri resimler yetersiz oldugu için önerim cubuk ile boşluk ve metal tespiti yapman

Ekli dosyayı görüntüle 157832
eline sağlık ustam tespit için :) fakat bir sorunum var çubuk yapmıştım fakat bende bir hareket göremedim sanırım ki bende çalışmıyor, metal dedektörü olarak bende nokta velox one mevcut tek para dedektörü, arazide kesinlikle yetersiz bir cihaz.
çubukların çalışması için herhangi + birşey yapma şansım varmıdır? Teşekkür ederim ustam.

Hacı2609

Member
burası yarım bırakılmış bır yer sonuca ulasıldıgını sanmıyorumyıgma taslardan sonra yapı tasları yenı baslıyor gorunen yerde genıs bır sekılde dıkkatlıce asagı dogru ınersenız sonuca ulasırsınız ama usttekı tasları ve topragı alarak aagı ınmelısınız kesınlıkle sonuca ulasılmamıs yer
Fatih hocam yorumunuz için teşekkür ederim, benim bilgim sıfır ama bende yarım bırakıldığını düşünüyorum. Nedeni ise direk giriş noktasını işaretleyip yapının komple üzerinden çalışılmış. Yani anlaşılan mevki komple bir temizlik istiyor :)