anlayan ustalarım bi bakabilirmisiniz

krl

Member
poloraid fotoğraf makinası ile yer altı çekimi yapiliyormuş hakkettende yapiliyo çünki bi akrabam götürtüp bi yere baktırdı adamın dediği herşey çıktı malzemeyide çıkardılar anlayan ustalarım varsa banada yardımcı olurlarmı elimde makina ve pozlardan var ama nasıl yapıldığını bilmiyorum gelen adamda çok para istiyo malum durumda el vermiyo anlayan ustalarımdan ricamdır

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Üç ay önce biri bahsetti bundan 400 lirada poz parası istemiş idi. Tabi ben inanmadım. Siz bizzat şahit iseniz bunu paylaşın detaylı. Makineleri de paylaşın bakalım inşallah.

sef_er

Operatör
Keskingöz ustam o sony nin eski bir modeli degilmiydi, polaroid farkli geldi bana

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
poloraid fotoğraf makinası ile yer altı çekimi yapiliyormuş hakkettende yapiliyo çünki bi akrabam götürtüp bi yere baktırdı adamın dediği herşey çıktı malzemeyide çıkardılar anlayan ustalarım varsa banada yardımcı olurlarmı elimde makina ve pozlardan var ama nasıl yapıldığını bilmiyorum gelen adamda çok para istiyo malum durumda el vermiyo anlayan ustalarımdan ricamdır
bu muhabbeti senden öncede duydum...inandırıcı gelmiyor bana..cunku soyleyende aynı şekilde ne var ne yok gösteriyor demişti.madem öyle olsa 3 lira 5 lira için kimsenin nazını çekmem kendim çalışırım çıkartırım.resmi yaparım..

timur964

konularim
Bende duydum göruntusunude gördum daha önemlisiyorum ypacak onlarca ustayi sadece beni ekleyerek çekimser birakirsin bu sana fayda vermez

szihoprenic

Bilgili Üye
Bu muhabbeti bende duymustum ama para tuzagi tecrübe ile sabit

Son düzenleme:

krl

Member
resim çekildikten sonra yeri kazıp çıkaran bizzat akrabamdır elimde makinamla filmlerimde var ama yapmasını bilmiyorum

szihoprenic

Bilgili Üye
resim çekildikten sonra yeri kazıp çıkaran bizzat akrabamdır elimde makinamla filmlerimde var ama yapmasını bilmiyorum
Bizzat parasini verip kazi yapan ve dogalliktan baska hicbirsey cikmayan tanidigim var.ha sen illa akrabam yapti diyorsan sana neden ogretmiyor

kabakburgiba

Operatör
akraban olan kişi anlatsa ya biraz.nasıl yapıldığını o görmüştür.bakacağı alanın üstünü hiç kazdılarmı.kazdı iseler ne kadar bi alan kazdılar.gecemi çektiler ,yoksa güneşin tam dik vaktimi çektiler.çekerlerken üzerine birşey örttülermi.sen önce bunları öğren.ondan sonrası gelir.poz ve makinası bendede var.ama pozlar orjinal değil.

kabakburgiba

Operatör
krl. kardeş.bende bi kaç çekim yaptım.eski pozları şoklamak gerekiyormuş.orjinal pozlarıda zzamanında toplatılmış.şimdi yok.

sef_er

Operatör
Beyler bu sadece Amerikada swap'ta operasyonlarda evin icini görüntüleyen bir cihaz gelistirdiler, ama ceken kisi cok fazla radyasyona maruz kaldığınından proje ipal edildi. Belgeselde seyrettim, yani amatör makina bunu nasil yapabilir, amerikan teknolojisi gerimi kalmış