Cinlerle define yeri tespiti doğrumu???

Karargahh

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar cinlerle iletişime geçen insanların bunlara yer sormaları ve onların olup olmadığı nı söylemeleri olacak bişeymi yada aranızda bunu yapan yada yapan birini tanıyan varmı?

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinler ve Tılsım buraya bakabilirsin.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Böyle bişey mümkün değil.... Cinlerle irtibatı olan birebir tanıdığım insanlar var bunların bir kısmı da bu işlerle ilgilenir lâkin bi baltaya sap olduklarını görmedim. Eğer bu mümkün olsaydı tüm Cincilerin aşırı derece zengin olması gerekirdi :)

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Böyle bişey mümkün değil.... Cinlerle irtibatı olan birebir tanıdığım insanlar var bunların bir kısmı da bu işlerle ilgilenir lâkin bi baltaya sap olduklarını görmedim. Eğer bu mümkün olsaydı tüm Cincilerin aşırı derece zengin olması gerekirdi :)
Hay ağzına sağlık doğru dersin usta.

Bu işi yapan var ama ancak parmakla sayılacak kadar hoca var kendilerinden başka bakmazlar o nün için kimseler onları tanımıyor.

Metalicvoice

Operatör
Armut piş ağzıma düş... :)
yok öyle yook. Öğren çalış gör duy hisset yaşa bul vesselam...

Fazla birşey bilmene gerek yok :)

Herşeyden biraz:
doğru niyet
Tarih bilgisi
Coğrafya Bilgisi
Topografya
harita bilgisi
İşaret Bilgisi
Alet edevat bilgisi
Kanuni bilgiler
biraz havas ilmi
Yeknoloji bilgisi
insani ilişkiler bilgisi
ekip ruhu
Varlık bilgisi
eski dinler (kendi dinini iyi bilmek şartıyla)
ilmi siyaset bilgisi
ve hatta duruma göre uluslar arası ilişkiler :)

yani kısaca bir deha olmalısın
fazla zor değil...

tunay_5454

Bilgili Üye
onlar asla yer söylemezler irtibatta olan kişi çok ilim sahibiyse söyletir fakat ya olduğunu söylerler yada noktayı vermezler genelde zaten kandırırlar söylemeleri mümkün değil söyledikleri taktirde başları yada reisler tarafından boğulurlar .

bir düzeltme yapayım söylerler fakat sizden öyle bir şey yapmanızı isterler ki dinden çıkar ömrünüzün sonuna kadar kurtulamazsını bu konuların ve o işlerle uğraşmanın sonuçları aklınızın alamayacağı derecede kötüdür o yüzden uzak durmakta yarar var .

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hay ağzına sağlık doğru dersin usta.

Bu işi yapan var ama ancak parmakla sayılacak kadar hoca var kendilerinden başka bakmazlar o nün için kimseler onları tanımıyor.
Erzurum da bir tane var farklı bir mesele için yanına gittim ama anlaşmalarının bozulduğunu söyleyip yardımcı olamayacağını söyledi. Kendisi malı bir şekilde yardım alıp gerekli yatırımını yapmış durumda.

karakartal88

Aktif Üye
Kuranı Kerim'de ayette derki.cinler çoğu zaman yalan söylerler.yani onlarla amel edilmez fakat onlardan ayrı hizmet meleği ile iş gören hoca bulabilirseniz yardımcı olabilirler ama onlarda sadece bölge verir nokta vermezler.kolay gelsin

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben şunu bilirim Asla doğru söylemezler yalan söylerler.Yanlış yönlendirirler.Sizleri inandırmak için gittiğiniz yerden bir kaç örnek şu var bu çıkacak bu kadar metreden sonra der bu tespitlerlerle inandırır ikna ederler ekibi.Ve yer yanlış -yalandır.ÇAlıştırırlar öyle pert ettirirler çalışanları en son çalışanda ekipte dine hacı hocaya kırgın dargın ve bakış açışı bozulmuş halde hayata devam ederler.Yani artık bu kişiler hoca imam denildiğinde tiksinmiş halde olurlar.Sonuç Cinler doğru söylemez cini olan kişiyi dahi kandırırlar.Varsa alan Allahın ilmi ile cinsiz perisiz hesap kitap bilgi ile almıştır.Gerisi sallar.Böylelerine kanmayın asla uzak durun.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
mekanda anlasirsin onlarlaa..yarisi simdi yarisi carpildiktan sonaa...200 sitede 35000 konu var yapma kardes bize bunu koy bi manzara resmi havamizi bulalim....dibini bulan yok bu isin.

Karargahh

Yeni Üye
Bikaç yerde duydum kendim de şahit oldum merak ettiğin yerin resmini veriyosun resime elini kapatıp resimdeki yerde olup olmadığını söylüyo.

Metalicvoice

Operatör
Bikaç yerde duydum kendim de şahit oldum merak ettiğin yerin resmini veriyosun resime elini kapatıp resimdeki yerde olup olmadığını söylüyo.
Sıkıntı yok ağbicim. Sen resimleri foruma at burdaki ustalarda orda bişe olup olmadığını söylüyor... :)

boşver cinleri insanlar yol gösterse olmaz mı ?