Alan tarama yapalımmı?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor, sen teslanin o deprem hikayesini biliyorsun degilmi, dünyada hicbirseyim tesadüf olmadigini, herseyin ve herkesin takip edildigini biliyorsun, umarim belli güçleri rahatsuz etmez
bakalım cihazin piyasaya çıkacakmi, bari ustam biraz maddi olarak guclen, yahu senin yerinde olsam uyumazdim, niye böylesin ustad
Biz uyuruz kardeş merak etme sen. Çünkü Allahımız var. Bilirizki her şey ondan gelir. Senin ima ettiğin gibide bir şey olmaz, çünkü bizdeki onlara göre hiç bir şey önemsemezler bile sen rahat ol.

sef_er

Operatör
szihoprenic, iyi olsun yeter bir bekkentimiz yok ZİKRULLAH tan, ama burdan iki defa tehdit geldi, kendisi ermeniler dedi, başkada bir bilgim yok, bu yuzden Sedegor ustama seslendim, buyuk mallar buyuk mahsenlerde vede sahipleri hala bekliyor diye biliyorum

GERMO

Engellendi
Selâmünaleyküm

Sedegor;5' Alıntı:
@sef_er istersen yapması çok kolay. Her şeyi sordun))) İlham mantık nerden demedin )))
Kuran okuyormusun ? CC. Allah her yarattığı şeyin aslında canlı olduğunu açıkça belirtmiş.
Hz Süleymanın tüm alemlere konuştuğu, yada Lokman hekimin bitkilerle konuştuğunu veya benzer bir çok şeyi duymuşsundur. Dağların taşların dile geldiğini bizler yadırgıyoruz ama hiçte iman etmeyenlerin kaynağı bizim sözde inandıklarımızdır ama sadece teknoloji de belki.

Kısaca her şeyin bir dili vardır sadece bu dillerin şifrelerini çözebilmek önemlidir. Bu dili çözen herkeste öyle Evliyada felan değildir, zaten anlayacagımız cözecegimiz feylimize göredir. Suyun dahi hafızası olduğu bir dünyada yaşarken bizler körü körüne yaşıyoruz. Niyetim din dersi vermek değil. Her şey hazırken bizler kullanmaktan aciz kullarız.

Bu cihazında bir dili var işte ben bizzat konuşamasamda her şeyle az çok konuşan bir cihaz ortaya çıktı. İnsanla Âlemler arasına bir perde koyan yolu yöntemide sunmuştur bizlere. Altının konuştuğunu kulagımızla duyacak kul olamadık olamayızda. Ama cihazla ben burdayım dediği aşikar oldu. Her şeyin bir yolu bir çizgisi bir dili bir frekansı var. Her şeyde Gömü define değildir. Senin rızkını ancak Allah verir. Defineden değil belki ama ne yaparsan yap verende alanda ancak O dur.

@Sedegor ustam güzel kardeşim benim, malikülmülk ALLAH cc dur, kimi alim kimi abid kimieEvliyâ kimi bizler gibi aciz kullar işte, bizler sadece rabbimizin rızasına kavuşmak için mücadele eden kullarız, şu 8 aydır birçok yerde gördüğüm şunu yaptım bunu yaptım deyipte ortadan kaybolanlari gördükçe üzüldüm inanki, sen söz verme sakın, Hamdolsun RABBELALEMİN in kulusun gördüğüm, kul hakkı gönül hakkı pek acıdır, senden isteğimiz bu işe gönül verenlerden öte yıllardır boşa kürek çekenlere ücreti karşılığında emeğinin hakkından gönderirsen eğer gerçekten sevabin büyüğüne kavusursun, inşallah @ZİKRULLAH kardesimiz de duyar bu kardeşimi ve haykiranlari, inşallah bir terslik bir sorunu yoktur onun için yinede iyi dualarimiz var.

