Çıkarılamayan define :/

pesimist25

Member
Sana söyleyeyim...
Ama bana soru sorma ...
O iki hoca ilede ayrı ayrı görüş
Deki ....
ben burayı Mehdi aleyhi selama bağışlamak istiyorum ve bağışla söylemekle kalma çaktırmadan da hocaların nabzını yokla
Hocalardan birini iyi tanıyorum ve gerçekten de ilmine güvendiğim biridir. Ben ona sormak için giderken birşey yok orada diyeceğini bekliyordum doğrusu ama var deyince bi kalakaldım doğrusu. Yeri kolayda ama çıkması zor dedi sadece ne yazık ki detay vermedi. Sanırım bekleyeni vs var ve güçlerini zorlayacak bir durum var

pesimist25

Member
Öncelikle h.g.dostum.bu evin tarihini biliyör musunuz?rum,ermeni veya başka bir azinliga atık var mı? Diğer husus çalışma yaptığınız yer evin hangi bölümü? Bunların hiç birini yazmamissiniz!!!hoca diyorsunuz,iyi güzel de NEDEN HOCA?NEYE GÖRE HOCA?mal sahipli diyorsunuz!bu malın rüyasıni göstermiş ise Yaradan bekçi mekci YALAN kardeşim. 2m. İşlem yapıldı bir şey yok;ama cihaz var diyot diyorsunuz.bu cihaz mineral de görür, DAMARI DA GÖRÜR. Siz bu ev ile bilinenler bir öğrenip bizle paylaşın inşallah buLunar bir yol.AMA HİÇ BİR DEFİNE ALINMAZ DEĞİLDİR. RÜYA SAHİBİ HALEN HAYATTA İSE ÇALIŞMA YERİNDE BULUNSUN MUHAKKAK MUVAFFAK OLUNACAKTİR YA DA DAHA SOMUT BİR NETİCE ALINACAKTIR."RÜYA SAHIBI".

Hoşbulduk kardeşim. kısaca özet anlatayım sana da. Arkadaşın babası bu evi alırken 1980 li yıllar tabi o zamanlar ev baya eski kimlerden kaldığı çok bilinmiyor. Bu evi arkadaşın babasına satan yaşlıca bi adam ve arkadaşın babasına bu evde gömü var ama ben bulup çıkaramadım senin nasibin de varsa sen bak araştır demiş.Yıllar önce arkadaşımın annesi görüyor rüyasında gömü olduğunu birkaç defa aynı noktada. Böylece babasıda iyice şüphelenip tanıdık iyi bir hocaya rüya işini anlatıyor. Hoca da bakıp rüya doğru deyip yerini boyunu ne kadar olduğunu vs hep anlatıyor. Ama hoca da yatalak seviyede rahatsız olduğu için gelip bakamıyor ve itikadı sağlam bir hoca bulursanız alırsınız başka türlü çok zor demiş. Rüyayı gören arkadaşın Annesi hala sağ şükür gerek görülürse mekanda bulunabilir. cihazla da kontrol edilmiş bazen var bazen yok denilmiş. yıllarca beklemede kalmış anlayacağın. Somut olarak elimizde hiç bir şey yok ne yazık ki.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Valide hanımı da alın, herkes abdesti olsun.okunması gereken dualar vardır burada bilen abiler var..okuyun bismillah deyip açın ustam .

pesimist25

Member
Valide hanımı da alın, herkes abdesti olsun.okunması gereken dualar vardır burada bilen abiler var..okuyun bismillah deyip açın ustam .
Düşünmüyor değilim doğrusu, elle tututlur net bişey yatsa mantığıma yada iyi kötü hocanın biri bile gelip tamam alırız dese gerisi kolayda bende anlamadım ne iştir doğrusu

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ne kadar hizmet o kadar himmet...

hepastios

Editör

Cann

Editör
Bunun mantıklı bir açıklaması var mı ben bilmiyorum

Y2J

Aktif Üye
İstihare ye yatın. Ona göre davranın. Nasipse İstihare de görürsün nasip değilse 1000 defa daha uğraşsan olmaz.