Çubukla Oda Üzerindeki Toprak/Kaya Katmanlarının Tespiti Nasıl Yapılır...?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kusura bakma ustam. Malesef durum böyle :/
kırdıysam affola.
Arkadaşlara anlattıktan sonra onlarda hak verecektir.
kardaşlarım,

fikir sahibi olabilmemiz için önce bu konu ile alakalı kıymetli ustamın diyeceklerini duymamız gerek.
dediği bilgileri verdiği zaman mesele anlaşılacaktır. önce ustamızı bir dinleyelim inşallah.

( Not= Sitemizde " özel mesaj" haricinde her türlü konu ancak genele yazılabilir.
Üyelerimizden 3-5-7 kişinin bir araya geldiği bir diğer üyelerin görmediği bir katagorimizde yoktur.)

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Evet Keskingöz ustam top sende :) İstersen özel mesaj ile at tartıp ölçelim istersen de direk konuya yaz. Ben de merak ettim eksiğimiz olduğu belli. Senin de katkın olsun inşaEllah.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Evet @Keskingöz ustam top sende :) İstersen özel mesaj ile at tartıp ölçelim istersen de direk konuya yaz. Ben de merak ettim eksiğimiz olduğu belli. Senin de katkın olsun inşaEllah.
ustam yarın sabah kutularınıza yazarım inşallah. Yorgunluk izin vermiyor yazmama :/
hayırlı geceler..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
ustam yarın sabah kutularınıza yazarım inşallah. Yorgunluk izin vermiyor yazmama :/
hayırlı geceler..
Sende benim gibi yaşlisin ustam herhalde.
Google klevye diye birsey gosterdiler. Sen konusuyon o yaziyor. Benim hosuma gitti. Git gide alistim. Kullanmiyorsan denemeni tavsiye ederim :)
Ufacik telefonda ufacik klevye ile hemide 2 parmak yillardir nasil yazdim, bende kendime sasiyorum :))

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Merhaba,
bu konunun sonunun gelmemiş olması,filmin son 10 dk sında elektriklerin gitmesi gibi olmuş..
Anladığım kadarıyla bilginin saklanmasından ziyade,inanılması güç bazı durumlar mı vuku buluyor bu bir muamma..
Olumlu ya da olumsuz bir şeyler yazılarak konu kapatılmış olsaydı sanki daha şık olacakmış.
Ne dersiniz ? @BulursamKader25 @Mirkut Keskingöz

Keskingöz

Süper Moderatör

Keskingöz

Süper Moderatör
sadece şunu söyleyebilirim. Belirli bir evreye gelmeden bu işlemleri tespit teknik olarak imkansızdır. akla sığmaz, ama oluyor :)))
yani kablonun bir ucundan başladığınız vakit ayrı diğer ucundan başladığınız vakit ayrı sonuçların olması güzünüz fiziksel kurallarına aykırıdır.
şimdi buraya detaylı yazsak, anlamaz cühelanın biri "olur mu yeaa öylee" der.
en basit hali ile çubuğunuz ya da alan taramanız ya da cihazınız ile çok sık belki 100'lerce kez çalışma yapmanız gerek. öyle anlayın.
o yüzden detayına girmeyeceğim.
Diğer ustalarım daha iyi bilir.

sef_er

Operatör
Keskingöz yani kapalı sohbet ustedigin sey bumuydu
sadece şunu söyleyebilirim. Belirli bir evreye gelmeden bu işlemleri tespit teknik olarak imkansızdır. akla sığmaz, ama oluyor ))
yani kablonun bir ucundan başladığınız vakit ayrı diğer ucundan başladığınız vakit ayrı sonuçların olması güzünüz fiziksel kurallarına aykırıdır.
şimdi buraya detaylı yazsak, anlamaz cühelanın biri "olur mu yeaa öylee" der.
en basit hali ile çubuğunuz ya da alan taramanız ya da cihazınız ile çok sık belki 100'lerce kez çalışma yapmanız gerek. öyle anlayın.
o yüzden detayına girmeyeceğim.
Diğer ustalarım daha iyi bilir.
Ya ustam nikini degistir cingöz yap diyorum beni dinlemiyon

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz yani kapalı sohbet ustedigin sey bumuydu

Ya ustam nikini degistir cingöz yap diyorum beni dinlemiyon
yerdin mi övdün mü? anlamadım. o yüzden cingöz evresinde değilim hala :)))
sıkıldım bilmeyenin muhalif tepkilerinden gerçekten sıkıldım. gözümle gördüğümü yaşadığımı anlatıyorum, uydurma cevabını alıyorum. sen benim yerimde olsan napardın? zaten artık yeni konu açmamaya da karar verdim.
sevdiğim ustalarla sohbet yetiyor artık.

sef_er

Operatör
Keskingöz yok ustam uydurma degil, birseyleri gizledin, kamuflaj ettin gibi geldi, ama haklisin ben bilmiyenlerdenim, ama teknik bir adamim anlamaya çalışıyorum, kendime göre projelerim var, kafama oturtmaya calisiyorum, şimdi hemen tersini gösterme