Bu Taşlar Neden Orda !!Yeni resimler........

Esteban74

Editör
Selamunaleykum ustam
Batıda mağara varmı...
Kolay gelsin

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Selamunaleykum ustam
Batıda mağara varmı...
Kolay gelsin
batıda açık bir mağara yok
ustam gizli var ise bilmiyorum ama tam batıda anıt mezar var (üzerinde ikitane taşolan) ordaki aslanda tam batıya bakıyor oraların resmide yok resim çekersem atarım inşallah

orkun

Engellendi
Apollon 01 ustam Şelalenin yakın ve kaliteli Resimleri yokmu?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu girişin şunlarla ilgisi varmı?

Ekli dosyayı görüntüle 181123burdan daha iyi bi giriş olabilirmi bu kayanın bu tarafını iyi araştır muhtemel giriş bura veya bu hizadan

Bu Kayanın üstü tatlırampa bir düzlük üzerinde açık gibi duran bir yer var içinde ağaç olan, ve 8-10 metre gerisinde de çökmüşbir yer var ,bunların mezar la ilgisi varmıdır acaba? ağaçlı olan 1 metre den biraz fazla açık ama ileri gidilmemiş o da sağlambence..........
Güzel yorumunuz ne olur ustalarım....... Bekliyorum.......

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ağaç olan yer ve çöküntü de bunlar

Çökmüş olan yer ve içinde ağaç olan yer bunlar bu girişle alakası var mıdır? acaba

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üste mezarlar açılmış olabilir odaya üsten girmeye çaluşılmış olabilir çökmüş olabilir tecrübe etmek gerek

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Evet üstadım içinde ağaçolan çukur 1metreden biraz fazla derinliği kuyu gibi bişe, bence biraz kazılmış ve derin olduğundan vazgeçilmiş diğer yer degöçük olmuş biryer kazma vurulmamış ama bu kaya mezarı ile bir alakası var mı, hedef saptırma mI* onu anlamaya çalışıyorum, teşekkürler üstadım

Esteban74

Editör
Apollon01 ustam. Merhaba
Kurt tepe veya kurt dede mezarı hangi yönde kalıyor.
Konuların birisine yaptığınız yorumda bölgenizde olduğunu belirtmişsiniz.
Aslanlara mesafesi 1.5 _ 3 km mesafedemi?
Resimleri detaylı incelemedim . İnceleyeceğim.
1. Aslan 2. Aslana bakar , 2. Aslan yüksek ihtimal avına bakar. Avının önünde yeni bir işaret olmalı , bu işaretle daha batıdaki mağara içindeki işaret birbiriyle bağlantılıdır.
Dede mezarını onayla bildiklerimizi birbirimize aktaralım. Mezar yok olmuş olabilir. Kurt tepenin zirvesinde bir yapı kalıntısı varmı?
Selametle

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 ustam. Merhaba
Kurt tepe veya kurt dede mezarı hangi yönde kalıyor.
Konuların birisine yaptığınız yorumda bölgenizde olduğunu belirtmişsiniz.
Aslanlara mesafesi 1.5 _ 3 km mesafedemi?
Resimleri detaylı incelemedim . İnceleyeceğim.
1. Aslan 2. Aslana bakar , 2. Aslan yüksek ihtimal avına bakar. Avının önünde yeni bir işaret olmalı , bu işaretle daha batıdaki mağara içindeki işaret birbiriyle bağlantılıdır.
Dede mezarını onayla bildiklerimizi birbirimize aktaralım. Mezar yok olmuş olabilir. Kurt tepenin zirvesinde bir yapı kalıntısı varmı?
Selametle

@Estban74 Kardeşim Kurt Dedenin bu aslan la ilgisi yok, o başka bir ilde arası 300 km.falan ama o da çok güzel di, o ilin her yerinden görünüyordu ve çok dikkat çekiciydi...... onu daa inceler resmini paylaşırım inşallah

Apollon01

Moderatör
Moderatör
şelaleden anit mezar resmi

şelalenin doğu tarafindan anit mezar a doğru resimler çektim ustalar gözünüze takilan ne var ne yok, ilginç bir yer nehir in doğu yakasindan çektim resimleri, inşallah bati yakasinin resimlerini de daha sonra atarim

aYRICA ŞELALE DAHA ÖNCE VARMIŞ DEVLETBABA ISLAH ETMİŞ ÖNCEKİ HALİNİ BİLMİYORUM ŞELALENİN

Son düzenleme: