Cinconları gören varmi

grasviti

Member
Boyle dusunceleri olan arkadaslar bir sirkeye 7 ayetel.kursu okusun sonra iki yudum icsin sonra bir cam fisfisin icine koysun tuvalet banyo yatak odasi evin her yerine butin dubarlara ve kovuklarina cam kenarlarina butun yataklara yattiklari yerlere banyo ve tuvalatlere her yere siksin gece uyuyamayanlar icin bir bardak su doldurun 7 tane defne yapragini ayirinn tek tek her bir defne yapragini bir yasin okuyun suyun icine atin yani her bir defne yapragina bir yasin okuyup suyun icine atin birgun beklesin sonra 7 gun boyunca bu suda icin guzel ruya gormek istiyorsanizda bir defne yapragini yastiginizin altina koyun guzel ruyalar goreceksiniz...

DeeJaY

Yeni Üye
S.aleyküm ustalar . Soluksuz bir şekilde bütün yazıları okudum bu forum sitesini gerek verdiği bilgiler gerekse samimiyetiyle çok sevdim ve bende kendimi bu aileden birisi olarak görüyorum . Benimde başımdan çok enteresan olaylar geçti tüm çıplaklığıyla en baştan anlatıyorum. Babamla annem aynı köylü. Babam annemi çok sevmiş ama annem babama varmak istemiyormuş her defasında babamı taş liyor peşimden gelme diyormuş. Neyse babam askerliğini yapıp işini kurduktan sonra annemı istemeye gitmişler 1 2 3 5 8 kere istemişler her defasında annemi babama vermemişler en sonunda babannem büyü yapmış halamlara büyülü bişeyler verip anneme yedirmiş annem babamı sevmeye başlamış en sonunda annem babama kaçmış.abim dünyaya gelmiş daha abim çok küçükken plansiz bir sekilde annem bana gebe kalmış annem beni düşürmek için bahçenin duvarlarından atlamış neler yapmamış ki ben hayata sımsıkı tutunmuşum. Olaylar ben daha kendimi bilmeden başlıyor 4 yaşında basliyor evin içinde yılan görüp agliyormusum. Çocukluğum hep böyle şeylerle geçti şimdi size onları anlatacağım . Müstakil tahtadan bahçeli bir evde oturuyorduk durumumuz okadar iyi değildi bahçede kül atıkları oluyor ve ben sıcak külün üzerine işemişim. Yatağa girdiğimde uyumaya çalışırken gülme sesleri tam uyucam zaman kitlenip beni sıktıklarını parmaklarini yanlarıma batirdiklarini ve acı çektiğimı hiç unutmam bu bayabi zaman sürdü artık öyle alışmıştım ki her gece bunlar olup bittikten sonra uyuyordum taki uykumda annem benı yatağın ortasında bağdaş kurup otururken görünce çok korkmuş tu Annem beni hocaya götürdü muskalar yazıldı biraz rahatlamistim ama bitiyordu uykumda duvarları yumrukluyor ellerim kan revan içinde kalıyordu. Rüyamda onlara vurduğu mu sanıyordum. Abim yanimda yatardi kafasinin arkasında iki tane iri göz bana bakardı neler neler yaşadım. Bikere sinde gündüz ikindi vakti gri renkte iri bir kedinin bana dik dik baktığını hissettim bahçedeki odunlar dan ona doğru fırlattım hiç biri isabet etmedi denk gelen odun parçası havada yön değiştiriyor du tam o sırada ezan okunmaya başladı ikindi ezanı . Kedinin ağzı ile gözü yerdegistirdi değişik bir şekil aldı yine kaçtım. Bu kaç kere bana yazılan muskalar kayboluyor du hoca çaldıklarını söylüyordu. İlkokul bittikten sonra annem beni kuran kursuna gönderdi tam bir yıl gittim kuranı öğrendim hatim ettim. O dönemde bir pazar akşamı annem. Sırayla abimle beni yıkıyordu banyoda leğende ilk beni yıkadı sobalı odaya geçtim namaz abdestim varken güllü yasin kitabından yasin okumaya basladim. Ben okudukça perdelerin kornislerinden çat çat ses gelmeye başladı başta cama vuruyorlar zannettim camdan baktım kimse yoktu. Okumaya devam ettikçe çat çat sesler hızlanması ve perde hareket etmeye başladı . Anladım hemen güllü yasinde vardır cinleri kahrında öldüren dua. Onu okumaya başladım . Okudum okudum ev sallanmaya başladı perdeler havada uçuşuyor çat tak tuk sesler çıkıyor ne zaman bitirdim perdenin ucu sobaya girdi ve cok ince bir ses uzun uzun viyaklama ya başladı. Annem içeri girdi direk bana sarıldı ben kitlenmişim gözlerimden yaşlar akıyor. .. çocukluğum bu şekilde geçmeye devam ediyor bir gün anneme küfrettim küçüktüm 9 yaşında var yoktum annem çok üzüldü ağlamıştı hiç unutmam onun gecesi yatağa yüz üstü yattım yine abim yanimda yatıyor tam uykuya dalmak üzereyken sırtıma birisi yumruk attı birden nefesim kesildi ölüyorum sandım bir müddet nefes alamadım .nefesimi çevirmeye başladığımda etrafa baktım hicbirsey görmedin korkudan yorganın altına girip bi müddet sonra uyudum. Sabah olduğunda lavoboya gittim tam yüzümu yıkamak için egildigimde sırtım agirdi gece yaşadığım olay aklıma geldi koşarak annemin yanina gittim annem sırtımı açtığında çok korktu sırtım mosmor du. Hemen hocaya götürdü okuttu ve beni iyi cinlerin dövdüğünü söyledi. . Şimdilik aklıma gelenler bu kadar . Şuanda 6 yillik evliyim ve evliliğim ilk senesinde büyü ve cinni olaylar olaylar oldu . İlk fırsatta onlarida yazacağım
Sevgiler saygılar.

