Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

Gareysarlı

Yeni Üye
Bir maddenin bir değil onlarca frekans değeri vardır,işin sırrı kodlamada ve bu kodlanmış frekansı tespit edebilmesidir.Bir maddeyi görmek ,duymak dokunmak o maddeyi korkmaktır.Bu kodlanan kodları frekans olarak tespit edebilmededir.

Gareysarlı

Yeni Üye
Kodladigin maddeyi düşün ve adını söyle. Sonra çıkardığın sesin desibel ve frekans olarak değerlerini tespit et.

Gareysarlı

Yeni Üye
Bu sistem yüzde yüz sonuç veriyor.Bilgimi paylaşıyorum.Allah razı olsun yeter.

timur964

konularim
çubukla hoca aynı şey ikisininde ne görduğunu bilmiyoruz sonuçda seçim sana kalmış inan yada:72:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Bu sistem yüzde yüz sonuç veriyor.Bilgimi paylaşıyorum.Allah razı olsun yeter.
yazılanları okudum..anlamadığım şey cubuklarla sorgu sual mi çalısıyorsun.sesin desibel ve frekansını nasıl ölçuyorsun..desibel tammda frekans nasıl..çıkan sonuclar nasıl kullanılıyor..
.çubuk bulmaya herseyı bulur.5000 metredeki petrolün ispatı imkansız..önce yüzeye yakınları avucumuza alalımki derinlere sonrada ineriz..edirne meriç dıyorsun oralar beeketli yerlerdir gemiciköyü gez bakalım etrafında sınıra yakın yakalayabılcekmısın emaneti.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cümleten selamun aleyküm @BulursamKader25 ustam emeginizden ve foruma emeği geçenlere çok teşekkür ederim aranızda yeniyim iyi'ki rastladım. Çubukla 5 aydır ilgileniyordum ve sizin rehberliginizde dahada ilerledi bende çubuk kullanma. Bende altin ve gümüş işareti sizinkilerin,tersi oluyor.Acabe bir sebebi varmı? Birde altına saat yönünde ,gümüşe tam tersi çubuğu çektiğinde karşımda iken tam tur atıyor.
Çubuğun verdiği işaretler şahsa göre değişir.
Siz, sizde verdiği işareti baz alacaksınız.

Bir maddenin bir değil onlarca frekans değeri vardır,işin sırrı kodlamada ve bu kodlanmış frekansı tespit edebilmesidir.Bir maddeyi görmek ,duymak dokunmak o maddeyi korkmaktır.Bu kodlanan kodları frekans olarak tespit edebilmededir.
Mantıklı paylaşım bunu biraz daha açarmısın anlayabilecek şekilde,

godfather

Member
Öncelikle çok değerli bilgiler, soluksuz okudum Allah razı ola. Sormak istediklerim var vaktiniz olursa cevaplarsanız memnun olurum. @BulursamKader25 ben çubuk mevzusunu öğrenmeye başladım, yalnız cahilliğimden şu kısmı anlamadım. hiç bilmeyen birisiyim.
1) Altta yazdıklarınız çubukların tamamı olması gereken çubuklar mı yoksa bunlardan en az 1 tanesi yeterli mi?
Yani ben şimdi 2 adet aliminyum çubukla yetinebilir miyim? Ekstra gümüş çubuk taşımama gerek var mı?
2) Gümüş çubukta sağda neomidyum olacak demişsiniz. Çubuğun hangi yerine konmalı? ucuna mı ortasına mı? Mıknatıs gibimi bu, bağlamıyoruz dimi?
3) Sadece aliminyum çubukla tarama yapılabiliyorsa, aliminyum çubuklara da neomidyum gibi birşey takacak mıyız yoksa direk çubuklarla yeterli mi?

A- 1 cm. kalınlılığında ALEMİNYUM ÇUBUK.

B- Gümüş Çubuk. Sağdakinin üzerinde neodminyum mıknatıs olacak.

C- Aliömer ustamızın anlattığı sistemin malzemeleri de çantamızda olacak.

D- Sana özgü bir sistem daha vereceğim. Birde bunun malzemeleri.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Öncelikle çok değerli bilgiler, soluksuz okudum Allah razı ola. Sormak istediklerim var vaktiniz olursa cevaplarsanız memnun olurum. @BulursamKader25 ben çubuk mevzusunu öğrenmeye başladım, yalnız cahilliğimden şu kısmı anlamadım. hiç bilmeyen birisiyim.
1) Altta yazdıklarınız çubukların tamamı olması gereken çubuklar mı yoksa bunlardan en az 1 tanesi yeterli mi?

