Çıkarılamayan define :/

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir yere hoca gidipde bakması yada gitmeden bakması farketmiyor burda birşey yok diyenini ne gördüm ne duydum :200: Madem mesken rüyanızda görmüşsünüz şans denene bilir uzatmaya gerek yok olsaydı orda birşey işlem yapan yamulurdu bu işleri yasadık tecrübe etdik kimseyle uğrasmayın rüyayı gören kişi biraz kurcalasın varsa var yoksa yoktur . Aklıma işlem yaptığım yerler geldi Fakat hocalara birşey demekde yanlış haberi getiren fırıldak :200:

Siva

Bilgili Üye
Bir yere hoca gidipde bakması yada gitmeden bakması farketmiyor burda birşey yok diyenini ne gördüm ne duydum :200: Madem mesken rüyanızda görmüşsünüz şans denene bilir uzatmaya gerek yok olsaydı orda birşey işlem yapan yamulurdu bu işleri yasadık tecrübe etdik kimseyle uğrasmayın rüyayı gören kişi biraz kurcalasın varsa var yoksa yoktur . Aklıma işlem yaptığım yerler geldi Fakat hocalara birşey demekde yanlış haberi getiren fırıldak :200:
İslem mala yakin geldigin zamanmi yamultuyorlar yoksa direk ilk kzmayi vurdugindami

mayhem

Co Admin
Co Admin
mala kadar devam sen malı gördüğün an olur genelde . Farklı mevzular tılsım yere gidersin işlem esnasında yağmur dolu kurbağa arı sinek yer sarsıntısı gibi farklı şeyler yaşarsın .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ek olarak taş atarlar tokat atarlar nerden geldiğini anlamazsın sesler duya bilirsin bunları her yerde yaşayacaksın diye bir durumda yok gerekli işlemleri yaparsın duanı abdesli şekilde işine bakarsın .

Siva

Bilgili Üye
mala kadar devam sen malı gördüğün an olur genelde . Farklı mevzular tılsım yere gidersin işlem esnasında yağmur dolu kurbağa arı sinek yer sarsıntısı gibi farklı şeyler yaşarsın .
Nasil carpiyolar cirkin suratlarini goruncemi carpiliyoz ya aldiris etmeden korkmadan devam edip ALLAH deyip kazip mali almaya kalksak yada yasin serifi okusa birimiz mali torbaya doldursa biri ) sikinti yasamamak icin kesin yontem.nedir

mayhem

Co Admin
Co Admin
aynen dediğin gibi karşılık verir muhatdap olursan işin biter tekmede yesen tokatda yesen işini sonlandırıcan bunuda tecrübe etmeden dayak yemeden bilemeyiz değilmi :200:

oguzkagan

Bilgili Üye
aynen dediğin gibi karşılık verir muhatdap olursan işin biter tekmede yesen tokatda yesen işini sonlandırıcan bunuda tecrübe etmeden dayak yemeden bilemeyiz değilmi :200:
Yakın zaman içinde bir noktada yarım bıraktığımız bir çalışmayı ekibin diğer kısmına devrettik ilk gittiklerinde içlerinden birisi sağlam şamar yemiş mayhem ustam şimdi hiçbirisi yanaşamıyor oraya:(

Siva

Bilgili Üye
Yakın zaman içinde bir noktada yarım bıraktığımız bir çalışmayı ekibin diğer kısmına devrettik ilk gittiklerinde içlerinden birisi sağlam şamar yemiş mayhem ustam şimdi hiçbirisi yanaşamıyor oraya:(
Ciddimisin o arkadasi burya getir anlatsin yasadikkarini:)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Öncelikle h.g.dostum.bu evin tarihini biliyör musunuz?rum,ermeni veya başka bir azinliga atık var mı? Diğer husus çalışma yaptığınız yer evin hangi bölümü? Bunların hiç birini yazmamissiniz!!!hoca diyorsunuz,iyi güzel de NEDEN HOCA?NEYE GÖRE HOCA?mal sahipli diyorsunuz!bu malın rüyasıni göstermiş ise Yaradan bekçi mekci YALAN kardeşim. 2m. İşlem yapıldı bir şey yok;ama cihaz var diyot diyorsunuz.bu cihaz mineral de görür, DAMARI DA GÖRÜR. Siz bu ev ile bilinenler bir öğrenip bizle paylaşın inşallah buLunar bir yol.AMA HİÇ BİR DEFİNE ALINMAZ DEĞİLDİR. RÜYA SAHİBİ HALEN HAYATTA İSE ÇALIŞMA YERİNDE BULUNSUN MUHAKKAK MUVAFFAK OLUNACAKTİR YA DA DAHA SOMUT BİR NETİCE ALINACAKTIR."RÜYA SAHIBI".

oguzkagan

Bilgili Üye
Ciddimisin o arkadasi burya getir anlatsin yasadikkarini:)
1-ciddimisin ? Diye sorduğunuz yorumum her ne şekilde olursa olsun bir ciddiyetsizlik barındırmıyor ! Ciddiyetsizliğim söz konusu değil ! İthamlarınıza dikkat etmenizi rica ederim !

2- Karşınızda emir eriniz yok ! " O arkadaşı buraya getir " tarzında emir kipleri ile tanımadığınız kimseye böyle bir üslup ile yaklaşmanız hoş değil ! Etik değil !

3-Tanımadığınız kişilere sen- diye hitap edip emir kipli ve ciddiyet sorgular nitelikte yaklaşımınız karşısında istemediğiniz şekilde muhattap alınmanız söz konusu olabilir .
Neyse hayırlı sahurlar dilerim niyetiniz mizacınız gibi değildir ( umarım ) belki..

eski

Editör
yüzlerce noktada define olduğu söylenir.
yüzlerce noktaya çubuklarla bakılır var olduğu söylenir.
yüzlerce noktaya makinalarla bakılır var olduğu söylenir.
--
Bizde adettendir yok demek yakışmaz, karizmalar çizilir.
Bizde adettendir yok demek yakışmaz, umutlara balta vurulmaz.
--
Yüzlerce noktada umut peşinde yok yere emekler paralar ziyan olur gider.
--
bizlere farkındalık yakışmaz umutlar var olsun da , varsın heba olanlar heba olsun.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dostlar Selamun Aleyküm, Bir konuda tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Bir arkadaşımızın evinde define olduğu düşüncemiz var. Daha doğrusu gerek çubuk gerek cihaz ve de gerekse hoca yardımları ile olduğu söylenen define var. Ama belirlenen nokta da ne kadar çalışma yapılsada netice alınamamış. Farklı cihazlar ile yer ve derinlik vs konusunda yakın sonuçlar aldık, 2 farklı hoca ile de görüştük duasını vs yapıp bakmışlar yerleri yine makineler ile aynı deniliyor. Hocaların demesine göre çok derin değil ama çıkması zor. Kime sorduysak hemen hemen hep aynı cevabı verdiler. Cinli musallatlı vs hiçbişey demiyorlar çıkması zor deyip uğraşmıyorlar. Bu işi nasıl neticelendiririz ustalar, fikir verecek kimse varsa çok memnun olurum ..
Sana söyleyeyim...
Ama bana soru sorma ...
O iki hoca ilede ayrı ayrı görüş
Deki ....
ben burayı Mehdi aleyhi selama bağışlamak istiyorum ve bağışla söylemekle kalma çaktırmadan da hocaların nabzını yokla