çubukta el kundaği

Xir71

Member
mhmt82 kardeşim şimdi cubuklarını eline al kundaksız en sağlıklı olduğunu düşündüğün şekilde ve cubuğuna kumutlar veristediğin yöne dönüyorlarmı bak bakalım dönüyorsa sıkıntı büyük demektir

Xir71

Member
mhmt82 denedinmi dediğimi kardeşim

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
arkadaşlar cubukları elimize aldık sağa dön dediğinde dönüyormu yada sola dön dediğinde dönüyormu yani cubuğunaistemediğimiz bu komutları yaptıra biliyormuyuz sorum bu?
Evet çubuğa komut verilebilinir. Kimileri zihinsel olarak komut verirken kimileri sözlü olarak komut verir. Kişisel fikrim bu şekilde çubuklara komut vererek bir sonuca ulaşımaz.
Ayrıca bir çok kulanıcı çubuklara zihinleri ile yön verdiklerinden bile haberleri yoktur. Arazide gezerken çubuktan önce gözleriyle araziyi tararlar şüpheli bir nokta gözlerine çarptıklarında ise çubuğu tutuğu ilk anda çubuk işte bu noktaya yönelmektedir. Bu tarz durumlardan kurtulmayan Çubukçu arazide her şüpheli noktaya kafa yorar

Xir71

Member
başka deneyen varmı arkadaşlar

Xir71

Member
nasıl bir kundak kullanıyorsun Aliömer kardeşim

Xir71

Member
birbirimize faydalı olmaya çalışcaksak herkez fikrini paylaşmalı bence ya sizce arkadaşlar?

ragıp

Uzman
bunun ben cubuğun yapısından çok kundak kısmının etkili olduğunu düşünüyorum acaba rica etsen kullandığın cubukların kundağının resmini paylaşırmısın
,@Adam78

ustalarım, kullandığımız çubuk hangi metalden ise, kundak ta aynı metalden olmalı veya hiç kundak kullanmamak daha da bir güzel

@Xir71
bahsettiğin yön verme, kundak ile alakalı değil. bu çubuğun çalışma prensipleri içerisinde var.
sana minicik bir hatırlatma geçenlerde bir üye arkadaş geldi ve dedi ki
"bana şüphelendiğiniz alanın fotoğrafını gönderin, var mı yok mu, neresinde, derinliğini size söylerim" iddalı bir söz gibi ama kesinlikle değil. bu tamamen radyestezidir. ilimdir.
bu iddalı arkadaşın yöntemini çok iyi biliyorum. ama uygulamadım.
30 dk da bende o arkadaş kadar iddalı konuşabilirim. bilmem anlatabildim mi?

meratan

Aktif Üye
Xir71 vallahi ben o kadar komut verdim hemde şüpelendiğim yerlere ama çubuk beni hiç dinlemedi.Ben komut işine pek inanmıyorum en azından ben komut veremiyorum tabi ustalar yanlış anlamasın onları itham etmek için söylemedim.
Mesala şöyle bir şey var deniyorki çubuk altını görmez.Neden çünkü altının içinde elekron harekliliği olmadığı için senin ve çubuğun gönderdiği sinyalleri kendine yaklaştırmaz.İyi ama çubuk kullanan hemen hemen herkes arkadaşlarının sakladığı veya evde saklanan altını bulmuştur.İşte o zaman deniyorki çubuğu yönlendiriyorsun.Yani şunu söylüyorlar sen çubuğu yönlendirerek altının kendini savunmasını kırıyorsun.
Şunu sormak istiyorum altın dışarda savunmayı bırakıp toprak altındamı savunmaya geçiyor.Yok öyle değilse yönlendiriyorsam yer altındakinede beynimle niye yönlenmesin.
Bu soruların net cevabı olduğunu düşünmüyorum
Saygılar

Xir71

Member
ragıp kardeş kundakla öylebiralakalı ki sonunda sende bana hak vereceksin

Xir71

Member
meratan sanadaaynı soruyu sorayım ozaman cubuğunun kundağı nasıl?