Kula kulluk yakışmaz, ona yakışanı yigitliktir ardır,
Yaratilana yakışanı haktır verilen sözü tutmaktır,
Erkek dediğin merttir, karşılığı emektir yada haktır,
Kul olana elini uzatana, helali hoştur mustehaktır,
Alma kimsenin ahını SEDEGOR emeğinde helaldir,
Yürekde yaşamaksa niyetin, yerin iremdir cennetdir
Kaynayacak her kazanda, senin için duadır rahmettir,
Bilki sana bakanlar, ya kul, ya ÜMMET-İ MUHAMMED'TİR. ..

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
GERMO arkadaş tek tek söyletmeyin gerekeni yazdım ben hatta fazlasını. Fikir mantık çalışma prensibi yapılan eklentiler giderilen sorunlar projeyi anlattım. Geriye kaldı şemalar yada kutulanmış cihaz. Ben cihazdan para kazanmak derdinde değilim. Lakin emeği gecen 2, 5 yıl kafa yoran adamlara siz kenarda durun diyebilirmiyim. Ben ortaya çıkan cihazdan bir tane alıp kenara cekildim arge onlara ait, noter tastiklemiş adamlar harcamış patent alacağız diyorlar. Bu aşamada ne yapabilirim ? Ne kadar maliyetine alıp gönderebilirsem sizlere yapacağım bu. Maliyetinide yazdım osiloskop jeneratör 3 tane yazılım yüklü kart toplam 1000 TL gibi bunların kalitelisinin ucu açık sadece kartlar değişmez. Şimdi şu an bana bu cihazdan maliyetine değil milyar dolara bir tane gönder diyen bile yanlış yapar. Konuyu burda kapatıyorum. Her iş bittiğinde 20 yada en fazla 50 tane siteye koyar kurra cektirir bir şekilde dagıtırız öbür türlü banada banada diyen küsen de bitmez.

Bu şekilde giderse konu silinir arkadaşlar kusura bakmayın.

Bu Zikrullah dediginiz kim niçin kayboldu nereye gitti hep ismi geciyor?

Düzeltme bu arkadasin konularına baktım. Surfer hakkında yazmış yıllarca uzak durun dedik uydu işinin altında pustlar var dedik. Çocuğun yazdığı gibi Surferin en iyi kullanıldığı yer gpr cihazların bizzat kendidir dedik.

Radyestezi konularınıda ilk ele alan bendirim belki. Bunlar bir insanın ortadan kaybilmasını gerektirecek bir konu değildir. Aselsanın mühendisleriyle karıştırmayın burda açılan konuları. Zaten yapılmış çok ileriye gidilmiş konulardaki zerrecik bilgiler Geliştirmeler Argeler kimsenin başına iş açmaz.

Büyük ihtimal işi gücü olan yoğun bir arkadaştır. Sanal Alem burası her gelene niçin geldin her gidenede niçin gittin diye sorolmaz. Belki başka bir işim bir nikle sizi izliyor arkadaş. Belki ara verdi.

Bazen çıkıyorum 3 ay siteye girmiyorum. Bir şey aramaya gerek yok bence.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@GERMO arkadaş tek tek söyletmeyin gerekeni yazdım ben hatta fazlasını. Fikir mantık çalışma prensibi yapılan eklentiler giderilen sorunlar projeyi anlattım. Geriye kaldı şemalar yada kutulanmış cihaz. Ben cihazdan para kazanmak derdinde değilim. Lakin emeği gecen 2, 5 yıl kafa yoran adamlara siz kenarda durun diyebilirmiyim. Ben ortaya çıkan cihazdan bir tane alıp kenara cekildim arge onlara ait, noter tastiklemiş adamlar harcamış patent alacağız diyorlar. Bu aşamada ne yapabilirim ? Ne kadar maliyetine alıp gönderebilirsem sizlere yapacağım bu. Maliyetinide yazdım osiloskop jeneratör 3 tane yazılım yüklü kart toplam 1000 TL gibi bunların kalitelisinin ucu açık sadece kartlar değişmez. Şimdi şu an bana bu cihazdan maliyetine değil milyar dolara bir tane gönder diyen bile yanlış yapar. Konuyu burda kapatıyorum. Her iş bittiğinde 20 yada en fazla 50 tane siteye koyar kurra cektirir bir şekilde dagıtırız öbür türlü banada banada diyen küsen de bitmez.

Bu Zikrullah dediginiz kim niçin kayboldu nereye gitti hep ismi geciyor
Estağfurullah ustam, benim demek istediğim eğer satilacaksa alıcı olacak biride benim, gönlü güzel kardeşim benim, emek dediğin zaten bedava olmaz, bedava göndereyim diyenlerde kaybolurken, Allah cc razı olsun sizlerden, yeterki faydalı bir cihaz olsun, yeterki az çok bir yararı olsun, yeterki umut dünyasında bir umut olsun insanlarımıza, bedava bizi bozar zaten, başkasını bilmem.

Dedigim gibi bir yigit bildiğimiz kardeşimizdi, @ZİKRULLAH belkide başına bir işmi geldi yoksa diye düşünüyorum, yoksa sözünü tutmayacak biri değildi, inşallah bir an önce gelirde bu kadar umutla bekleyen insanlara bir açıklama yapar.herkesinde onunda canı sağolsun.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@Sedegor ustam

@GERMO arkadaş tek tek söyletmeyin gerekeni yazdım ben hatta fazlasını. Fikir mantık çalışma prensibi yapılan eklentiler giderilen sorunlar projeyi anlattım. Geriye kaldı şemalar yada kutulanmış cihaz. Ben cihazdan para kazanmak derdinde değilim. Lakin emeği gecen 2, 5 yıl kafa yoran adamlara siz kenarda durun diyebilirmiyim. Ben ortaya çıkan cihazdan bir tane alıp kenara cekildim arge onlara ait, noter tastiklemiş adamlar harcamış patent alacağız diyorlar. Bu aşamada ne yapabilirim ? Ne kadar maliyetine alıp gönderebilirsem sizlere yapacağım bu. Maliyetinide yazdım osiloskop jeneratör 3 tane yazılım yüklü kart toplam 1000 TL gibi bunların kalitelisinin ucu açık sadece kartlar değişmez. Şimdi şu an bana bu cihazdan maliyetine değil milyar dolara bir tane gönder diyen bile yanlış yapar. Konuyu burda kapatıyorum. Her iş bittiğinde 20 yada en fazla 50 tane siteye koyar kurra cektirir bir şekilde dagıtırız öbür türlü banada banada diyen küsen de bitmez.

Bu şekilde giderse konu silinir arkadaşlar kusura bakmayın.

Bu Zikrullah dediginiz kim niçin kayboldu nereye gitti hep ismi geciyor?

Düzeltme bu arkadasin konularına baktım. Surfer hakkında yazmış yıllarca uzak durun dedik uydu işinin altında pustlar var dedik. Çocuğun yazdığı gibi Surferin en iyi kullanıldığı yer gpr cihazların bizzat kendidir dedik.

Radyestezi konularınıda ilk ele alan bendirim belki. Bunlar bir insanın ortadan kaybilmasını gerektirecek bir konu değildir. Aselsanın mühendisleriyle karıştırmayın burda açılan konuları. Zaten yapılmış çok ileriye gidilmiş konulardaki zerrecik bilgiler Geliştirmeler Argeler kimsenin başına iş açmaz.

Büyük ihtimal işi gücü olan yoğun bir arkadaştır. Sanal Alem burası her gelene niçin geldin her gidenede niçin gittin diye sorolmaz. Belki başka bir işim bir nikle sizi izliyor arkadaş. Belki ara verdi.

Bazen çıkıyorum 3 ay siteye girmiyorum. Bir şey aramaya gerek yok bence.
Sedegor ustam, 3 ay önce kardesimiz geldiğinde sef_er ustam ile destek olduk, kardeş diye bagrimiza bastık kendisini, kardeşimiz ZİKRULLAH dedi ikinizede yaptığım elektronik şakülden gonderecem, dedi burda Antalya ya da misafirim olacaksınız, biz kardeş dedik bu kaç gün dür yok inanki üzüldük, birde gelen özel mesajlarda bizi ZİKRULLAH ile ortak zanneden, bizi dolandırıcı zanneden, benden cihaz isteyenleri gördükçe üzüldüm inanki, hani bize bir borcu yok zaten, gelsinde bu insanlara bir açıklama yapsın, bizim zaten kardesimizdir, değişik bir nickle de burada dolaşıyor olabilir, yeterki bilelim iyidir, dediğim gibi yoksa herkesin ve onunda canı sağolsun,

sef_er

Operatör
GERMO ustam, Sedegor un defineyle işi kalmadi artik burda napar bilmiyorum, kendi dedi, belki baska boyutta olabilir

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam, @Sedegor un defineyle işi kalmadi artik burda napar bilmiyorum, kendi dedi, belki baska boyutta olabilir
@sef_er ustam @Sedegor ustamın canı sağolsun, birşey demedim, hani site kardeşliği adına, eğer satılık sa bir tanede ben alırım dedim, 51 yıl boyunca herkesi kardeş diye bağrımıza bastık, anlaşılan burda herkesle kardeş olunmuyor, herkesin canı sağolsun ne diyelim.

Sedegor

Engellendi
GERMO burası sanal, 2012 de 11 bilemedin 12 kisiydik sonra 400 oldu hedef 1000 di oda oldu şimdi bak kaç kişi ? Bu arada kimler geldi kimler kayboldu. Çoğunun belki adı değişti kafaya takma bence. Burda kim kimin izini sürebilir adam istemiyor yada sözünde duramıyor belki. Şimdi ben burdan gitsem girmesem siteye bu ne anlama gelir ? Öldümü dersin bu adam ? Yarın bakarsın aylar sürer girmem ama bendeki alışkanlık yapmış Kürkçü dükkanı belli. Dediğin adam yeniymiş Kürkçü dükkanı çok.

sef_er

Operatör
Sedegor gayet dogru yazmis, GERMO bosver işine bak, ben yalan konusmam, basit, safane, imanen gerisi beni ilgilendirmez, herkes kendine

GERMO

Engellendi
@GERMO burası sanal, 2012 de 11 bilemedin 12 kisiydik sonra 400 oldu hedef 1000 di oda oldu şimdi bak kaç kişi ? Bu arada kimler geldi kimler kayboldu. Çoğunun belki adı değişti kafaya takma bence. Burda kim kimin izini sürebilir adam istemiyor yada sözünde duramıyor belki. Şimdi ben burdan gitsem girmesem siteye bu ne anlama gelir ? Öldümü dersin bu adam ? Yarın bakarsın aylar sürer girmem ama bendeki alışkanlık yapmış Kürkçü dükkanı belli. Dediğin adam yeniymiş Kürkçü dükkanı çok.
Güzel kardeşim benim sende haklısın, hani biz meslek olarak malul askerde olsak sanal canlı diye birşey yok, bizde kardeş kardeştir, burdaki 3 4 kişiyle sohbetteyiz birkaç gün gelmeseler merak ederiz çünkü kardeş olmak kolaymı sanıyorsunuz, biz bitmişiz insanlikta diyenlerde var, herkesin kendi görüşüdür, sen ile bir sohbet merhabamiz olsa, inanki 3 günü gectimi merak ederiz, biz böyleyiz kardeşim ne edelim huy işte, seninde canın sağolsun güzel kardeşim benim, senden birşey istemedim Farzet, gerçekten Özür dilerim ustam.