bu nedir

wesli1986

Aktif Üye
Ustam burasida tümülüsün devami olan yer bizim tarla evin arkasi burada çubukla calisma yaptim yan yana iki adet oda keşfettim odalarin sekli kare gibi ama nazi yerleri yani giriş diye dusundugum yerler bir metreye daraliyo uclari odalarin içleri 5 metre var adımlarla bu fotoda ggördüğün alanda keşfettim odalari isaretledim odalrin ikisinin arasi ya klasik 5 metre var ve arasında ikisini birbirine bağlayan bir boşluk daha keşfettim orasinin eninde 2 metre uzunluğu önemli değil sanirsam ikisini birbirine bagliyo çubukla odalari bulduktan sonra sağ elime 5 adet altin aldim arama yaptim odalirin içinde bagzi bölümlerinde çekim aldim güçlü çekim yanib

wesli1986

Aktif Üye
Evet ustam sağlam değil elde dagiliyo biraz kum gibi tirtirli bu kazdigim yer odalardan bagimsiz bir yer usatam odalrin dişinda buldum kazdim parti ustam kazdigim yer de odalara doğru bir yol gibi birşey buldum usta odaya ya klasik 3 metre yakininda sinyal aldim kazdim bisey cikmadi ama sinyal veriyi ilk te çoktu kazinca biraz azaldi sağa sola sapmalar oldu kazdigim yerin dibinde bu toprak cikiyo çok yumuşak metal çubuk vaktim 2 metre rahat gidiyo cuxbuk İslam cikiyo her yerine sapladim çubuğu ama ayni alto cok yumuşak ama en dipte odalara doğru bakan kisimds 1 metre eninde ve capinda yuvarlak odalara doğru giden bir cakil yigini var kum var ama çok kolay kaziliyo kum cakil olunca baya kolay burasi odalara gidiyor olabilirim ve birde eğer buralar mezar odasiysa ya klasik kaç metreden cikar ustam sana zahmet bana yardimci ol yarin arkadasin kepçe gelecek bir miktar üzerinden alacagim ben arkadasa kazlara havuz yaptiriyorum dedim sabah gelecek nekadar kazdirayim sizce

wesli1986

Aktif Üye
Porcozu döktüm bu hali aldi ustam ama borcoz betondada kopuruyo ustam

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emi ismi dogru yaz yada beyeni yap ki bileyim cevap verdini

tümülüste dogru yolda oldugun görünüyor ama derindir

wesli1986

Aktif Üye
Ustam kusura bakma tuslardan olmuş afedersin tavsiyen nedir

wesli1986

Aktif Üye
Ustam benziyo ama tam değil kareligi doğru sadece uclarinda tmuluse giden bağlantılar var karelirin ikisi yakin ilerde 1 adet daha var ama o oda bu ikisine 10 metre uzak bagimsiz gibi sadece normal mezar dicem ama boşluklar buyuk

poseidon2023

Uzman
cizimini yapsana daha iyi anliyalim neyin nerde oldugunuda belirt

wesli1986

Aktif Üye
Ustam boyle ama tam yapamadim ben ama buna yakin çokta bir farki yok yollar bağlantılar boyle