Aliömerin çubuk hakkındaki görüşleri

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Çubuk camiasında ciddi bir rekabet var. Birzamanlar 3000 tl ye satılan 750 tl ye satılan çubuklar. Bu günlerde 150 ila 170 tl ye inmiş durumda. Tuhafıma giden 1000 tl çubuk alan şahısların bu indirimlere alkış tutmuş olmalarıdır. Yahu hele bir sorgula bin liraya aldığın çubuk bugün niye 150 lira diye. Unutmayın altın arıyoruz uğruna imparatorlukların yıkıldığı metali arıyoruz. Bu metali bulacak çubuk yada cihazın satılacağina inananlar var hala

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Çubuk camiasında ciddi bir rekabet var. Birzamanlar 3000 tl ye satılan 750 tl ye satılan çubuklar. Bu günlerde 150 ila 170 tl ye inmiş durumda. Tuhafıma giden 1000 tl çubuk alan şahısların bu indirimlere alkış tutmuş olmalarıdır. Yahu hele bur sorgula bin liraya aldığın çubuk bugün niye 150 lira diye. Unutmayın altın arıyoruz uğruna imparatorlukların yıkıldığı metali arıyoruz. Bu metali bulacak çubuk yada cihazı satılacağina inananlar var hala
doğru diyorsun ustam kelin ilacı misali...

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Çubuk camiasında ciddi bir rekabet var. Birzamanlar 3000 tl ye satılan 750 tl ye satılan çubuklar. Bu günlerde 150 ila 170 tl ye inmiş durumda. Tuhafıma giden 1000 tl çubuk alan şahısların bu indirimlere alkış tutmuş olmalarıdır. Yahu hele bur sorgula bin liraya aldığın çubuk bugün niye 150 lira diye. Unutmayın altın arıyoruz uğruna imparatorlukların yıkıldığı metali arıyoruz. Bu metali bulacak çubuk yada cihazı satılacağina inananlar var hala
Beyin-akıl-yazılım,sorgu,muhakeme,yapıcı eleştiri vs vs vs :)
Sıkıntılı işler ustam..

Sharpa

Aktif Üye
Konu altın olunca hatırlatmakta fayda var. An itibariyle altının gramı 227,64 tl. Bu rakamlar için gerçek değerin yirmide biri, yakında dolar sistemi çöktüğünde altın ve gümüşte inanılmaz bir yükselişin olacağını sıksık belirtiyor uzmanlar. Dikkate almakta fayda var. Gerçekten basit bi L çubukla araziden gerek tek para, gerek küp, gerek maden damarı yani altın bulabilecek bi yeteneğim olsaydı bu beni güvenlikten oldukça uzakta zengin bir dahi yapardı. Böyle bi yeteneği olan birileri varsa buradan kendilerini selamlıyorum ve saygılarımı iletiyorum. Konuyla ilgili film severler için 1948 yapımı sierra madre hazineleri isimli imdb puanı yüksek filmi tavsiye ederim. Gerçekten zamanının çok ötesinde iyi filmdir.

Aliömer

Bu kadarıda olmaz dedirten olaylara tanık oluyorum bu aralar. Bir zamanlar millete fahiş fiyatla çubuk satan ustalar şimdilerde sattıkları çubukların içeriğini videolu anlatım yapıyorlar. Sanki çok büyük bir iyilik yapıyorlarmış gibi böbürlenmeleride ayrı konu.
Bugün çubuk sayfalarına bakarken bir sayfa gördüm ki ağzım açık kaldı şok üstüne şok yaşadım. Daha geçen sene bana özelden mesaj atıp ustam ben özürlü maaşıyla geçinen biriyim ne olursunuz bana çubuk tarifi verin size duacı olacam diye yalvarıyordu. Malesef gördümki bana tarif için yalvaran vatandaş tekli çubuk 1000 tl 'ye çiftli çubuk 400 tl 'ye satmaya başlamış. Gelde insanlara yardımcı olmaya çalış

amora

Member
Bu kadarıda olmaz dedirten olaylara tanık oluyorum bu aralar. Bir zamanlar millete fahiş fiyatla çubuk satan ustalar şimdilerde sattıkları çubukların içeriğini videolu anlatım yapıyorlar. Sanki çok büyük bir iyilik yapıyorlarmış gibi böbürlenmeleride ayrı konu.
Bugün çubuk sayfalarına bakarken bir sayfa gördüm ki ağzım açık kaldı şok üstüne şok yaşadım. Daha geçen sene bana özelden mesaj atıp ustam ben özürlü maaşıyla geçinen biriyim ne olursunuz bana çubuk tarifi verin size duacı olacam diye yalvarıyordu. Malesef gördümki bana tarif için yalvaran vatandaş tekli çubuk 1000 tl 'ye çiftli çubuk 400 tl 'ye satmaya başlamış. Gelde insanlara yardımcı olmaya çalış
selamin leyküm cumleten
ben bu sitede ne yorum ne de baska bisey yapmadım butun ustaları yazdiklarıni okudum aklima yazdım yazmaya calistim bende cubuk kullanirdim ama bosa urastimi burda ögrendim bosa derken ben bos bos isler yapiyormusum butun ustalardan allah razı olsun BulursamKader25 ustamiz
bilassa bana cok faydasi olan Aliömer ustam allah razı olsun senden
yazilarindan elestirilerinden burdaki insanlar kimden ve neden bassettiklerini eminimki biliyorlar
ben size ne sorsam tam olarak soyleyemesenizde cozmemize olanak saliyorsun buda bize yeter allah razı olsun sizden ben degerini kıymetini biliyorum umarım bu sitedeki arkadaslar da seningibi kiymetli ustanin degerini bilirler iyiki varsın

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Dini-İmanı-Allahı; para-mal mülk olan insanın yapamayacağı şey yoktur ustam.
Yalan söyleyen kişi her şeyi, her işi yapar.
Zira YALAN SÖYLEMEK münafığın işidir.

Bu çakal sürüsünün önüne geçmek için sana, bana, bize çok iş düşüyor.
Bunların ipliğini pazara çıkarmaya devam etmeliyiz.
Bunların hareket alanlarını iyice daraltmalıyız.

1.000-.2.000-TL ye sattıkları çubukların şu anda 150-250 liraya düşmesinin en büyük sebebi;
bizim yazdığımız yazıların olduğuna inanıyorum.

Bunların ipliğini pazara çıkarmak için ÖZEL GAYRETİM yoktu.
Bundan sonra olacak inşallah.

Edeb YÂ HÛ.
"Artık yeter" sözünü haykırmanın zamanı gelmiş de geçmiş.

Allah cc bize akıl fikir vere, akıbetimizi hayreyleye. Amin.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Aliömer ustam insanımız yalvarma işine girince dini alet ederek garibanlıklarından bahsederek en hassas yerlerimizden vuruyor malesef..rabbim ıslah etsin ne diyelim.sen adamsın ustam onlar yalanlarıyla boğulur.. BulursamKader25 ustam gayretiniz çabalarınız sayesinde %90 cubuk meraklısı uyandı zaten.bu saaten sonra tuzağa düşende kendi istediği içindiir..inşallah sizin önderliğinizde bizimde elimizden gelen yardımla çakala garibanın ekmeğine göz dikene oyun yeri bırakmıyacağız..

Aliömer

selamin leyküm cumleten
ben bu sitede ne yorum ne de baska bisey yapmadım butun ustaları yazdiklarıni okudum aklima yazdım yazmaya calistim bende cubuk kullanirdim ama bosa urastimi burda ögrendim bosa derken ben bos bos isler yapiyormusum butun ustalardan allah razı olsun BulursamKader25 ustamiz
bilassa bana cok faydasi olan Aliömer ustam allah razı olsun senden
yazilarindan elestirilerinden burdaki insanlar kimden ve neden bassettiklerini eminimki biliyorlar
ben size ne sorsam tam olarak soyleyemesenizde cozmemize olanak saliyorsun buda bize yeter allah razı olsun sizden ben degerini kıymetini biliyorum umarım bu sitedeki arkadaslar da seningibi kiymetli ustanin degerini bilirler iyiki varsın
Allah senden'de razı olsun. Genç yaşta bu işe gönül vermiş bir kardeşimizsin gerçekten bir şeyler öğrenme ve yine kendinden'de bu işe bir şeyler katma çabası içinde olduğunu biliyorum. Senin gibi dürüstce bir şeyler yapamaya çalışan genç arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmak inan bizide memnun ediyor. Benim amacım çubuk kullanmak isteyen arkadaşlara öncelikle arazide yaşanan mevcut sorunları görmelerini sağlamak. Sorunları bilmeyen görmeyen asla sonuca ulaşamaz. Malesef bazı şeyler varki olu orta yerde anlatılmaz. Bizler altın arıyoruz uğruna imparatorlukların yıkıldığı sayısız cinayetin işlendiği metali arıyoruz. Öyle kolay değil genç ustam onun için önce sorunları aşmak lazım.

Aliömer

Dini-İmanı-Allahı; para-mal mülk olan insanın yapamayacağı şey yoktur ustam.
Yalan söyleyen kişi her şeyi, her işi yapar.
Zira YALAN SÖYLEMEK münafığın işidir.

Bu çakal sürüsünün önüne geçmek için sana, bana, bize çok iş düşüyor.
Bunların ipliğini pazara çıkarmaya devam etmeliyiz.
Bunların hareket alanlarını iyice daraltmalıyız.

1.000-.2.000-TL ye sattıkları çubukların şu anda 150-250 liraya düşmesinin en büyük sebebi;
bizim yazdığımız yazıların olduğuna inanıyorum.

Bunların ipliğini pazara çıkarmak için ÖZEL GAYRETİM yoktu.
Bundan sonra olacak inşallah.

Edeb YÂ HÛ.
"Artık yeter" sözünü haykırmanın zamanı gelmiş de geçmiş.

Allah cc bize akıl fikir vere, akıbetimizi hayreyleye. Amin.
Değerli ustam sen ve senin gibi bir kaç degerli ustamızın çabası yavaş yavaş meyve vermeye başladı. Allah sizlerden razı olsun. Allahın izniylen hep beraber gariban insanımızı bu çakalların tuzağına düşmelerine izin vermeyeceğiz.

Aliömer

Aliömer ustam insanımız yalvarma işine girince dini alet ederek garibanlıklarından bahsederek en hassas yerlerimizden vuruyor malesef..rabbim ıslah etsin ne diyelim.sen adamsın ustam onlar yalanlarıyla boğulur.. BulursamKader25 ustam gayretiniz çabalarınız sayesinde %90 cubuk meraklısı uyandı zaten.bu saaten sonra tuzağa düşende kendi istediği içindiir..inşallah sizin önderliğinizde bizimde elimizden gelen yardımla çakala garibanın ekmeğine göz dikene oyun yeri bırakmıyacağız..
Malesef ustam insanın iyi niyetini böyle suistimal edenler olunca doğruya ulaşmamız biraz zor olacak. Ama bizler gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz birilerini rahatsız etsekte.

GERMO

Engellendi
Aliömer ustam inşallah bir veya iki yerde bir sonuç alsam güzel bir tecrübe deneyim olacak bizler ve yeni başlayanlar için, ne yazıkki Hamdolsun sonuca varamiyoruz bir türlü, 6 aydır bir adım atamadik, çok şükür rabbime, bir bildiği vardır elbet yaratanın.
Malesef ustam insanın iyi niyetini böyle suistimal edenler olunca doğruya ulaşmamız biraz zor olacak. Ama bizler gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz birilerini rahatsız etsekte.