Alan tarama tavsiyesi olan arkadaşlar

yorgunum

Aktif Üye
Arkadaşlar yurt dışından alacağım alan tarama en iyisi hangi marka yardımcı olursanız sevinirim

yorgunum

Aktif Üye
Bana iş yapacak malzeme lazım birde alan taramalar iş görürmü ne kadar doğru çubukla kıyaslarsak değerli yorumlarınızı bekliyorum

odin

Editör
bence kendin yap satin alacagina. daha ekonomik olur. hemde bu sekilde kendini gelistirmis olursun.

yorgunum

Aktif Üye
odin ustam kendim nasıl yapacağım bilmiyorum yapmayı

yorgunum

Aktif Üye
Turko ustam avusturyada kalıyorum ama almanyadanda olabilir iki devlettende getirebilirim önerin varmı

Examiner

Engellendi
Kullanmayi ve tepkilerini cozebilirsen .en gecerlisi cubuklar .alan taramanin aga babasi bence ama cook iyi kullanman lazim .ogrenene kadar deneme yanilma ile bayabi yorar. Basarirsan tum emeklerine deger

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
lorenz al...

Turko

Uzman
@Turko ustam avusturyada kalıyorum ama almanyadanda olabilir iki devlettende getirebilirim önerin varmı
Alman ya emfad kurumuna git , alman devlet kuruluşudur sonradan özelleşti herhalde tam bilgim yok , bu firma alan tarama cihazları için kartlar üretiyor hazır kitler yapıyor yetkili satıcı firması da okm firması , dil problemin yoktur adamlarla görüş makineler hakkında bilgi edin seni yönlendirirler.