Cinconları gören varmi

romAntik

Bilgili Üye
benimde bazı yaşanmışlıklarım var. @Şirvan ustanın bir konusuna sokak lambaları olayını yazmıştım..şimdi ise definecilik işine başladıktan sonra yaşadığım olayları anlatacam..birgece operasyondan gelmişşim yorgunum kanepeye uzanmışım..uyumak üzereyim zihnim gayet açık ..gözlerim kapalı ama saatin kaç olduğunu ,nerede uzandığımı,üzerimde hangi battaniye var ,desenlerine kadar...neyse bir ara ayak tarafımda bir hareket eden ağırlık hissettim kendi kendime kedi dedim hemen kediden daha ağır bişey dedim tavuk olabilir dedim..dememle olayı çakmam bir oldu evde tavuk yoktu dahası gelebilecek tekyer olan pencereyi kapattığımı hatırladım.. hareket etmek istedim ..ben kilit kılımı kıpırdatamıyorum..varlık ayak tarafından tam olarak başucuma geldi..o esnada ağzımın yamulduğunu anladım..başucuma gelince onu gördüm..konuda uzman arkadaşlar yorumu yapar "tam olarak gri duman renginde,kısaboylu (7 yaşında çocuk kadar) insan formunda (göz kulak ağız gibi detaylar yok sadece kafa gövde ayak ve kollar var).." ona hamle yapmak istiyorum ama nafile o esnada ondan korkmadığımı söyledim Allahı anarak ayetel kürsiyi okumaya başladım..gitti..ben kalktım saate baktım...kendime geldim..unutmadan uyandığımda ağzım hala yamuk ve uyuşuktu saniyeler çinde düzeldi..

bu gibi karabasanlar 3-4 defa daha oldu..her seferinde ağzım yamuluyordu...son olayda ifrit de vardı..zaten ondan sonra karabasan çökmedi bidaha..onu da başka bir mesajda yazarım..

Son düzenleme:

romAntik

Bilgili Üye
ifrit olayı da şöyle cereyan etti..

benim bir konum var "mağarada ters haç diye"..profilimden bakabilirisniz..orda bir arkadaş orda çok kötü ruhların olduğunu oradan uzak durmam gerektiğini yazmıştı(hala duruyor mesajı)..neyse bir gün ben keşif amaçlı gittim orda bikaç yeri tıkladım..fazla kurcalamadan döndüm eve..gece oldu yatıyorum yine diğer olaylarla benzer ayak tarafımda hareketli ağırlık başucuma geldi..ben yine kilit..aklım yanımda uyuyan küçük oğlumda..yine geldi yüzümün dönük olduğu trafta yatağın kenarına oturdu..ayaklarını sallıyordu..ayakları yere değmiyordu (yani kısa bolyluydu)aynı form aynı büyüklük ve aynı renk gri duman rengi..ona hamle yapmak istiyorum çocuğumdan ötürü..ama nafile yine başladım ayetel kursi okumaya bitaraftan korkmadığımı söylüyor hamle ypmak istiyorum tam o esnada onunla arama bir yüz girdi..ama ne yüz..metalik siyah yüz.. kırmızı yatay üçgene benzer gözler..burnu burnuma değiyor..gözlerini gözlerime dikmiş..sadece şunları söyledi " ben ifrit dedi"..bende ondan korkmadığımı söyleyip Allah diye haykırdım ve Ayetel kürsiye başladım ...ikiside kayboldu..karabasan bittiğinde ağzım yamuk uyuşma yine saniyeler içinde geçti..

değerlendirmeyi konuda uzman arkadaşlar yapar artık..bu konularda çok bilgili değilim..

sonradan kendimce ifritin beni rahatsız eden kendi kabiilesinden varlığı almaya geldiğini düşündüm..nitekim yaşadığım son karabasan oldu çok uzun zamandır..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Selamunaeykum arkadaslar..normal yasantimdada arazi calismalarimdada arkadaalarla diyolugumuz olmustur.bir kacindan bahsetmek isterdedievlilik hayatimin kabusa dondugu bir zaman dilimi olmustu.evde huzur tavan yapiyor ayni anda dipteyiz anlama veremedigim seyler olup duruyordu evde..esim ewdeyanliz kalamiyordu gunduz dahi.hep birseyler korku veriyor amaa bebir ses nede goruntu yoktu..define muhabbetine ziyaretine gittigim rahmanla is yapan bir abim hocam isaretcim car..allah razi olsun ondan..yine bitik halde obdaydim kafam catliyor icimde sikinti hani derlerya kendi fisimi cekerim o haldeyim..kotu oldugumu gorunce bakim yapti buyu oldugunu soyledi basta sacma geldi dusmanimmi var dedim..ama esinde baska bisey var dedi..beni bir dostuna yonlerdirdi ona gittigimde bende buyu oldugunu ama esimde ikibtane cincon ama iyi niyetli degiller dedi..biseyler yapti ettim kagitlrbverdi eve gittim yaptik herseyi benim kafada muthis bir rahatlama oldu sankinyeniden dogdum.(buyu yaptiranda eskinsevgilimmis .)ama esimdekiler yaptiklarimizdan sonra dahada xildirdilar evde tutmuyorlardi nerdeyse..adami aradim hemen gelin dedi.biseylee yapti daha sonra cikarma yapti..bakin dedi kisa bir zamn daha cok gelexekler ustune dayanin kurtulman yakin..eve gittik o gwceyi anlatamam bildigin saldiriyorlardi esime korkudan nefes alamiyordu .aandalyeler ywr degistiyor,yastiklar yer degistiyor.tam yatiyorum bakiyorumki icerde biri geziyor vs..allahim dusmanimin basima vermesin.admi aradim abi dedim bunlar bizi delirtti artik.kafayi yiyecegim dedim artik..dayanin dwdi az kaldi.bir kac gune dedigi gibi oldu cok sukur..cikirma yapildinda yillarca yasadiklari bedenden ciktiklari ixin daha fazla rahtsizlik veriyorlarmis.o donemdeki olaylar ondan oldu dedi..bunlari atlattiktan sonra benim ustumdekinide aldi korkarsin diye soylemedim dedi sendeki zararsizdi dedi. Ogunden beri allahima coknsukur rahatladik.ufaknbir evladim var inaninki o garibime gozukuyorlardi baba abla bana kiziyor abi bana kiziyor diyordu ozamanlar garibime gisiyordu ama ogrenince onlari sebebinide anladim tabi..definede ise korumaya aldigimiz bir yerde cemberi bozdugumuz anda agaclari sallamaya basladilar.sesler karatavuklar..bir anda cikyti ortaya...sonra verdiler vesveseyi biraktirdilar bize..baska bi mekanda kullandigim cihazi acip kapttilar defalarca hemde karsimda simsiyah olarak bir insan siluetinde bir kopeknsiluetinde oldular uzun bir sure tekrarlayinca birakmak zorunda kaldik..yani arkadaalar bunlar var dikat etmeliyiZ besmelesiz abdestsiz ia yapmayin.agzinizdan duayi eksik etmeyin.allahim kimseye yasatmasin...hayirli geceler dostlar

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim bu hissiyatlar küçükken başladı. Yaşım 10-14 yaş arası tam hatırlamıyorum. Aile kalabalık olduğu için bende en büyükleri olduğum için oturma odasında çekyatta yatıyorum. Lamba daha yeni sönmüştü yani uyanıktım ve uykum bir anda kaçtı. Gözlerimde odada birşey aramaya başladım ve sonra kapının arkasına bakmaya başladım. Bir varlık kapının arkasından kalkarak bayan görünümlü ama gölge şeklinde geldi başıma dikilde ben ona o bana bakıyorduk ama hiç korkmuyordum bir müddet bana baktı ve sonra geldiği yere gidip çömelip kaybolmuştur. O günden sonra etrafımda görmediğim bir varlık olduğunda hissederim. Yalnız birkaç hocaya gitmişliğim vardır ama sadece birisinde bir şeyin benim etrafımda olduğunu hissetmişimdir. Diğer hocalarda herhangi bir varlık hissetmemişdir. Bunu çok ilginç bulmuşumdur. Herşeyde hakkımızdan hayırlısı der görünür görünmez her türlü şerden ve beladan Allaha sığınırız.

Şirvan

Operatör
ifrit olayı da şöyle cereyan etti..

benim bir konum var "mağarada ters haç diye"..profilimden bakabilirisniz..orda bir arkadaş orda çok kötü ruhların olduğunu oradan uzak durmam gerektiğini yazmıştı(hala duruyor mesajı)..neyse bir gün ben keşif amaçlı gittim orda bikaç yeri tıkladım..fazla kurcalamadan döndüm eve..gece oldu yatıyorum yine diğer olaylarla benzer ayak tarafımda hareketli ağırlık başucuma geldi..ben yine kilit..aklım yanımda uyuyan küçük oğlumda..yine geldi yüzümün dönük olduğu trafta yatağın kenarına oturdu..ayaklarını sallıyordu..ayakları yere değmiyordu (yani kısa bolyluydu)aynı form aynı büyüklük ve aynı renk gri duman rengi..ona hamle yapmak istiyorum çocuğumdan ötürü..ama nafile yine başladım ayetel kursi okumaya bitaraftan korkmadığımı söylüyor hamle ypmak istiyorum tam o esnada onunla arama bir yüz girdi..ama ne yüz..metalik siyah yüz.. kırmızı yatay üçgene benzer gözler..burnu burnuma değiyor..gözlerini gözlerime dikmiş..sadece şunları söyledi " ben ifrit dedi"..bende ondan korkmadığımı söyleyip Allah diye haykırdım ve Ayetel kürsiye başladım ...ikiside kayboldu..karabasan bittiğinde ağzım yamuk uyuşma yine saniyeler içinde geçti..

değerlendirmeyi konuda uzman arkadaşlar yapar artık..bu konularda çok bilgili değilim..

sonradan kendimce ifritin beni rahatsız eden kendi kabiilesinden varlığı almaya geldiğini düşündüm..nitekim yaşadığım son karabasan oldu çok uzun zamandır..
Evinde günlük yak çercılerde bulunur 7 gün boyunca.her gece yak evin içinde dumanıni gezdir. Günlüğü cezveye koy ocakta isıt ısınınca duman çıkmaya başlar tüm odalarda gezdir

romAntik

Bilgili Üye
Evinde günlük yak çercılerde bulunur 7 gün boyunca.her gece yak evin içinde dumanıni gezdir. Günlüğü cezveye koy ocakta isıt ısınınca duman çıkmaya başlar tüm odalarda gezdir
nedir bilmiyorum..bunu neden yapmalıyım usta.?? tedavi önerdiğine göre teşhisi de koymuş olmalısın ..? nedir bende ki durum..tşkrlr..

