Çete mekanı oldugunu düşünüyorum

Amisos

Bilgili Üye
Abiler burasının çete bölgesi olduğunu sanıyoruz kasa para ümid ediyoruz belkide mezar bilemiyoruz,murç izi olan kayada belirgin olan altta bir gömlek altı olan iz ise yukarda içine tas diktim yeri belli olsun diye bir gömlek daha düşük olan sağda bunlar kendi aralarında üçgen oluşturuyor ama üzerindeki o dökme kayadan dolayı üsteki ve sağdaki izi yapması mümkün degil gibi gorunuyor ve bu üçgenin ortasında da belirginliği en düşük olan murç izi var nokta gibi ve taşta büyül eğim birde küçük eğim var ve birde zikzak çizgi gibi bir şey mevcuttur.etrafındaki kayalıklarda yine ufak tefek delikler var belki doğal belki yapma bilemeyeceğim

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
o ne üstadım?

Amisos

Bilgili Üye
Bilgilendirme

Abiler yılan sandığınız yapraktır yanılgı için üzgünüm hani hoş yılanıda anımsatmış yaprak murç izinin olduğu yeri belletsindiye dikilmiştir üstekinde de taş diktim sizler gibi resim üstünde oynama yapma işini öğrenirsem daha rahat açıklayacağıma inanıyorum

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dur ben diğer konuyla bu açmış olduğun konuyu birleştiriyim aynı konu üzerinden devam et Amisos

mayhem

Co Admin
Co Admin
bu yerle alakalı konuları açmış olduğun sayfada tekrardan paylaşa bilirsin burdan devap et başka yerle alakalı sorun olursa oraya ayrı konu açarsın.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu çarpı olan yer kapak gibi yuvarlak içine aldığım yanındaki yeri suyla ıslatıp resimle diğeri tavanda olan ise yakın çekim varsa konuya ekle bizim yurumlarımız gördüğümüz kadarıyla sınırlıEkli dosyayı görüntüle 126163​

Amisos

Bilgili Üye
Karlar kalksın ilk işim oldur abi gerçi ben buraya elimdeki teknolejiylen baktım abi 2 yerde nokta verdi ama işaretin dilinden anlayan oldum mu cihaza gerek kalmaz diyorum ben

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arada gel konularını güncel tut arkadaşlar yönlendirir seni @Aminos