CUBUKLA UGRASMAK İSTEYENE BENİM TAVSİYEM:
1-GUMUS CUBUK
2-ALEMUNYUM CUBUK.
İLK ASAMADA YETERLİDİR.
BU İKİ CUBUKLA PİSTİKTEN SONRA DİGER BUTUN CUBUKLARİ DENEYEBİLİR. HANGİSİNDE HEDEFE ULASTİ İSE O CUBUKDA İHTİSAS YAPMALİDİR.
BU İKİ CUBUK NASİL KULLANİLACAK, KONULARİMİZDA TEFERRUATİ MEVCUTTUR. HERKES BENİM USULUMLE BASARİYA ULASAMAZ ZATEN. ZİRA CUBUK SAHSİDİR. BEN İLK ASAMASİNİ YAZDUM, TECRUBE ARTTİKCA İLAVELER VE CİKARMALAR KACİNİLMAZDİR. BUNLAR TEMEL EGİTİMDİR. BU EGİTİM BİTİNCE KİMİ PİYADE, KİMİ MUHABERECİ KİMİDE LEVAZİMCİ OLACAKTİR. AMMA HERKESİN ESAS DURUSU VE SELAM VERİSİ AYNİ OLACAKTİR.

Yani ben şimdi 2 adet aliminyum çubukla yetinebilir miyim? Ekstra gümüş çubuk taşımama gerek var mı?

YUKARİDA YAZDİM CEVABİNİ.

2) Gümüş çubukta sağda neomidyum olacak demişsiniz. Çubuğun hangi yerine konmalı? ucuna mı ortasına mı? Mıknatıs gibimi bu, bağlamıyoruz dimi?

SİTEDE BİR İKİ KONUDA SEKLİ VE RESMİ OLACAK, ORADAN GOREBİLİRSİNİZ.
TELEFONDA RESİM DURUYORSA BURAYA DA YUKLERİM BİRAZDAN İNSALLAH.
SAGDAKİ CUBUGUN BUKULDUGU YERİN 5-6 CM. İLERİSİNE TAKİLACAK. MİKNATİSLAR BİRBİRİNİ CEKER VAZİYETTE İLACAK AMMA BİRBİRİNE DEGMEYECEK. ARAYA YALİTKAN BİR MALZEME KONACAK, KURDAN, PLASTİK VB. BİR PARCA.

3) Sadece aliminyum çubukla tarama yapılabiliyorsa, aliminyum çubuklara da neomidyum gibi birşey takacak mıyız yoksa direk çubuklarla yeterli mi?

BASLANGİCDA ALEMİNYUM CUBUGA MİKNATİSİ TAVSİYE ETMİYORUZ.
1-2 SENE GECMELİ. ZİRA MİKNATİZSİZ YASANACAKLARİ TECRUBE ETMENİZ LAZİM.

GUMUS CUBUKLA HEM MADEN TESPİTİ HEMDE BOSLUK TESPİTİ YAPACAGİZ.

ALEMİNYUM CUBUKLA İSE HEM MADEN TESPİTİNDE HEMDE BOSLUK TESPİTİNDE MİNERAL İCİN ONAY CALİSMASİ YAPACAGİZ. TEFERRUATİ KONULARDA MEVCUT İNŞALLAH.
KONULARDA ANLASİLMAYAN YERLER CİKARSA O BOLUMU KOPYALAYİP ALTİNA SORUNUZU YAZİN VE BENİ ŞU ŞEKİLDE ETİKETLEYİN BulursamKader25
EN KİSA ZAMANDA CEVAPLARİM İNSALLAH.

NOT: ONCE BOSLUK BULMA KONUSUNDA GAYRET EDİNİZ. BOSLUK BULMADA SORUN KALMAYİNCA O BOSLUKDA UANGİ METALLER VAR BU TESPİTİ YAPMAK DAHA KOLAYDİR. ODA DOLU MU BOS MU?
CEVABİNİ ALMAK 15 DAKİKADA HALLEDİLİR İNSALLAH.

MİNERAL ELEME KONUSUNU İSE EZBERLEYİNİZ. HERKESİN ALTİN VAR DEDİGİ YERDE SİZ BURADA MİNERAL VAR DEYİP, EMEKCİLERİN YORULMASİNİ ÖNLEYECEKSİNİZ İNŞALLAH.

godfather

Member

CUBUKLA UGRASMAK İSTEYENE BENİM TAVSİYEM:
1-GUMUS CUBUK
2-ALEMUNYUM CUBUK.
İLK ASAMADA YETERLİDİR.
BU İKİ CUBUKLA PİSTİKTEN SONRA DİGER BUTUN CUBUKLARİ DENEYEBİLİR. HANGİSİNDE HEDEFE ULASTİ İSE O CUBUKDA İHTİSAS YAPMALİDİR.
BU İKİ CUBUK NASİL KULLANİLACAK, KONULARİMİZDA TEFERRUATİ MEVCUTTUR. HERKES BENİM USULUMLE BASARİYA ULASAMAZ ZATEN. ZİRA CUBUK SAHSİDİR. BEN İLK ASAMASİNİ YAZDUM, TECRUBE ARTTİKCA İLAVELER VE CİKARMALAR KACİNİLMAZDİR. BUNLAR TEMEL EGİTİMDİR. BU EGİTİM BİTİNCE KİMİ PİYADE, KİMİ MUHABERECİ KİMİDE LEVAZİMCİ OLACAKTİR. AMMA HERKESİN ESAS DURUSU VE SELAM VERİSİ AYNİ OLACAKTİR.