Shadowmen

Member
Selamun aleyküm dostlar

gerçi son yazının üzerinden bi hayli zaman geçmiş ama yinede bende anımı yazayım konu güncellenir ve belki bi iki yazı daha eklenir ve bizde soluksuz okuruzevet:

bundan iki veya üç yıl önceydi yazları ailem köy işlerinin başlaması ile köye gider ben evde yalnız kalırdım. evde yalnızım biraz vakit ilerledi geçtim yatağa yatağım hemen pencere dibinde ve ben genelde sol yanım üzerine yatarım ama o yatakta sağ yanım üzere yatardım hep yüzüm kıbleye gelsin diye. yattığım tarafın sol duvarında iki koltuk var tam uykuya geçiş anında o koltuklardan uzakta olan koltuğa sanki bir karartı oturdu gibi geldi bana neyse dedim heralde fazla uykum geldi kafadan bişeyler uyduruyorum diye düşündüm ve umursamadım.

aradan 5 dakika geçti geçmedi ben yine tam uykuya geçeceğim gözlerim kapanmak üzere o karartı kalktı ve başucuma geldi. korku sardı ufaktan ve bişeyler okumaya başladım ve rahatladım biraz ve kendimce evde yalnız olduğum için korkudan falan oluyor diye düşündüm.

aradan 20 dakika falan geçti şoku atlattım ve uyumaya çalışayım dedim ve yüzümü pencereye dönerek uyumaya çalıştım ve yine tam uykuya geçeceğim esnada sağ kulağımın dibinde bir çığlık ama ne çığlık... daha önce ve daha sonra duymadığım tonda güçlü bir çığlık sesi. tamam dedim geldi çöktüler film bitti kayış koptu kesin çarpıldım. ayetel küsri amenerrasülü felak nas peşine yine ayetel kürsi peşine yine peşine yine...

