Avci göneş ve yaban keçisi..

deli firat

DOĞACI
şu görseli bi ben mi göremiyorum nedir ??? hani nerede
:20:
Kardeş genel yorumlarına bakıyorum bir kendini begenmişlik bir kibir akıyor kibir iyi birşey degil dogru buldugun yorumu yap bilgin varsa yardımcı ol sana allah razı olsun desinler yeter şimdi sen o fotoyu görseli görmüyorsan yapacak birşey yok

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kardeş genel yorumlarına bakıyorum bir kendini begenmişlik bir kibir akıyor kibir iyi birşey degil dogru buldugun yorumu yap bilgin varsa yardımcı ol sana allah razı olsun desinler yeter şimdi sen o fotoyu görseli görmüyorsan yapacak birşey yok
o senin hüsnü kuruntun
hitaplarında emir kipi kullanmazsan memnun olurum

deli firat

DOĞACI
o senin hüsnü kuruntun
hitaplarında emir kipi kullanmazsan memnun olurum
Ben sana sadece tafsiyede bulundum emir sadece Allaha mahsustur zaten böyle gidersen üç güne banlanacan normalde bu kadar sakin degilim bugün iyi günüm kardeşim tekrardan yazayım benimki tafsiye

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@nik ustam sentorlarla savaşı tasvir etmişler. demiştim ama, gözler yorulmuş. keçi avı.

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam bu bir hikayeyi anlatıyor. devamında çıkan diğer objeleride görmek lazım. bölgede arkeolojik çalışma yapılırsa çok güzel eşyalar çıkar. define işareti değil.

man_correct

Bilgili Üye
@bozoklu
@man_correct
rica etsem fotoğrafı kopyalayıp yeniden konuya ekler misiniz ?
Foto yüklü bir sorun yok gözüküyor sende gozukmuyorsa ya internet limitin çok az yada kulanim sınırına gelmissin telefon fotolari gizleyerek az internet kullanmana ayarlı başka konulara bak fotolari yine göremiyorsan telefon ayarlarından kullanabilir limitini yukselt.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@_mithra_ sorun tarayıcında olabilir.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ KARDEŞLERİM DİKKAT EDİN AVCİ BİR BAYANDIR? BİR OK MESAFESİNDE KAPALI BİR MAĞARA İÇİNDE İKİ BAYAN MEZARI. GÖNEŞİN İLK İŞİK VURDUĞU YERDE .
DEĞERLİ KARDEŞİM ÇÖZÜMÜ ŞÖYLE YAPALIM AVCİ BAYANOLUP YAYI İKİ ÜÇGEN YAPMİŞ YANİ İKİ YER İKİ AŞAMA .
GÖNEŞ 9 İŞİK SAÇMİŞ BUNU BİRE ON YAPARSAK YANİ 90 ADIM EDER VE GÖNEŞİN IŞINLARIN BİTİMİNDE 2 DİKDÖRTGEN OYMA VAR YANİ İKİ BAYAN MEZARIYAN YANA VEYA ALT ALTA.KEÇİYE GELELİM KEÇİ VURULMUŞ VE İLERLİYOR ŞEKİLİNDEDİR KEÇİNIN AYAKLARI U YAPMİŞ KAPALI MAĞARA VERMİŞ AMA AYNI ZAMANDA DA İKİ DEFA U YAPMİŞ BU DEMEK OLUYORKİ MAĞARANIN İÇİNDE İKİ AŞAMA YADA İKİ MEZAR KEÇİNIN KUYRUK VE KAFA YUKARDADIR YANİ BU BÖLGENİN BİRAZ YUKARISI DEMİŞ KISACASI BU ŞEKİLDE.YORUN YAPAN VE YAPMAYAN HERKESE TEŞEKÜRLER.

SAYGILAR VE SEVGİLER