Araziden altın fışkırıyor :)

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu anlattığını da gördüm arazide ama benim dediğim başka bir bitki. Onu bulamadım nette. Coğrafyacı bilir mi bunları?

Sevgiler.
Coğrafyacı bilebilir karşılaşan da olmuştur illaki birisi söyler belki birazdan .Bu dikenler yine iyi sevimli olanı geçen hiç farketmedim biryeri inceliyordum yoruldum elimi hesapsız bi attım elimi köpek ısırdı zannettim ilk acıyla halen daha küçük parçalarını çıkartıyorum deri içinden :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben bu altın dikenlerden birini koparıp az bi sağını solunu modifiyeleyip beyaz peçetenin üstüne koyup .Bunların ederi ne kadar diye konu açsaydım anlaşılırmıydı acaba kahkaha.
Brisi çıkıp roma dönemi altın küpe mezar hediyeleri dese inanın şaşırmazdım :) .
Kopya verme. Uğraşmayalım sonra ustam. :)

Dikkat et benim gibi gazi olma arazide. :)
toyalp ustam konu her açıldığında sen geliyorsun aklıma. :)

Sevgiler.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kullanıcı çay demlesek içermiyiz mayhem ustamızı da başına geçirelim semaverin .
Ne dersin odun kırmaya baslayımmı sen de suyunu doldur atesleyince mayhem ustayı çağırrız .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı çay demlesek içermiyiz mayhem ustamızı da başına geçirelim semaverin .
Ne dersin odun kırmaya baslayımmı sen de suyunu doldur atesleyince mayhem ustayı çağırrız .
İçeriz tabii. Yalnız yarım saat gibi bir vaktim kaldı. :) Bu gün de senin misafirin mi olalım yoksa gizi olduğu söylensin mi? :)

Mrkn

Member
Merhabalar;
Ustam sizin bahsettiginiz deve dikeni.
Bu ise dogar kuru-sari, büyür kuru-sari ve ölür yine kuru-sari :)) zannimca toprak yok, su yok. Tabiati geregi bu hep böyledir.
Sevgiler..

Bunun içinde yuvarlak golf topu gibi bir şey varsa biliyorum. Benim arazide gördüğüm yeşil, golf topu büyüklüğünde... Olgunlaştıkça etrafı diken oluyor. Yeşilken diken yok. Hatırladığım kadarıyla gözeneklerden mor ve çok ufak, çok ince ve kısa bir sapı olan bir şey çıkıyor.

Sevgiler.
Ekli dosyayı görüntüle 152306

Mrkn

Member
Valla ne yalan soyliyim ustam, semaver çayina yok diyen bir ben asla olmamistir. :)) Hele zaten bu aralar hanim da cocuk da memlekette ve tek basina hiç cekilmiyor :))