Birebir gördüm arkadaşlar.

Yanasip16

Member
Ustalar daha once yegenıme cektirmiştim yeri resmini buldum msn den. Buyrun gonlu güzel insanlar.

Yanasip16

Member
Kıymetli kardeşim @S:W:A:T ustam,
Bu Yanasip16 çok heyecanlı ve ince hesaplı kalbi titrek bir adem.

Musade edersen o rüyada gördüğü yerin fotografını çekip buraya yüklesin.
Bende orada altın vb.var mı ona söyleyeyim inşallah.

Not: Kesinlikle suya bakıp söylemiyorum.
ve 3 harfli çakallarla da asla ve kata irtibatım yoktur...
Tamamen duygusal yönelim ve Altıncı His.
:D
Usta resim paylaştım.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bayramdan sonra sanada dönüş yaparım .. endoğrusunu ALLAH bilir .. kısmetin açık olsun

beyazzadam16

Bilgili Üye
Bak toprağım bu konudan sonra sana msj atanlar olabilir, sakın kimseye aldanmiyor , kanmiyor ve bu konuyu paylasmiyorsun. Git yarim kalan işini kendi başına hallet , hem bak konuşmalarından müslüman bir kardeşe benziyorsun ama hala acaba 'dan terettut ediyorsun , hiç yakışmıyor. Allah subhanu teala ya müracat et o sana yardım eder

Yanasip16

Member
Beyazadan16 tesekkürler 5 vakit kılamadakta kalp güzelliğimiz var Cok Sükür. İçtiğimiz suya Elhamdülillah Yediğimiz yemege cok sükür demeden kalkmamaya calısıyoruz. İnşallah nasip olacak diye dusunuyorum ben. Muhtac deılız cok sükür. Hayatımıxı da buna baglamadık. Sadece gonulden olacagı geciyor. O küp fotosuna ne diyorsun. Sence sans mıdır kazdıgım 70 80 cm den onjn cıkması.

erol

Member
Ya nasip.16 öncelikle nasibin açik olsun sana bir arkadaş nasihati ister al ister alma beni dinliyorsan hiç kimseyi kendi sahana götürme diyelimki mal vardir binbir tane oyunlar dönüyor işin içinde en güzeli küpü çikardiğin yerden kazina tek başina günde yarim metrelik bir çalişmayla kazi işlerine devam et yoksa başkalarini bulaştirdinmi olan nasibinde elinden uçup gider.ve sonra yakinirsin ama iş işten geçmiş olur bizim yakin bir arkadaşin başina geldi yüzde 1 milyonluk güzelim mali dedektör sahipleri çaldilar