Bütcem 35 Bin TL

C

caution

Misafir
Değerli hocalar ve arkadaslarım

uzun süredir forumdayım ve buradaki hocalara ve arkadaslara yine bir sey danısmak istiyorum

yer altı görüntüleme cihazı almak istiyorum bana bu konuda tecrübe ve bilgileriniz ısığında yardımcı olur iseniz sevinirim

( kaan5557 hocam ) forumdaki bir cok konunuzu okudum ve ben sizi etiketlemesemde zaten arkadaslarım size danısmamı isteyeceklerinden etiketledim kusura bakmayın lütfen

suan elimde;:20:

tek para için garret euroace 350 var beni tek para için tatmin ediyor

birde gültekin beyin cubukları var 004 nolu

her ikisinede hakim sayılırım

amacım bir adım öteye tasımak olayı

o yüzden her konumda yorumlarını esirgemeyen arkadaslarım bu durumuda çözelim cok sevinirim

hepinize selam ve saygılar

emfad

Yeni Üye
Emfad ug12pro tavsiye ederim kilde ıslak zeminde işine yarar ben bu cihazların eğitimini veriyorum ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
D

deniz_efe

Misafir
Emfad ug12pro tavsiye ederim kilde ıslak zeminde işine yarar ben bu cihazların eğitimini veriyorum ...
Sn. emfad
Sitemizde aleni olarak iletişim bilgisi paylaşımı yasaktır.
Ticari amaçlı irtibat da kurallara uygun bir durum değil.
Biz bahsettiğiniz cihazların işe yararlığını reddetmiyoruz,
fakat siz bu işi firma bazında tanıtım amaçlı düşünüyorsanız,
yönetimden MendereS bey ile iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca adını andığınız cihaz ve diğerleri için forumlarımızda mevcut konulara
katkı sağlamanız bizi memnun edecektir.

kaan5557

Engellendi
Sayın arkadaşım merhaba...lafı çok uzatmadan yazıyorum..çünkü sebep ve nedenlerini pek çok kere yazdık..ayrıntılara hiç girmiyorum...eksik olan cihaziniz derin arama pulse ve boşluk bulmada gerekli cihaz...zaten yüzeye yakın malzemeler için cihaziniz var...pulse için markaları telafuz ettik..butcenize göre bakın...kararverin...boşluk için rezistivite cihazı öneririm..gpr ler biraz daha değil çok katlı pahalıdır..bu iki cihazda kullanmasını bilene hakkını verene yariyolda bırakmaz..En doğru en sağlıklı ölçümler bu iki cihazla alınır...manyetometre esaslı ,tek dalga çalışan,radyo frekansiyla çalışan duzenekli cihazların çalıştığı yer olur..çalışmadığı yer olur..hiç çalışmadığı olur..hiç derdi bitmez..yerini genisletirsiniz yerim dar der..sonuç olarak hep yarım yamalak kandırmaca ticari...çok yazdık çok çizdik artık bakiyorumda foruma ,insanlar kaniksadi bayağı yol alındı şükürler olsun..

MendereS

Bilgili Üye
normal şartlarda şu marka şu model diye atıp tutuyoruz iş cidden almaya gelince kimse marka model verip sorumluluk altına girmez bu iş böyledir. bugün en iyi marka modeli bile alsanız alacağınız makine elektronik cihazdır her an her şey olabilir garanti kapılarında hevesin çürüyüp gidebilir. ben yinede kabaca öneride bulunmak isterim bütçenize bakılırsa sizin için en uygun olan jeofizik yöntemlerden biridir, hiç olmazsa oda, tünel, dehliz gibi boşlukları rahatlıkla bulabilirsiniz.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
okm marka önerimdir.!