Bütcem 35 Bin TL

D

deniz_efe

Misafir
bu işlere arkadaşta olan ama artık elinde olmayan ama baktığımız yerden arkadaş zengin olan bir makina olduğu için önerdim.
tatar26 bilmece gibi yazmışsın dostum.
Madem sayesinde zengin olmuş neden emektarını elinden çıkarmış ki ?
Bari bir fakire vereydi sevabına ...

Spartaküslü

Yeni Üye
Okm - future I 160. 4 sene kullandım, tavsiye etmiyorum, tuz taşını bile değerli maden , altın modunda gösteren alman yapımı bir makinadır, servisi ve parçaları korkunç pahalı bir cihaz ve bencede hiç bir işe yaramaz. En basit bluettooth fiyatı bile 300-500 tl. Bu basit bir parça ve ederi 15-20 tl civarı , sadece yazılım yapılmış başka cihazda çekmemesi için vs. Vs.... Kesinlikle tavsiye etmem,sadece boşluk buluyor aynı boşlugu bakır çubukta buluyor -:)

kaan5557

Engellendi
ortaklar ispiyon delil ortam değişikliği vs vs vs vs vs :))
Bunlar hep ayak...daha uyanık olun..adamcağız gomu bulur hasber kader elinde bir cihazda vardır lakin bulduğu yerde o cihazı hiç kullanmamistir bile..üçüncü şahıslara uyduruk cihazın bulduğu kalır..uyanık olun..akıl..akıl...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunlar hep ayak...daha uyanık olun..adamcağız gomu bulur hasber kader elinde bir cihazda vardır lakin bulduğu yerde o cihazı hiç kullanmamistir bile..üçüncü şahıslara uyduruk cihazın bulduğu kalır..uyanık olun..akıl..akıl...
benimle ilgilide değil bu konu bulduğundan da bana ne istersen bulsun istersen bulmasın burada makina önerisi dediler söyledim okadar..

C

caution

Misafir
rover c2 OKM

buna takıldım kaldım kendisini tanımasamda forum da bilgisine güvendiğim bir arkadasımın tavsiyesi zor bir cihaz ama üstesinden gelirim herhalde

kaan5557

Engellendi
Zor bir cihaz degil..bilgisayar kullanan herkez bu cihazi kullanir..5 yasindaki cocuk kullanabilir..rahat olun..evir cevir hayal gucunu zorla..birseylere benzet iste..ister kaya taş de hayallerde sınır yoksa sandık de..yada bir oda dolusu altın de...antik donemden kalmis bir kalenin kalintilari de..sana kalmiş. .☺

Son düzenleme:

ersann

Engellendi
ustam basetin az para deyil hic alatlama makine almaya bilen de konusuyor bilmeyende onustan tam bir profesionalist makineci bul ve kesinliklen ihtiyar olsun ve bu define isinin icinde 20--25 senesi gecmis olanlardan .
cubuk konusuna gelince cubugu hic tavsiye etmem eyer kesin cubuk ta alacaksan kendin bir yere kucukte olsa bir culmek koy ve hic hava almayacek sekiklde kapat ve kim yaparsa cubuk gelsin denesin eyer bulabilirse demeki o cubuk az da olsa calisir .
bunlar bir usta tavsiyesi bu makine konularinda ve faydasiz reklamlarda asiri derece cok paralar arcadim onustan hic bir dostum ve arkadasim yanmasini istemem saten en cok uckiyatcilar definecilerde cikar onustan diyoirum ustam.