bunun anlamı nedir

Y@vuz

Aktif Üye
Tecrübeli abiler buyeri hocayada sorduk baktırdık müjdesi alınmış dedi bunu bildi yani. Büyük gömü var dedi Korunuyor fakat hocasız çıkaramazsınız dedi sizce bu tarz şeyler doğrumu. Birde evin arkasında bi mahsenden bahsetti

Y@vuz

Aktif Üye
Buaraba abi bahsettiğim yerde kuyuda 3tane varmış

harun0606

Aktif Üye
Bu ağaçlardan fazla uzaklaşma aradığın ağaçların orada olması yüksek ihtimal hocalara gelince hem İnan hem inanma

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
taşı ıslat kurumaya yakın gölgede fotoğrafla. sonra nemi tam kurumadan üzerine un serp ve elinle iyice düzleyerek fazlıkları al işaretler net çıkana kadar hafif hafif sil. bakalım ne çıkacak. Rast gele.

Y@vuz

Aktif Üye
Teşekkür ederim cvplarınız için ustalar oraya gittiğimde dediklerinizi yapıcam

carsambali

Bilgili Üye
Tecrübeli abiler buyeri hocayada sorduk baktırdık müjdesi alınmış dedi bunu bildi yani. Büyük gömü var dedi Korunuyor fakat hocasız çıkaramazsınız dedi sizce bu tarz şeyler doğrumu. Birde evin arkasında bi mahsenden bahsetti
piyasa hocalarına!!!! bir bulaştınmı ardı arkası kesilmez,bence hiç bulaşma.sitede kaldığın müddetçe bilgin artar bundan eminim:244:

Y@vuz

Aktif Üye
Eyvallah abi zaten günlerdir sürekli okuyorum çok güzel bilgilendirici paylaşımlar var hepinize teşekkür ederim

Y@vuz

Aktif Üye
Acil yardım

Sa değerli ustalarım daha öncede bukonuyu sormuştum tavsiyeleriniz doğrultusunda fotorafladım yardımcı olurmusunuz

Y@vuz

Aktif Üye
İkinci resimden emin değilim ustalar sonradan yapılmış bişeyde olabilir

Y@vuz

Aktif Üye
Düngece çubuk tutturduk mezar ve tünel tespit etti ama içi boşaltılmış dedi dedemde burayı 150senedir bilen biri ve kimse cıkartmadı deri.cubukcu daha eski boşaltılmış yoksa altın veya değerli eşyayı oksitinden gene gösterirdi dedi böle bişey olabilirmi yardımcı olurmusunuz