Bugünkü geziden kalanlar.( KARIŞIK)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Smokın usta şimdi basamaklar bitince ne var göremiyoruz ki.Böyle karşıdan da genel manzara görsek.Burda sağlam iş çıkar.Açık yer nere kafam karıştı fotoğraflar birde yan.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Silah dediğin tüfek miydi?
Tabanca mı?
Kırıldığı yer önemli değil. Duruşu ve işareti eski fotoğrafını iste, alınmamış ise nokta atışı yaparız inşallah.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Keskingöz silahların efendisi geldi hoşgeldi...ustam silahlaarla alakalı yerlerin vardı seninde inşallah basarsınız tetiğe..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
işaret kırmak yanlıştır, belki adamlar akıllarınca işareti kamufle etmek istediler, @Smokin ustam, Allah kolaylık versin, şelaleler güzeldir ve meşakkatlidir burası da öyle bir yer

Apollon01

Moderatör
Moderatör
resimleri düzelttim

resimleri düzelttim

Smokin

Moderatör
Moderatör
Silah dediğin tüfek miydi?
Tabanca mı?
Kırıldığı yer önemli değil. Duruşu ve işareti eski fotoğrafını iste, alınmamış ise nokta atışı yaparız inşallah.
Tabanca olan yeri attım zaten usta . Tam karşısında ise 2 adet tüfek

Smokin

Moderatör
Moderatör
Smokın usta şimdi basamaklar bitince ne var göremiyoruz ki.Böyle karşıdan da genel manzara görsek.Burda sağlam iş çıkar.Açık yer nere kafam karıştı fotoğraflar birde yan.
Ustam ağaçlık alan herhangi bir emare yoktu . Merdivenin bitiş noktasından 10 m ilerisinde 2 metrelik bir çalışma vardı. Yari da bırakılmıştı.
Açık olan yer ise merdivenin başlangıç noktasının solu ve yine yaklaşık 10 m mesafesi var