Bu Taşlar Neden Orda !!Yeni resimler........

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Dadaş25 ustam anıt mezar denilenyerde herşey yerliyerinde duruyor, ama bütün taşlar kalıp yapılmış oraya konulmuş gibi duruyor bunun mahseni nerde olur anıt mezar altında mı? civarda mı Olur? biliyorum zor biriş ama tecrübemiz olsun

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Açılmış olabilir dediğiniz yerler 2tane olan yan yana ama bahsettiğimiz kaya üzerinde değil aslanlı resmin 30-40 metre uzağında aslanlı kayanın tam doğusunda büyük kayalar var onun üzerinde, ama bu kayanın üzerindeki aslanın malı orda olur mu? eğer uğraşıldıysa orayla uğraşılmış diğeryerler el değmemiş emin olun, ilginizeteşekkürler

Apollon01

Moderatör
Moderatör

Apollon01

Moderatör
Moderatör

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yANİ 4. RESİM TAM DOĞUSU

5. RESİMDEKİ KAYA TAM DOĞUSUNDA MALUM KAYANIN
Bu resimde giriş mevcut sağ köşe ve alınlık yakın resmi yokmu yarık oda ile bağlantılıdır ok bile var gibi uzaktan

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Pc başında değilim yarın müsait olunca çizerim

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bende tahmin etmiştim burayı sabah resimleri incelerken gördüm eyvallah ustam çok teşekkür ediyorum, acaba bu anıt mezarın odası mı orda yoksao başka bir konu mu? bilmediğimiz...... işaretlediğiniz yer tamda kaya üzerinde ikitaş olan kaya ya bakıyor

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 181123burdan daha iyi bi giriş olabilirmi bu kayanın bu tarafını iyi araştır muhtemel giriş bura veya bu hizadan
Bu oda uzak olur mu? girişten ustam, ben bu işlere merakım çok ama kimseye güvenmediğimden tek başıma gezip araştırıyorum burdan da resimler paylaştım . işin doğrusu basit bir işdeğilbu işler onu da biliyorum , ilgine çok teşekkür ederim kardeşim...