alaçamlı

Bilgili Üye
size bi anımı anlatayım.güvercin besliyorduk.bi tanesiyle oynarken kanadını kırdım.sonra abimin korkusundan kafasını çekip kopardım. kediye verdim.iki saat sonra trafik kazası geçirdim.kafatasım belki yirmi otuz yerinden kırılmıştı.boynumda ve sırtımda yaralar,elbiselerim paramparça.resmen kan banyosu yapmışım.yirmi ünite kan vermişler,beyin ameliyatı,kafatası kemiklerimi zımbayla birbirine tutturmuşlardı.mucize eseri kurtuldum.doktorum çapa tıpta meşur bi beyin cerahıydı.bana bi mucize olduğümu söyledi. aradan yirmi yıl geçti.35 yaşlarındayken tekrar güvercin beslemeye heveslendim.annem başın gene belaya girecek diyerek izin vermedi.evdende aynı yanıtı alınca şefliğini yaptıgım şantiyede bir çift güvercin aldım.kümesi hazırladım ancak iş yoğunluğu yüzünden güvercinlerle ilgilenemiyordum.bir çalışanımın oğluna bakım görevi verdim.ancak çocuk iki gün boyunca gelememiş.hastalanmış.tabi şantiye çok büyük.ben satış birosuna uğramadım bile.hayvanlar iki gün aç susuz karton bi kutuda.kümeslerini çatıya hazırlamıştım,sadece kapı menteşesi eksikti.menteşeler de çekmecemde duruyordu.ancak ben işçilerin yemeği,yatağı,malzemesi,boyası,alçısı,çivisi,kıyafeti derken bir türlü vakit bulamadım.çok pahalı bir çift damızlık güvercindi.tam 1000 lira.bir kartonda yazıhanenin arka tarafında ardiyede duruyorlardı.dış cephe yalıtımı için bir şirketten elemanla beraber iskeleye çıktık.sıvayı ve betonu kontrol ederken üçüncü kattan düştüm.yerdeyken yanıma koşan yardımcıma söylediğim tek söz 'güvercinleri serbest bırak' olmuştu. sonuç,omurda üç kırık,sinir zedelenmesi,iki ay yatakta kaldım,işi bırakalı bikaç sene oldu yeni yeni kendime geliyorum.annem bi daha kuş lafı etmeyeceksin dedi.annemdeki,bizdeki muhabet kuşlarını bile serbest bıraktım.şimdi misafirliğe gittiğim evlerde bile kuşların kafesini gizlice açıyorum.anlatılana göre kuşların duası mutlaka kabul olurmuş.onlara yem verenlerin rızkı artar,zarar verenin ise başına iş açılırmış. o yüzden de ben hurafe denen şeylerin bir kısmının doğru olduğuna inanıyorum.pek çok kez de cin gördüm.onlardan hiç korkmam.babam da cok görmüştür.o benden de cesaretlidir.ben küçükken köye gitmiştik.yakın bir köye arkadaşını ziyaret etmeye giden babamın peşine takıldım.dönüşte saat epey geç oldu.iki köy arasında yıkıntıların olduğu bir tepe vardı.dar bir patika ,ancak atla veya yaya geçilir.sonra yıkıntıların olduğu yerden ses duyduk . dönüp baktığımızda gerip görünüşlü birilerinin bizi çağırdığını gördük.babama ahmet in oğlu bi selam yokmu,gel biz burdayız dediler .babam beni koltuğunun altına alarak ceketiyle gizleyerek on dakika kadar daha yürüdü.köye 100 metre kalmıştı.dayımın evi köyün girişindeydi ve lambası yanıyordu.bana koş dayınlara git ben birazdan gelirim dedi.ben dayımlara gidene kadar bekledikten sonra yıkıntıların olduğu tepeye doğru yürüyüp uzaklaştı. karanlık olduğu için bizi çağıranları görmemiştim.ancak süluvetlerini seçebilirdiniz.dayım ve karısı da ahırda hayvanları kontrol ediyorlarmış.seslenince hemen gelip beni eve aldı.tek başına nasıl geldin dedi.bende babamla geldik o az geride kaldı.arkadaşları çağırdı şimdi gelir dedim.dayım da tüfeğini yanına aldı ,iki oğlu ve köpeğiyle yıkıntılara doğru koşarak uzaklaştılar.ben küçüğüm anlamıyorum tabi. sonra dayımlar babamla geri geldiler.dayım 'kimin yanına gitmiştin ,kim çağırdı,ne işin vardı orada' deyince babam da ,hiç bir kaç arkadaş eğleniyordu,hatırlarını sorup hemen geldim' dedi. tam 30 yıl sonra köyden bahsederken babama 'kimdi onlar sahi 'dedim.dedi ki 'ben senin yaşlarındayken babamı da yanlarına çağırırlardı.babam da beni uzaklaştırıp yanlarına giderdi.bazende hiç konuşmadan yürür eve gelirdi.onlar cindi oğlum.babanı,dedeni,onun babasını,dedesini de tanırlar.büyükdedem muhammet sait adında çok büyük din alimlerden biriymiş.muska yapar,cin yakarmış.ancak kötü olanları'. o bölgedeki tüm cinler ondan ölümüne korkarmış. müslüman olanlar ise çok severmiş.babam dedi ki 'biz ne zaman oradan geçsek onlar bizi çağırırlar.dost ise hatırını sorarız.değillerse korkmadığımızı göstermek için yanlarına gideriz.gene hatırlarını sorarız'.

Son düzenleme:

ahmetbote

Aktif Üye
Valla herşeyi nefes nefese okuyorum yok mu bu konuya ekleme yapacak güncel tutalım belki yazan olur..;)
Herkese selam ve saygılarımla..