Alan tarama yapalımmı?

sef_er

Operatör
Görünene göre karar verenler, ne kadar az şey gördüklerini bilmeyenlerdir.

Alıntıdır, saygılarımla

Son düzenleme:

niksar

Yeni Üye
Vericinin frekansi topraga veriyoruz zaten onda sikinti yok.. Olcumu farkkli noktalarda farkli alicilarda yapacagiz. Mesala cubuk aliciysa cubugun aldigini.topraga gomdugun birsey veya toprakta olan birsey varsa orda farkli bir frekans olusmazmi. Egerki olusmaz ise zaten hicbir cihazla bulamayiz onu. Kisaca sole soyleysyim ben alan taramayla altin diye isretledigim yer bronz cikti. Veddigim frekans 5000 di. Egerkincihazi acrigimda yerde olcum alirsam mutlaka o frekansi verir. Ama maddenin ustindeyken yani cubuklar algiladiktan sonra mutlaka farkli bir frekans cikacaktir. Bir degisiklik olacaktir 5000 kalmayacaktir diye dusunuyorum. Imkan var olanak var denemeyede usenmemek lazim.
Vericinin frekansi topraga veriyoruz zaten onda sikinti yok.. Olcumu farkkli noktalarda farkli alicilarda yapacagiz. Mesala cubuk aliciysa cubugun aldigini.topraga gomdugun birsey veya toprakta olan birsey varsa orda farkli bir frekans olusmazmi. Egerki olusmaz ise zaten hicbir cihazla bulamayiz onu. Kisaca sole soyleysyim ben alan taramayla altin diye isretledigim yer bronz cikti. Veddigim frekans 5000 di. Egerkincihazi acrigimda yerde olcum alirsam mutlaka o frekansi verir. Ama maddenin ustindeyken yani cubuklar algiladiktan sonra mutlaka farkli bir frekans cikacaktir. Bir degisiklik olacaktir 5000 kalmayacaktir diye dusunuyorum. Imkan var olanak var denemeyede usenmemek lazim.
@adem44

6 tı mıknatısın oyuncaktakı hoporlerdekı mıknatısları sadece mıknatısından 6 tane alın demır mıknatısa olmasın 3 mıknatısı bırbırıne yapıstırın ortada yuvarlak bosluk olacak elektırık bandı ıle sarın obur 3 mıknatısada aynı ıslemı yapın mıknatısların ıcıne az mıktarda altın koyun bosluk baya kalması lazım velevkı bosluk arıyacaksanız ıcıne hıc bır sey koymayın 2 sıneda aynı ıslemı yapın bobınaj telı ıle mıknatısları sarın hertaraf bakır tel olacak gıbı sarın aynı kuka gıbı olsun bant ıle sarın işlem tamam cıkan 2 ucu bıcakla tıraslayın elektırık akımı olsun dıye bu tellerı cubuga cattırısanız cubuk altına gıdecektır bu ıslemle altın çekımı yapacak

mineral, küflü çivi pas vb gitme olasılığı % kaçtır ?
Olayı daha detaylı anlatabilirsiniz çok daha iyi veyahut bir video çekebilirsiniz çok güzel olur rasyestezi kitabını onerebileceginiz bir kitap varmı