Çıkarılamayan define :/

baykan

Bilgili Üye
yok zaten kardeşim para mal için sağlıktan geçecek değiliz nasipte olmadıkça yapacak bişey yok zaten. ben sadece tecrübe edinmek tecrübesi olan ustalardan faydalanmak istiyorum, bizim bilmediğimiz bilgiler gelir diye
Kardeşim keşke yapacak birşeyimiz olsa elimizden birşey gelsede sana yardım etsek biz sadece bazı tecrübeleri ve elimizden geldikçe bildiklerimizi aktardık. Bazen kısmet olmadıkça nasibini alamazsın bunu kimse degiştiremez

pesimist25

Member
Kardeşim keşke yapacak birşeyimiz olsa elimizden birşey gelsede sana yardım etsek biz sadece bazı tecrübeleri ve elimizden geldikçe bildiklerimizi aktardık. Bazen kısmet olmadıkça nasibini alamazsın bunu kimse degiştiremez
Cevaplaman yeter usta emeğine sağlık

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
pesimist25 kardeşim ...şöyle 1 şey demişsin ...............Ama belirlenen nokta da ne kadar çalışma yapılsada netice alınamamış. ............
Demene göre ... çubukta..makinada .. hocada .. 1.2 ila 2 metre ölçü vermişse ... ne çalışması yaptınız .... da olumsuz sonuç aldınız ...... yoksa hiç 1 şey yapmadınız söylenenlerimi toparlamaya çalışıyonuz..

sandalci14

Operatör
bu durumlarda ben olsam şöyle yapardım;bismillah der çalışmaya başlarım sonuçta kendi evim, devletle başımı derde sokmamak için ne olup bittiğine bi bakarım sonuçta izinli kazıda kesin olmayan alanda masraf çok olur. normalde bu işlerde insan hep tereddütte olur zaten ne gibi bir engelleme oluyormuş onu tartar biçerim.dahada olmadı ''siz bekçisiyseniz bende sahibiyim,asıl dururken vekile yer yok,size müsade'' derim daha bi hızlı çalışırım..

pesimist25

Member
@pesimist25 kardeşim ...şöyle 1 şey demişsin ...............Ama belirlenen nokta da ne kadar çalışma yapılsada netice alınamamış. ............
Demene göre ... çubukta..makinada .. hocada .. 1.2 ila 2 metre ölçü vermişse ... ne çalışması yaptınız .... da olumsuz sonuç aldınız ...... yoksa hiç 1 şey yapmadınız söylenenlerimi toparlamaya çalışıyonuz..
Ben kendim çalışma yapmadım hiç yakın zamanda gerçekleşen olayları toparlayıp aktardım hocam. ben sadece kendi tanıdığım hoca ile de görüşmek istedim kendiside bana doğru dedi, dedikleri yerde var zor yerde değil ama alması zor. daha fazla bişey söylemiyor hocalar da. arkadaşımın babası tahmin edilen yerde çalışma yapıyor fakat 2 mt ye kadar netice yok. bunlarda hocası vs olmayacak anlaşılan diyip bırakıyor

pesimist25

Member
bu durumlarda ben olsam şöyle yapardım;bismillah der çalışmaya başlarım sonuçta kendi evim, devletle başımı derde sokmamak için ne olup bittiğine bi bakarım sonuçta izinli kazıda kesin olmayan alanda masraf çok olur. normalde bu işlerde insan hep tereddütte olur zaten ne gibi bir engelleme oluyormuş onu tartar biçerim.dahada olmadı ''siz bekçisiyseniz bende sahibiyim,asıl dururken vekile yer yok,size müsade'' derim daha bi hızlı çalışırım..
valla kardeşim mekan kendimin olsa bende direk dalardım mevzuya sanırım ama daha önce çalışma yapılmış fakat sonuç alınamamış. bu yüzden nedenini sebebini netleştirmeden girmek bşa kürek çekmek olur ne yazık ki

sandalci14

Operatör
evet zaten önemli olan o,bu gibi olaylarda genelde söylenti üzerine oluyor.yüz kişiden 9o ının bahçesinde define söylentisi olur.ancak bulunamayınca işe efsaneler girer.demek istediğim teknik destek lazım.

pesimist25

Member