Çubuğa güvenim kalmadı, ya şakül ya cihaz

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH ustam kardeşim teşekkür ederim, hoş buldum, evet kardeşlerimi unuturmuyum, bütün güzel dileklerin için sanada daha fazla sını diliyorum, kardeşim benim senden ricam tam olmasada insanlarımız olan bu ümjet için faydalı olacak bilgi ve tecrübeni paylaşırsan alacağın duaların kazancını biliyorsun, istersen bilgini ticarete de dokebilirsin, yinede Allah cc başarı ve muvaffakiyet nasip etsin, işin gücün rastgele inşallah
Ustam teşekkür ederim.Çok yakında ilgili konu altında detaylı behsedip insanlardan sadace dualarını esirgememelerini rica edeceğim.

Saygılar..

szihoprenic

Bilgili Üye
GERMO ustam

Ustam elimizde ister en iyi cihaz olsun ister cubuk ister a sakul isterse dut agaci dali dilinden anlamadigimiz surece hersey bos
Bu biraz su olaya benziyo elimizde cok iyi bi yaris ati var ama jokeyligimiz kotu yaris kazanamiyoruz
İs gelip gidip jokeye dayaniyor velhasil kelam elimizde ne olursa olsun hakkini ne kadar veriyoruz dilinden ne kadar anliyoruz

GERMO

Engellendi
Bu yazdıklarım kendi hazırladığım çubuklarla arazide yaptığım test deneme sonuçlarıdir, kimseye kasti birşey değil, kimse bir yerinden bahane üretmesin, veya kimse boş boş konuşmasın, aklı başında mantıklı yorumlar bekiyorum, ustalarım ne kadar desede sen yonlendiriyorsun, konuşma ile olmaz, ben sadece çubuk ve şakülde konuşma ile hareketlerinin takibini sadece evde bir kaç defa denedim, arazide beyinden yonlendirme olduğuna inanmıyorum, belki vücut enerjim fazla belki kullandığım çubuklar ile ilgili olsada sadece boş veya kundakli çubukla birşey bulunacağına inanmıyorum, boşu boşuna havalı civali rulmanli özel cıncık boncuk lu gibi paralı veya kendin yap olan çubuklarla boşa uğraşmayın diyorum.

Bu tüm yazdıklarım kendim birebir deneyerek elde ettiğim tecrübe görüşlerimdir.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
@GERMO ustam

Ustam elimizde ister en iyi cihaz olsun ister cubuk ister a sakul isterse dut agaci dali dilinden anlamadigimiz surece hersey bos
Bu biraz su olaya benziyo elimizde cok iyi bi yaris ati var ama jokeyligimiz kotu yaris kazanamiyoruz
İs gelip gidip jokeye dayaniyor velhasil kelam elimizde ne olursa olsun hakkini ne kadar veriyoruz dilinden ne kadar anliyoruz
@szihoprenic ustam çubuk işi uzun yıllar ister senin 3 veya 5 yıl arazide test yaparak çubuğu öğrenecek zamanın varmı, çubuk 1 ayda 1 yılda öğrenilecek bir konu değil bence. Ustam atı boşver, becerisi olmayan yeteneği olmayana af buyrun eşşek te versen onuda süremez,

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Şakül ve cihaz biraz daha eğitimi öğrenimi daha elverişli çubuğa göre, tabi isteyen çubuk isteyen şakül isteyen başka yöntemler deneyebilir, benim çubukta ne hevesim kaldı ne isteğim,

szihoprenic

Bilgili Üye
GERMO hocam dedigim gibi hic anlamam buradan gördügüm ve okudugum kadar mantiksal olarak degerliden ziyade bosluk tespiti daha mantikli degil mi bosluktada minarel gitme oluyor mu ?

GERMO

Engellendi
@GERMO hocam dedigim gibi hic anlamam buradan gördügüm ve okudugum kadar mantiksal olarak degerliden ziyade bosluk tespiti daha mantikli degil mi bosluktada minarel gitme oluyor mu ?
@szihoprenic ustam boşlukta da çubuk minarele gidiyor, ustalarımın verdigi o kadar yöntem fayda etmedi.
Birde şu sapma işine kafam takıldı, biz güney yarım küre de yaşadığımız için tesbitlerimiz 3 mt kuzeye sapma yapıyor diye bir bilgi okumuştum, manyetik sapma gibi bir şey, onun içinde 2 mt lik bir çubuğa kablo bağladım yükseğe, yinede fayda etmedi, ama şu sapma işi kafama iyiden iyiye takıldı, bakalım nasıl içinden çıkacaz.

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
GERMO

Ah ustam ah benim milletime mineral eler , kayayı eler , kili eler diye diye kafalarına göre buldukları maddeleri çubuk kundaklarına karıştırıp karıştırıp binlerce tl ye alan taramalar sattılar hala satıyorlar.

Çubuk anten görevimi görür ?

Evet çubuk anten görevi görür elimize aldığımız zaman yaşam enerjimizin atomda bir frekansı mevcuttur.Dışarıya vurma süreti ile bu frekansı çubuk radyo dalgaları prensibinde alana yayar.Her insanda bu yaşam enerjisi potansiyeli farklıdır.O yüzden kimi insanda bakır kimi insanda gümüş kimi insandada bronz vb madenden yapılan çubuklar stabil çalışır çünki her maddenin bir kütle numarası atom değeri mevcuttur bu yaşam enerjisi dediğimiz frekans değerleri bu madenlerin tuttuğumuz çubuğun demek istiyorum atomlarını hareteke geçirerek beyin kontrollü değişime uğramış frekanslar yaymaya başlar.

ZİKRULLAH

Engellendi
Peki çubuklara koyulan madenler ayrım yapmak için işe yararmı ?

Malesef bu geçerli bir durum değildir.En kötü durum bu da değil.İçine konulan madene yukarıda anlattığım sebepler ile frekanslar atomlarına kadar inerek çubukta ön tanımlama yapar yağni çubuk içine konulan parçayı aramaya başlayacaktır.Bu ne demektir diye bilirsiniz bu şu demektir içine civa koydunuz civaya yakın veya civa içeren madenlere yönelir volkanik maden koydunuz aynı şekilde tepki verir.

Peki yha altın koyarsak veya gümüş ?

Çok güzel bir sorudur bu.Ağzına altın koyanlar dahi vardır.Arkadaşlar çubuğun içine altın koyarsanız çubuk yeni nesil üretilen altın , gümüş maddesini arayacaktır.Eski altınları bulmak için eski altın sikkeleri kullanmalısınız veya eski tarihi gümüş sikkeleri.Eğer yeni nesil madenler ile arama yaparsanız yüzde yüz minarele gider çubuk tecrübe ve araştırmalar ışığında paylaşıyorum bu bilgileri.

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
Tabi bu anlattıklarımın dışında olan bireyler mevcut onları bu konudan muaf tutuyorum.Kimler onlar allah vergisi diye tabir ettiğimiz ağaç dalı ile dahi su bulan altın bulan tarihi gömü bulan ustalar mevcut güzel ülkemizde.

Benim favorim şaküldür.Koyun içine tarihi değerde altın sikke veya gümüş sikke şüphelendiğiniz yere gidin gerisi Mevlaya kalmış nasipse kapı açılır..

Birde tılsım ve cin olayı var fakat forumda gördüğüm kadarı ile her düşünceden kardeşimiz mevcut onlara girmiyorum.Polimik seven biri değilim.

Bunlar benim görüşlerimdir

Saygı ve sevgiler ile..

Son düzenleme:

Tastan

Editör
GERMO
ZİKRULLAH.
KIYMETLİ ustalarım çok zor ve meşakatli oldugunu biliyorum bu çubuk olayının ama isteyince olmayacak birşey yok bence benim öncelegim tarih bilgi medeniyet keşif işaret tespit tespit tespit ve enson başarı tabi nasipse