YUKARİDA YAZDİM CEVABİNİ.

SİTEDE BİR İKİ KONUDA SEKLİ VE RESMİ OLACAK, ORADAN GOREBİLİRSİNİZ.
TELEFONDA RESİM DURUYORSA BURAYA DA YUKLERİM BİRAZDAN İNSALLAH.
SAGDAKİ CUBUGUN BUKULDUGU YERİN 5-6 CM. İLERİSİNE TAKİLACAK. MİKNATİSLAR BİRBİRİNİ CEKER VAZİYETTE İLACAK AMMA BİRBİRİNE DEGMEYECEK. ARAYA YALİTKAN BİR MALZEME KONACAK, KURDAN, PLASTİK VB. BİR PARCA.

BASLANGİCDA ALEMİNYUM CUBUGA MİKNATİSİ TAVSİYE ETMİYORUZ.
1-2 SENE GECMELİ. ZİRA MİKNATİZSİZ YASANACAKLARİ TECRUBE ETMENİZ LAZİM.

GUMUS CUBUKLA HEM MADEN TESPİTİ HEMDE BOSLUK TESPİTİ YAPACAGİZ.

ALEMİNYUM CUBUKLA İSE HEM MADEN TESPİTİNDE HEMDE BOSLUK TESPİTİNDE MİNERAL İCİN ONAY CALİSMASİ YAPACAGİZ. TEFERRUATİ KONULARDA MEVCUT İNŞALLAH.
KONULARDA ANLASİLMAYAN YERLER CİKARSA O BOLUMU KOPYALAYİP ALTİNA SORUNUZU YAZİN VE BENİ ŞU ŞEKİLDE ETİKETLEYİN BulursamKader25
EN KİSA ZAMANDA CEVAPLARİM İNSALLAH.

NOT: ONCE BOSLUK BULMA KONUSUNDA GAYRET EDİNİZ. BOSLUK BULMADA SORUN KALMAYİNCA O BOSLUKDA UANGİ METALLER VAR BU TESPİTİ YAPMAK DAHA KOLAYDİR. ODA DOLU MU BOS MU?
CEVABİNİ ALMAK 15 DAKİKADA HALLEDİLİR İNSALLAH.

MİNERAL ELEME KONUSUNU İSE EZBERLEYİNİZ. HERKESİN ALTİN VAR DEDİGİ YERDE SİZ BURADA MİNERAL VAR DEYİP, EMEKCİLERİN YORULMASİNİ ÖNLEYECEKSİNİZ İNŞALLAH.
Allah razı ola. Yani şimdi ben kendi tarlamdaki çalışma yapmak istesem bana lazım olan şunlar. Hatam varsa duzeltin lütfen:
1) sağ elimde gümüş çubuk, üstünde iki parça neomidyum, neomidyum aralarında plastik
2) sol elimde aliminyum çubuk
3) solda aliminyum sağda gümüş çubukla boşluk tespiti ve değerli tespiti oluyor anlıyorum
4) Son olarak çubuk herkeste çalışmaz. Bunun sebebi de o anki biyoenerji veya quantum fiziği ile ilgili olsa gerek.
Bilim adamları quantum fiziğine göre bir ortamdaki tüm düşüncelerin birbirini etkileyebileceği gibi bir izahat bulundular.

Tekrar çok sağolun BulursamKader25

Apollon01

Moderatör
Moderatör
godfather ustam öyle bir elde gümüş birinde aliminyum çubuk olmaz, iki el de de aynı çubuk olacak, önce gümüş çubuğu dene ;

İKİ ELDE DE GÜMÜŞ ÇUBUK OLACAK, SAĞDAKİ GÜMÜŞ ÇUBUĞUN ÜZERİNDE ÇUBUĞU BÜKTÜĞÜN YERİN 8-10 CM, UÇTARAFINDA NEODYUM MIKNATIS OLACAK, O ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA BAŞLA, SAĞ AVUÇ İÇİNDE DE BOŞLUK İÇİN KULLANACAĞIN PİNPON TOPU YA DA KÜÇÜK LASTİK BALON OLACAK, BU ŞEKİLDE SADECE BOŞLUK BULURSUN, KÖPRÜ OLUR, KANALİZASYON OLUR, SADECE BOŞLUK ÇALIŞ ŞİMDİLİK, İNŞALLAH BAŞARIRSIN