Bu Taşlar Neden Orda !!Yeni resimler........

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 187473
Hedefin belli girişi bul fakat ağır işçilik war altından kalkabilirim diyorsan ne ala
ekip işi çok önemli yola çıkacağın ekip lazım adam gibi adam lazım lazım da lazım
Aklah gönlüne göre versin kardeşim
# ZEUS # USTAM EYVALLAH TEŞEKKÜR EDERİM DE sağdaki kaya da bir giriş gösterdi mucit ustam, ama üstün de de iki tane çökmüş yer var, kazılmamış bence, kazılmış olsa tamamen temiz olur bence, alt giriş mi, üst giriş mi daha kolay onu tespit etmemiz lazım; hayırlısı olur inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu Kayanın üstü tatlırampa bir düzlük üzerinde açık gibi duran bir yer var içinde ağaç olan, ve 8-10 metre gerisinde de çökmüşbir yer var ,bunların mezar la ilgisi varmıdır acaba? ağaçlı olan 1 metre den biraz fazla açık ama ileri gidilmemiş o da sağlambence..........
Güzel yorumunuz ne olur ustalarım....... Bekliyorum.......
Azrad ustam bunu da bir incele bir zahmet burası da 100 numara bir yer, her yer bakir duruyor, tek başımayım güvenilir bir iki arkadaşım var, herkese güven olmuyor maalesef, yoksa bende işaret çok ustam hayırlısı olsun inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
resim bu ustam

Azrad ustam burda müjde yada kasa olabilir mi? orjinali ile beraber atıyorum benim işaretlediğim resmi kolay gelsin,.,

Son düzenleme: