bu nedir

poseidon2023

Uzman
agaa cubukları iyi kullan bu şekilde yapı bu zamana denk görmedim hangi bölge de bu

wesli1986

Aktif Üye
Peki ne olabilir ustam burasi sizce tabi çizimde biraz hata var ama çubuklar ta burada gösterdi napayim

wesli1986

Aktif Üye
Ustam çok afedersin bende hata var evet sizin dediginiz gibi 3 tane yanyana oda var birbirine bagli ben simdi birdaha baktim ama ben biraz çizimi yamuk yapmisim ve cubuklar doğru sadece ben bozlugun içine girip öyle tutmusum tam kapali pozisyonda içinde gezmisim boşluğun simdi bir daha baktim 3 oda yanyana aralarında baglanti var sikinti yok ustam mezar odasimidir burasi ve birde sizden ricam biraz aciklarmisiniz ne bulabilirim burada ne kadar derinliktedir girişini buluptami gireyim nazil daha kolay kazarim 3 metre kepçe kazip gidecek gerisi bize kaliyo neyapmam lazim bana yardimci olurmusun

wesli1986

Aktif Üye
Ustam burasini gecen sen isaretlemistin buralara bak lahit ve odalar olacak demistin ben buraya vaktim boşluk buldum ama çizim yapmadim altinla baktim mükemmel denilebilecek bir sinyal yakaladim çubuklar 20 metre uzaktan beni oraya götürdü resmenkitkendi bbir yerde sağlam sinyal vardi birkaç yerde de parca parca auri yerlere sinyal verdi boşluklarda peki ustam sizin isaretlediginiz yer oda ve lahit varsa bizim bahçede de mezar odasi olması normalmi peki iki yerde de olabilirmi

wesli1986

Aktif Üye
Afyon sincanli ilcesine bagli cay hisar koyu ustam burasi

wesli1986

Aktif Üye
Peki ustam en basit derinliği nasil olcerim ve birde diyelimki mezar odasi veya mahsen kapiyi bulduk odanin veya mezarin icide toprak dolumudur kapiyi bulduktan sonra girmesi kolay olurmu odanin üstünü falan kazmama gerek varmi sadece kapidan giriş yaabilirmiyim tuzak falan varmidirbilgilendirrsen çok sevinirim bu arada kafani çok agrittim kusura bakma

poseidon2023

Uzman
oyy oyyyyy atacam kendimi masadan aşarıya

iyi oku evde al cubukları eline pıratik yap cubuklar elinde ucları biraz aşarıya dogru baksın kendi cevrenda yavaş yavaş dönüyon dönerken cubuk carpı yapar düzelecen o yöne dogru yürüyecen boşlugun yada metalin üzerine gelince cubuk kapanır gecince geri döner dört yönden merkezlersin bu kadar @murat76