Birebir gördüm arkadaşlar.

Yanasip16

Member
S.a arkadaslar öncelikle bu anlattacaklarım tum samımıyetımle gercektir. Yaklaşık 5 defa rüyada tapulu bahcemizde define gosterildi. Buldugum saydıgım pay ettıgım vs. Ve gecen sene ramazan 10 unda uyuyordum ama uykuda degıldın garip bi haldi. O tarlanın 7 8 mt üstünden baktırdılar bana 1 küp altın parıl parıl parlıyordu yanda kazılmıs bir boşluk ve bu ıkısı yeşil lazer ışığı gibi bir ışıkla dikdörtgen ip çekilmiş gibi 4 tarafından ışıkla çevrilmişti. Yaklaşık 15 sanıye gördüm sonra silinmeye basladı hatta yalvardım Allahım biraz daha goreyım biraz daha diye sonra silindi kayboldu ve uyandım. O kadar gerçekti ki yemin ederim hayatımda daha gerçekçi bir an yaşamadım. Görüşünüz nedir . Ve yengeme de 2 kere kızım onu alın o size helal şeklinde söylenildi. Birisi ses olarak birisi orta yaşlı bir adam ve elinde koca siyah bir küp olarak. Yorumlarınızı verin yer cok müsait ama kazmayı vurup bosa kazmak ıstemıyorum bir karış yanda kalır heba olur emegim. Gördüğüm yeri hatırlıyorum ama 2 mt 2 mt bi yer nokta koymam onemli. Yorumlarınızı bekleyecegim arkadaslar. Ya nasip..

S:W:A:T

Editör
Çubuk kullanmayı biliyorsanız çubukla bakın . Yada dedektörle gezin arazinizde . Bilinç altıda olabilir hayır olsun inşallah

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Aleykumaelam kardesim.
Simdi siz buraya islem yapmazsaniz omur boyu bu hep icinizde kalacak ve aklinizin bir yerinde yer tutacak. Cihaz falan bulsanizda bazen cihazlar yeterli verimliligi vermiyor ve uzerinden gecmesine ramen az derindeyse gormuyor ve buda sizi yanilgiya ugratabilir. Yerinizde olsam genic ve derince calismaya baslardim yoksada birsey sizden birsey eksilmez INSALLAH c.c. varmi yokmu onuda en iyi bilen ALLAH azze ve celle dir. Selametle

Yanasip16

Member
Swat kardes ocelıkle sagol. Burada 3 sene evvel bi kadın bana bahcende define var sen bulucan dedi durup dururken. Daha sonra cubuk buldum ıkılı çubuktan. L cubuk yoktu. Tuttuk goturdu. Oyle bir aşağı cekti ki kolumuz kopacaktı. Bir hocam vardı. Aradım. 1 mt de boş küp 2. Mtre kırmızı topragın ıcınde hamit altınları var dedi. Bayram gunu bi mtee kazdım boş küpü kafasından kırıverdim. Ve devamını getiremedim gelen gidenden dolayı bahceye. O sene bu sene 2 sene oldu gecen yaz aynı yeri dedem kapadı. Yine tuttum yıne aynı. 2 kazma vurdum vurmadım hocayı aradım 2 sene sknra. Aynı yerı aynı sekil tarif etti hatta dedi sen eşelemişin tarla cok hafif meyil var dedi meyile dogru yarım metre genişlet 2 mt de 25-30 kg hamitvar 1 şira şeklinde dedi. Adam 2 sene sonra aynılarını dedi. Hadi dese sen 1 mt kazmısın ınanmıcam. Eşelemişin dedi. Sonra gene bişey old ben devam edemedim. Ben hocaya jnanıyorum orada bişryin oldugunada ınanıyorum. Kazdıgım yerin dibinde 3 katlı rum evi varmıs kazdıgım yerde bahcesi incirin önü. Aradan zaman gecti rüyada anlattıgım sekil hiç akşımda yokken birebir gordum oncekı gecesındede yengem gördü. Pzartesi niyet ettim varsa göster rabbim diye. Masanın üstünde küpü gördüm. Dun de gördüm bi adam o bahcede var hatta ılerkındede var dedi. Köy yunanlar kacarak terketmiş. Bölge kocaeli. Radarcı bir arkadaş olsa açalım bakalım burası desin cayını içsin alalım. Hayatta bazı seylerin nasip kısmet ve vesileden olduguna ınanırım. X kişinin nasibi yoktur. Ben vesile olurum o da nasiplenir. Ben buna ınanıyorum. Yakın olan arkadaslar makınasına guvenen ilim ve bilim kurallarına uygun calısmayı seven arkadaslar olursa cayım her daim kaynar. Ve söyle bı öevzu var 20 sene knce jandarma bahceye beton dokmus. Kazmayın bunu kaydettık demiş arşive. 3 5 sene kontrol etmişler gelen yok. Dedem ananem göstermiyor korkuyor surada burada bı yer hatırlamıom dıyor. Korkuyorlar jandarmadan..

Yanasip16

Member
Boş küp cıkacak dedi cıktı . Onu yanıltmak bırak git diye koymuslar dedi. Mantıklı. Siz diyebılırsınız 1 mt daha kazamadınmı dıye ama inanın kazılmadı o bayram gunu. Öyle ümitliyim ki görmeniz lazım. Kalbimde bi gram kötülük olmadı yem yiyen kuşun rızkını kaçırmamak ıcın yolumu deıstım duvara surte surte gectim boyle bir insanım. İnsallah burasj beni tesvik edecek rabbim bir olay yaratacak olayın akışında sürükleyecek diye dusunuyorum beni oraya. İstihare yatıp gorebilen, veya dostları olan arkadaslar görüp okuyabılen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Allahın ilmi sonsuzdur . Bir mause tıklamasıyla kapılar acılıp kapanabılıyorsa arabalar hareket edip kitlenebiliyorsa bir dua ile içindeki bir kelime ilede Allahın göz perdesi de açılır dusuncesindeyim.

Yanasip16

Member
Aleykumaelam kardesim.
Simdi siz buraya islem yapmazsaniz omur boyu bu hep icinizde kalacak ve aklinizin bir yerinde yer tutacak. Cihaz falan bulsanizda bazen cihazlar yeterli verimliligi vermiyor ve uzerinden gecmesine ramen az derindeyse gormuyor ve buda sizi yanilgiya ugratabilir. Yerinizde olsam genic ve derince calismaya baslardim yoksada birsey sizden birsey eksilmez INSALLAH c.c. varmi yokmu onuda en iyi bilen ALLAH azze ve celle dir. Selametle

Dediğin gibi usta vallahi içimde kalacak yoksa. Bir sebep bekliyorum aslında o kadar cok sebep varkı gidip kazmam için ama tek ümitsizliğim yanlış noktayı kazmak.

edirne22

Editör
madem bir sakıncası-engeli yok kaz o zaman.
bişey çıkmazsa da bir iki fidan dikiver hazır çukura...
aklında kalmasın...

Yanasip16

Member
Usta kazmak kolay. Ama yer 2mt 2 mt genişliği var gördüğüm yerin ve alanı dar. Ordan bi kamyon toprak cıkar. Nokta atısı yapmak ıstıyorum ben kazarım gider 1 karış yanda kalır kapatırım yazık olur. Gpr kullanan bir arkadaşımız varsa misafir edeyim ya nasip deyip bismillah ile başlayalım . Kazınca gülüyorlar ya bosa kazıyon orda birşey yok dıyorlar. İnsanlara anlatamıyorsun ki gördüğün alemi..

S:W:A:T

Editör
Bu forum içerisinde lütfen kimseye yerime gel bak vs .. gibi teklifler sunmayalım kural dışı bir harekettir . Bu konuda sizi birkez uyarmak istedim . Ustalarım iftardan sonra muhtemelen bu konu üzerinde sizlere yorumlarını dile getirecektir . Biraz sabırlı olalım bu esnada forum içinde gezerek arama motoruna aramak veya merak ettiğiniz şeyleri yazarak gezinti yapabilirsiniz . Kolay gelsin

ragıp

Uzman
@Yanasip16
hoş geldin

iyi formlar
rüyaların gerçeklik ile hiç bir alakası olmadığı
hem dinimizce, hemde Tıp ilmi olarak ıspahatlannış bir konudur
bilinç altı olayların, uyku halindeyken dışa vurmasıdır

ümit kalacağına emek kalsın de istersen
araştır

selametle

Yanasip16

Member
@Yanasip16
hoş geldin

iyi formlar
rüyaların gerçeklik ile hiç bir alakası olmadığı
hem dinimizce, hemde Tıp ilmi olarak ıspahatlannış bir konudur
bilinç altı olayların, uyku halindeyken dışa vurmasıdır

ümit kalacağına emek kalsın de istersen
araştır

selametle
Hosbulduk ustam tesekkürler. Fakat rüyaların dinimizce gerceklik payı olmadıgını soyluyorsunuz ama ben buna katılmıyorum. Şeytani Rahmani ve bilinç altı ruyalar sabittir. Benim gözümün önüne direk bölgeyi getirdiler yahut beni direk bölgeye götürdüler. Ben buna doğum tarihimden daha cok eminim. Böyle bir gerçek görüntü olamazdı emin olun. Havanın sıcaklığı, parlayan güneş, bahçedeki otlar hala gözümün önünde . Allahın dilediği olur , Allah boşa ümitlendirmez nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmez diye dusunuyorum. Biz Ya zülcelalühü vel ikram ismi azamıyla isteyelim. Gerisi Rabbime kalmış. Tekrar teşekkürler Gece tekrar kontrol edeceğim.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Fazla kaptirmayin kendinizi sonuc odakli olun cubuk ve makina yardimi alin nasibinizde varsa hayirli olsun demekten baska bisey gelmez elimizden biz ruya yorumcusu degiliz dinimizcede ruyanin siniflari vardir varsa arazide cozemediginiz isaret ustalarin nezdinde kontrol edilir cozumlenir ruyA baska bisey.