aradan bir süre geçtikten sonra baktım aklım gayet normal fiziki durumun normal e o zaman neydi bu. bir süre uyuyamadım geceleri işten geliyorum karanlık çökünceye kadar bir yada iki saat uyuyabiliyordum gece hep ayakta idim korkudan dört beş gün böyle devam etti durum yine birgün işten geldim nasıl bir uykusuzluk hali ise oturduğum koltukta uyuyakalmışım bir uyandan saat gecenin dördü. durdum ve mantıklı düşündüm eğer bana zarar vermek isteselerdi bu gece tam zamanıydı zira korunmak için her zaman okuduğum dua ve sureleri bu gece okumadan uyuyakalmıştım. demek ki bu bana bir çeşit uyarı gibi bişeydi bunun rahatlığı ile uykularım normale döndü çok şükür.:244:

RuhAdam

Yeni Üye
ilgimi cok ceken bir konu ? bir kaplumbaga oyma ve kabartmasi uzerine arazide calisma yapildi. halen haftanin 2 gunude 2 aydir araliksiz yapilmakta sonuca ulastikmi ulasamadik.
1. dereye düşmek
Bolgeye her gittigimde 3 _4 sefer ayni gun dereye duserim ya altimdan kayayi cekiyorlar ya basim doniyor yada kendi sakarligimdan ama 3 _4 sefer olunca 2 si benim 1i muamma.
2.kaybolan delik
ayni bolgede kayada hilti ile islem yapiliyor delik deliniyor akfili almak icin arkamiza donuyiruz alip yerine koyacakken delik kayboluyor. delik nerde yok hay allah bitane daha delelim deliyoz
3. sıkişan matkap ucu
delerken matkap ucu sıkısıyor. hayde uc cikmiyor ne yaptik ne ettik cikmadi yeni uç alip geldik
4.benzin uçtu
tam isĺem yapilcak jeneratorun benzini biter haydee daha yeni almistik yahu benzin nasil biter git benzin al gel tekrar isleme basla
5. bu kedinin ne işi var burda
tam firsat bulmusken koca ormanda ne hikmetse kedi görundü la senin ne ısin var burda birde dik dik bakmazmi..
6. sanki aslan aslan
salla kediyi aksam oluyor hadi tam baslayacaz gozden koybalan kedi oyle bir miyavliyorki sanki aslan aslan aha burdalar gelin yakalayin uşaklari dercesine yüksek seste korkudan biraktik.
7.kaçarken ayak altindan cikan yilanlar
8. jandarma polis siren sesleri.
9.gümlemeyen 9 akfil yuh ya servet yatirdik.

2 aydir haftanin 2 günu dejavu seklinde ayni seyleri tekrar tekrar yasiyoruz su an kayanin ustunde 2 . matkap ucu kayanin icinde patlamayan 9 akfil bulunmakta harcadigimiz jeberator benzinin hatti hesabi yok jeneratoru defistir yine ayni. Fena inat ettik. kismetse haftaya ordayiz bu sefer saglam ekiple gidiyoz. ???
Öyle böyle gülmedim, Allah'ta sizleri güldürür inşallah. Anlatım harikaydı..:)

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Maşallah neler neler okudum :) bazılarına baya güldüm. Bazılarınada çok üzüldüm.

Safakk

Bilgili Üye
Mrb yav bu cin merakı nekadar çok bu millette nedense cinleri gören varmı diye sormuşsun evet cinleri ya siya bi duman olarak yada bir hayvan olarak yada bir arkadaşın olarak görürsünüz aa size neden geliyorlar bilmiyorum sağdanmı soldanmı sokuluyorlar yanınıza artı büyü muhabbetleri omudum onun affı Allah tarafından yoktu ne açıdan yaparsanız yapın cinleri görmek için neden bukadar meraklı bizim bu milletimiz acaba .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Söyleyip yazdıklarım bizzat başıma gelenlerdir başkasından duyma yada yaşadıklarımı abartma farklı cümlelerle süsleme yoktur Yeminle beyan ederim.Bende normalde üzerimde çocukluğumdan beri taşıdığım eski alimlerce bana yazılmış vıfke muska ve çok sırlı dua ayetlerle hazırlandığı söylenmiş balmumu ile kaplı bir kaç böyle muskalar var üzerimde sürekli taşırım bazen banyo sonrası unuttuğum olur.Yine üzerime nadiren almayı unuttuğum birgün bir abimiz bana gel seni bir yere götürcem dedi .Arabasına bindik gece 10 baya yol gittik .Kuş uçmaz kervan geçmez gibi bir yer bir kuru dereye gidioz ilkbahar dolunay var önünü net görüyorsun tek bulut yok havada yıldızlar ayan beyan ortada hava çok güzel.Neyse araba bir yere kadar .İndik yürüdük arazide gidioz çimen boyları 3 - 5 santim gibi yolda önce rüzgar sesi duydum şiddetli sonra rüzgarla birlikte gelip gelip kesilen düğün halay sesleri gibi ama net değil bi geliyor sanki rüzgar üfürdü kulağıma kesildi sonra ağıt yakmalar gibi sesler ağlamalar sonra bebek sesleri duruyorum kulak kabartıyorum netlemek için abi diyorum sesler oda dinlemeye çalışıyor yok diyor ses mes yok kardeşim.Sonra çeşitli hayvanların seslerinin karışımı net bir hayvan sesi değil oysa sesler beynimin içinde uğulduyormuş bence öyle anladım.Daha sonra geldik kuru dereye yakın yaklaşık 1.5 km yürümüşüz .Kuru dere aşağıda biz üst kısımda küçük bir kanyon gibi .Niçin geldik nasıl geldik uyuşuk gibiyim.Abi dediki seni getirdim bu vakitte burda benim malzemem saklı tavuklu civcive geldik uzakta bir köy var lakin yardım edersen bir kaç saate hallederiz.0lmaz dedim .Neyse konuşmalar bir yana o esnada sert bir rüzgar esti ilkbahar kar suları erimiş yüksek dağdan kuru dereye çeşme suları kar suları dolmuş su sesi şelale sesi gibi ürkütücü akıyor belli.Bu sert fırtına bir anda bizi sürükledi kanyondan aşağı vallahi çimenlere ellerimizle tutundukda Allah kurtardı bizi .5-6 metre den aşağıdaki kuru dereye uçacaktık nerdeyse.bulunduğumuz yerden 20 metre kadar zor geri çekildik üzerimize bıldırcın yumurtasından büyük dolular yağdı ama şiddetli fırtına ile birlikte kafamız kırılmasın diye montları kafaya sardık hızlıca. Geri çekil dedim 50-60 metre geri çekildik durdu.Havaya baktım üzerimizde yakın duran halı saha kadar bir bulut heryer yine açık sakin uzakta köy ışıkları görünüyor.Oh be dünyadayız hala dedim.Gidelim abi dedim .O abi yok ya burda malzeme zulalamışım sen varken hallederiz dedi.Abi dedim burda var bişiler elimi attım kolarıma boynuma üzerimde bişide yok.Hazırlık yok dedim sandım ki bir yakın yer göstercen öle geldim bunu tahmin etmemiştim dedim.Ya bişi olmaz ilkbahar havası olur böle şeyler dedi.Denemesi bedeva dedim varmısın.Aynı alana girdik biraz önceki dolu fırtına vuran alana tekrar aynı hadise tekrar geri çekildik durdu .Bu hadise en az 4 defa denedik aynısı oldu geri çekildik aniden yalanmış gibi durdu.Haklısın dedi.Yürüdük bindik gittik.Uzun zaman sonra o bölgeye geldik.Ne göreyim yok yok Roma işaretlerimi dersin.Daha öncesindeki uygarlık yaşam alametlerimi dersin.Baş döndürücü bir yer.Tavuklu civcivi gördüm.Ama gerçekten yazık ki biz çalışma projesini hazırladık tespitler derken bizi farketmişler köylüler.Ve gelip o orjinal eseri ve çevreyi tahrip etmişler.bununlada kalmayıp Alanın adeta cin yerine kendileri bekçisi olmuşlar:D.Durum bundan ibaret.
Bütün bunlardan sonra daha iyi anladım ki Herşey Allah tan onu bilen yolda kalmaz.

Safakk

Bilgili Üye
root usta sen sağlam yere denk gelmişsin ama hazırlığın yok ama onlar bayada sağlam bi ekibe bezliyor onları aşmak zor olabilir sen dağa iyi bilirsin yaşayan sensin olayları

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yıllar oldu bitti gitti.Şimdi yaş oldu 33 artık daha sakin bir hayat yaşlılık yılları gereği dingince yaşam bizi bekliyor.:d

Safakk

Bilgili Üye
dağa dur usta ya bu yaşta yaşlandım diyorsam ooooo bizler ne yapalım

MYSTRO

Yeni Üye
Unutmak yok saymak istesek te boyle konular cok dikkatimizi cekiyor. Birseyler yasamis kisileri kastediyorum. Birseyler yasamamis hissetmemis kisiler eminin her yazilana guluyordur. Belki akil oyunlari belki bi rahatsiliktir sebepi. Bende kendimi boyle olduguna inandiriyorum. Yoksa yasananlar hissedilenler kafayi yedirtir insana. Benimde yasadiklarim yaz yaz bitmez. Ama birtanesinden kisaca bahsedeyim. Okuduklarimda yasadiklarimin yarisi mevcut zaten hep benzer durumlar. Bircok sefer yataga yattigimda tokatlar yumruklar gibi darbeler aldim yuzume sirtima. Hele bi tokat kulagima atildi. Acisindan mi bahsedeyim kulagimin cinlamasindan mi bilemedim. Gece uyur uyanik arasi gizlerimi actim. Bana bakarak guluyor dalga geciyorlardi resmen. O siralar korkmamam gerektigi telkinleri aliyordum cevremden. Bende sanirim o gazla abartip bir gece odada yataktan kalkip korkmadigimi bagirarak devaminda kufur ettim hepsine. Normalde agzima almadigim kufurleri o gazla saydiriyordum. Ben bagrindikca odada hizlica yer degistiler ve ofkelendiler. Bikaci tavandaki lambanin ustune ciktilar. Zipladim bitanesini yakalayip bogazindan simsiki tutup kufrederek saga sola duvara vurdum. Ayni anda bana da saldirildi. Sirtima vuruldu. Sirtimda bi aci hissettim. Olaydan bi iki gun sonra evde ust penyemi degisirken annem yada ablam sirtimdakini sordu. Bende o an gordum. Arkadaslar hala izi var. Resimde atablirim. Sirtimda 4 tane cizgi var. Tirmalama seklinde. Insan eli ile yapilabilecekten az daha kucuk kedi tirmalamasindan 4 kat buyuk. Iz hala sirtimda mevcut. O donemlerde cok farkli seylerde yasadim. Vesveseler kafa ici konusmalari urpermeler tuy dikilmeleri nefes darligi kalp ani hizlanmasi banyoda kulagima gelen nefes sesi arkamda kararti gbi birsuru seyler yasiyorum. Evlendigim ilk sene artti korkularim vesaire. Ama iki senedir rahatim. Hicbirini yasamadim farzediyorum. Ama biliyorum yasadim. Bu durumlari yasayan herkes hepsinin olanlarin ruya olduguna inandirsin kendini. Ben oyle yapiyorum. Esselamualeykum