Bu Taşlar Neden Orda !!Yeni resimler........

orkun

Engellendi
Selam Apollon kardeşim
Şelale bana yapay geldi, yani İnsan yapımı
Beton duvarlar bunu gösteriyor
Sen bence öteki yerleri araştır.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Zaten ben belirttim daha önce de şelale varmış devlet baba ıslah etmiş dedim ya

Apollon01

Moderatör
Moderatör
şelalenin doğu tarafindan anit mezar a doğru resimler çektim ustalar gözünüze takilan ne var ne yok, ilginç bir yer nehir in doğu yakasindan çektim resimleri, inşallah bati yakasinin resimlerini de daha sonra atarim

aYRICA ŞELALE DAHA ÖNCE VARMIŞ DEVLETBABA ISLAH ETMİŞ ÖNCEKİ HALİNİ BİLMİYORUM ŞELALENİN
ragıp ustam birdaha incele bakalım yeni resimler attım ilgine teşekkür ediyorum

ragıp

Uzman
@ragıp ustam birdaha incele bakalım yeni resimler attım ilgine teşekkür ediyorum
Kıymetli ustam, aşağıdaki fotoğrafta görünen bütün mezarlar DOLMEN denen mezarlardır ki
geçmişi 4000 - 5000 yıl demektir ki; o denem mezarından ne çıkartacaksın?
ustam, nasibini başka yerde ara derim.

selametle Kıymetli ustam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Kıymetli ustam, aşağıdaki fotoğrafta görünen bütün mezarlar DOLMEN denen mezarlardır ki
geçmişi 4000 - 5000 yıl demektir ki; o denem mezarından ne çıkartacaksın?
ustam, nasibini başka yerde ara derim.

selametle Kıymetli ustam

Ustam çok teşekkür ederim sizden çok şey öğreneceğiz daha ilginize teşekkürler

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Aslan var üstat giriş fazla uzakta olmasa birde kedi var

Üstadım bu resimlerin hangisinde kedi var? ben göremedim, aslan tamam, ayrıca kedinin anlamıvarmı? literatürde onu da bir öğrenebilirmiyiz üstadım..... ilginize çok teşekkürediyorum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu Konuya Son Resim

bu konu için çektiğim son resim budur dostlar, takip edemeyenler ve yeni görenlerden de yorum alabilirmiyim, bir zahmet, ilginize çok teşekkür ediyorum......

Apollon01

Moderatör
Moderatör

# ZEUS #

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 187473
Hedefin belli girişi bul fakat ağır işçilik war altından kalkabilirim diyorsan ne ala
ekip işi çok önemli yola çıkacağın ekip lazım adam gibi adam lazım lazım da lazım
ALLAH gönlüne göre versin kardeşim

Moderatör tarafında düzenlendi:

61alanındauzman

Yeni Üye
yapmn gereken iş bu resimde yığma gibin olan kayaların oldugu yerde boşluk bakman olacak ne varsa bu yığma olan yerde baska yerde arama oralarda dolmen mezar yok ikinci olarak yığma olan yerın üzerindekı kayalarda acılmıs kasa varmı ben buna benzer bir yere gittim hakım bır tepe uzerınde bu buyuklukte bır kayanın uzerınde tek yuvarlak bır tas vardı taşın alt kısmında üçgen işareti vardı ters vaziyette kayanın sırtını veriyordu uzun kısmı o noktaya baktık batıka şeklınde olan yerın tam ortasından kasayı acmışlar eskı hesabım olaydıda onu burda gösterebılseydımEkli dosyayı görüntüle 187475

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yapmn gereken iş bu resimde yığma gibin olan kayaların oldugu yerde boşluk bakman olacak ne varsa bu yığma olan yerde baska yerde arama oralarda dolmen mezar yok ikinci olarak yığma olan yerın üzerindekı kayalarda acılmıs kasa varmı ben buna benzer bir yere gittim hakım bır tepe uzerınde bu buyuklukte bır kayanın uzerınde tek yuvarlak bır tas vardı taşın alt kısmında üçgen işareti vardı ters vaziyette kayanın sırtını veriyordu uzun kısmı o noktaya baktık batıka şeklınde olan yerın tam ortasından kasayı acmışlar eskı hesabım olaydıda onu burda gösterebılseydımEkli dosyayı görüntüle 187475
61alanındauzman abim yer çok özel ve güzel bir yer bence bakirbir yer el değmemiş, teşekkür ediyorum, ilgilenecem inşallah